Menu

amiplay Sofa Basic XXL

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko Sofa XXL 114 x 90 x 25 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa XXL dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras nad wyraz znacznych. Produkowane z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, oporne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa XXL dla psa

Specyfikacja towaru:
rodzaj: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
Model: Sofa
wymiar: XXL
Długość zewnętrzna: 114 cm
Długość poduchy: 85 cm
Szerokość zewnętrzna: 90 cm
Szerokość poduchy: 70 cm
Wysokość: 25 cm
Przeznaczenie: szczególnie wielki pies
Materiał: tkanina poliestrowa
Rozbieralne: wyciągana poducha
Czyszczenie: możliwość prania komponentów
Kolor: czarny

Legowisko Sofa Basic rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz konwencjonalny wygląd powoduje, iż będzie znakomicie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie wspaniałą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wykonane jest z trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu plastikowego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Elementy legowiska można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie jest proste.
Legowisko znamionuje się dużą grubością poduchy, co gwarantuje komfort i bardzo dobrą izolację cieplną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią wyśmienite miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając trafny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja amiplay Basic charakteryzuje się niezwykle bogatą ofertą różnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i dostatek. Minimalistyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać klasyczne komplety. Na dodatek, dzięki jakości artykułu, można się nim radować poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i korzystnie z niego korzystać, a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

zalety Legowiska Sofa Basic:
dzianina wytrzymała na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wyciągana poducha;
niepodatne na odkształcenia;
klasyczny wygląd;
wytworzone z wysokiej jakości tworzyw;
produkowane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.