Menu

Brunolie Balu, legowiska dla psa, możliwość prania, ortopedyczne, antypoślizgowe, oddychająca pianka z pamięcią kształtu, rozmiar XL (120 x 10 x 72 cm)

Cechy produktu

  • Producent Brunolie 

Opis

Relaks dla Twojego futrzaka: legowisko dla psa Balu marki Brunolie pozwala czworonożnym przyjaciołom spać wygodnie i zdrowo.Dzięki naszej macie dla psa Balu marki Brunolie robisz coś prawidłowego dla ciała i duszy swego najkorzystniejszego przyjaciela.

Legowisko ortopedyczne dla psa dostosowuje się odpowiednio do kształtu ciała i tym samym zapewnia odciążenie w okolicy kręgosłupa i stawów. Pluszowa płyta piankowa jest zatem perfekcyjna dla starszych zwierząt z problemami ze stawami, ale działa w dodatku korzystnie w sytuacji młodszych zwierząt, jednocześnie psów, jak i kotów.

Wypełnienie z wiskoelastycznej pianki dostosowuje się do temperatury ciała Twojego zwierzęcia, gwarantując najwyższy komfort przez cały czas. Uniemożliwia to gromadzeniu się ciepła, a także słuszny komfort leżenia w ciepłe dni.Nasze legowisko dla psa jest produkowane z wytrzymałego materiału wysokiej jakości, dzięki czemu zapewni Twojemu pupilowi ​​trwałe miejsce spokojnego odpoczynku.

Zdejmowana powłoczka i przyjemnie miękkie wypełnienie można prać w pralce w temperaturze 30 poziomów. Dzianina przeciwpoślizgowa na spodzie zapobiega niezamierzonemu ślizganiu, dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie swawolnemu dokazywaniu w przytulnym koszu.Piankę Memory jest na dodatek znana jako pianka z pamięcią kształtu i posiada specjalne cechy.

Wiskoelastyczna pianka wyjątkowo precyzyjnie dostosowuje się do kształtów ciała psa, ponieważ pianka reaguje na ciepło i nacisk ciała zwierzęcia. Dzięki czemu Twój pies może leżeć prawidłowo pod kątem ortopedycznym bez żadnych zaburzeń krążenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.