Menu

Trixie Legowisko podróżne dla psa do bagażnika samochodowego

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

Łóżko to przeznaczone jest dla psów niejednokrotnie jeżdżących w aucie- pomaga ono bronić auto przed zabrudzniem i sierścią psa. Rozkładanie i składanie łóżka jest proste. Może być użytkowane na dodatek w domu, lub w podróży jako posłanie psa.

Miękki rand z trzech stron daje psu możliwość oprzeć się o nie. Z przodu znajduje się nylonowy materiał przypinany na rzep, który stanowi ochronę łóżka przed zadrapaniem lakieru zderzaka w trakcie wsiadania i wysiadania z samochodu.

Łóżko to ma przeciwpoślizgową podkładkę, aby pies nie ślizgał się po niej w czasie jazdy samochodem. Łóżko do samochodu dla psa w skrócie: wymiary: dł. X szer.: 95 x 75 cm Zdejmowany materiał broniący przed zadrapaniami lakieru samochodu Materiał: widocznie skóra jagnięca/ nylon Pielęgnacja: poszewkę można prać w temp.

do 30°C Może służyć jako legowisko w domu albo podczas podróży niezwykle ciepłe Nie ślizga się Z wyścielonym brzegiem komfortowe prosto je złożyc i rozłożyć

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.