Menu

TRIXIE Box transportowy guliver 3- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Transporter dla kotów i niewiele znaczących psów do 12 kilo, otwarcie z przodu i na górze, metalowa krata na górze: dł. 38,2 x 16,6 cm, urządzenie mocujące w pakiecie Transporter Capri Open Top zyskuje przez swoją konstrukcję z możliwością otwierania z góry, jakość wykonania i trafną cyrkulację powietrza dzięki otworom wentylacyjnym.

Metalowe drzwiczki z przodu są dedykowane do samodzielnego wejścia pupila, podczas gdy te z góry zezwalają na wyjmowanie zwierzęcia – nadzwyczajne w trakcie wizyt u weterynarza. Transport kota czy psa jest czasem ciężkim przedsięwzięciem, które może skończyć się upadkiem.

W szczególności w obcym i nieprzyjemnym otoczeniu (np. U weterynarza) zwierzęta nie mają odwagi żeby wyjść z transportera. W takich wypadkach Capri Open Top jest niezwykle ergonomiczny, ponieważ wyekwipowany w dwoje metalowych drzwiczek.

Jedne z nich znajdują się na górze pudełka i mogą otwierać się do góry, aby móc bezpiecznie wyjąć albo włożyć zwierzę do transportera. Alternatywą są drugie drzwiczki z boku, z których czworonóg może korzystać samodzielnie.

Góra transportera Capri Open Top jest wyekwipowana w otwory wentylacyjne, które korzystną cyrkulację powietrza, tym samym zapobiegają zbyt wysokiej temperaturze wewnątrz. Przy pomocy uchwytu można bez problem transportować pudełko.

Powstało ono z nietrudnego w utrzymaniu w czystości, konkretnego tworzywa nienaturalnego, żeby przeciwdziałać zużywaniu się. Transporter może być obciążony do 12 kilogramów. Trixie Transporter Capri, Open Top w skrócie: Transporter dla kotów i małych psów.

Metalowe drzwiczki z przodu i z góry: proste wyjmowanie i wkładanie zwierzęcia. Perfekcyjne podczas wizyty u weterynarza. Słuszny przepływ powietrza poprzez otwory wentylacyjne. Z uchwytem: dla komfortowego transportu.

Urządzenie mocujące do auta. Potężny i przystępny do utrzymania w czystości. Maksymalne obciążenie: 12 kg. Kolor: ciemnoszary/jasnoszary. Materiał: tworzywo nienaturalne rodzaj kraty Dwoje możliwych do zaryglowania drzwiczek.

Materiał kraty: metal. Wentylacja: otwory z trzech stron. Mocowanie: zamknięcie na klipsy. Rozmiary: Całkowite: dł. X szer. X wys.: 40 x 61 x 38 cm; Drzwiczki: wys. X szer. X dł.: 28 x 24 x 3 cm; Otwór u góry: dł.

38,2 x szer. 16,6 cm; Dzwiczki dachowe: dł. 39,5 x szer. 19,3 cm. Ważne! Przyzwyczajaj swojego psa do tego transportera stopniowo. Najpierw Twój psiak może w nim spędzać krótkie chwile przy otwartych drzwiach.

Po pewnym czasie zacznij zamykać drzwiczki, a potem wymagaj od niego, aby pozostawał w transporterze na dłużej. W kolejnym kroku możesz zabrać swego pupila na krótką przejażdżkę. W żadnym wypadku nie używaj transportera jako kary.

Pies powinien kojarzyć go z czymś pozytywnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.