Menu

Brunolie Balu, legowiska dla psa, możliwość prania, ortopedyczne, antypoślizgowe, oddychająca pianka z pamięcią kształtu, rozmiar XXL (140 x 10 x 100 cm)

Cechy produktu

  • Producent Brunolie 

Opis

Relaks dla Twojego futrzaka: legowisko dla psa Balu producenta Brunolie pozwala czworonożnym przyjaciołom spać wygodnie i zdrowo.Dzięki naszej macie dla psa Balu producenta Brunolie robisz coś prawidłowego dla ciała i duszy swego najlepszego przyjaciela. Legowisko ortopedyczne dla psa dostosowuje się stosownie do kształtu ciała i tym samym zapewnia odciążenie w okolicy kręgosłupa i stawów. Pluszowa płyta piankowa jest zatem świetna dla starszych zwierząt z problemami ze stawami, ale działa jeszcze dobrze w sytuacji młodszych zwierząt, zarówno psów, jak i kotów. Wypełnienie z wiskoelastycznej pianki dopasowuje się do temperatury ciała Twojego zwierzęcia, zapewniając najwyższy komfort poprzez cały czas. Uniemożliwia to gromadzeniu się ciepła, a także stosowny komfort leżenia w ciepłe dni.Nasze legowisko dla psa jest wyprodukowane z wytrzymałego materiału wysokiej jakości, dzięki czemu zapewni Twojemu pupilowi ​​trwałe miejsce spokojnego odpoczynku. Zdejmowana powłoczka i przyjemnie miękkie wypełnienie można prać w pralce w temperaturze 30 poziomów. Tkanina przeciwpoślizgowa na spodzie uniemożliwia niezamierzonemu ślizganiu, dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie swawolnemu dokazywaniu w przytulnym koszu.Piankę Memory jest ponadto znana jako pianka z pamięcią kształtu i ma specjalne parametry. Wiskoelastyczna pianka szczególnie starannie dopasowuje się do kształtów ciała psa, ponieważ pianka reaguje na ciepło i nacisk ciała zwierzęcia. Dzięki czemu Twój pies może leżeć należycie pod kątem ortopedycznym bez żadnych zaburzeń krążenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.