Menu

amiplay Sofa Basic S

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko Sofa S 58 x 46 x 17 cm brązowe dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa S dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras drobnych. Wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa S dla psa

Specyfikacja towaru:
rodzaj: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
Model: Sofa
wymiar: S
Długość zewnętrzna: 58 cm
Długość poduchy: 38 cm
Szerokość zewnętrzna: 46 cm
Szerokość poduchy: 34 cm
Wysokość: 17 cm
Przeznaczenie: drobny pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania składników
Kolor: brązowy

Legowisko Sofa Basic genialnie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny i tradycyjny wygląd powoduje, iż będzie nadzwyczajnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie wspaniałą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wytworzone jest z trwałej dzianiny poliestrowej odpornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Elementy legowiska można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie jest proste.
Legowisko znamionuje się dużą grubością poduchy, co zagwarantuje komfort oraz nad wyraz dobrą izolację termiczną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią nadzwyczajne miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając trafny rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja amiplay Basic znamionuje się nad wyraz bogatą ofertą najróżniejszych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i różnorodność. Ascetyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować tradycyjne komplety. Dodatkowo, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i poprawnie z niego korzystać, a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska Sofa Basic:
dzianina niepodatna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wyciągana poducha;
wytrzymałe na odkształcenia;
tradycyjny wygląd;
produkowane z wysokiej jakości materiałów;
produkowane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.