Moje konto

Leki chorób dróg oddechowych od 13,20 do 20,04×

266 produktów z 14 sklepów

strona 1 z 14

PNEUMOLAN syrop 120 ml

w kategorii Leki na katar

Producent NOVASCON Postać syrop

… wygląda wówczas, gdy stwierdzamy uczulenie na którykolwiek składnik zawarty w Pneumolanie. Jeśli posiadamy wiedzę na temat tego, że jesteśmy uczuleni, nie powinniśmy przyjmować tego syropu. Pneumolan syrop jest produktem, którego nie należy ponadto podawać dzieciom w wieku do lat trzech. Powyżej tego wieku należy jednak również zachować pewną ostrożność i obserwować reakcję dziecka na tenże syrop. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Argentin T spray do gardła 20 ml

w kategorii Leki na gardło

Producent SOLINEA Postać spray

… i wirusowe. ZASTOSOWANIE: ARGENTIN-T może być stosowany wspomagająco w leczeniu: • Zapalenia migdałków podniebiennych, • Zapalenia błony śluzowej gardła, • Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej, • Stanu po usunięciu migdałków podniebiennych. POSTAĆ PREPARATU: Opakowanie zawiera 20ml preparatu SKŁAD: NanokoloidAg, Mentol, Wyciąg z irlandzkich glonów morskich,Sole mineralne (chlorki), Sorbitol,Gliceryna. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

NEOSINE 250 mg/5 ml syrop 150 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent AFLOFARM Postać syrop

… skóry i błon śluzowych wywołane przez wirus opryszczki (opryszczka wargowa, opryszczka okolicy płciowej), ospy wietrznej i półpaśca oraz w innych zakażeniach wirusowych o powikłanym przebiegu. Wspomagająco u osób o obniżonej odporności. Dawkowanie Dorośli, w tym osoby w podeszłym wieku (powyżej 65 lat): 1 ml syropu na kg masy ciała na dobę (zwykle 20 ml syropu 3-4 razy na dobę). Dzieci w wieku powyżej … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Thonsilan syrop 120 ml

w kategorii Leki na gardło

Producent NOVASCON PHARMACEUTICALS Postać syrop

… Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W przypadku przyjmowania antybiotyków należy skonsultować się z lekarzem. Preparat zawiera propolis. Osoby o nadwrażliwości na produkty pszczele powinny zachować szczególną ostrożność … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Strepsils Intensive tabl.x 24

w kategorii Leki na gardło

Producent RECKITT BENCKISER POLAND SA Postać tabletki

… Tabletki do ssania Strepsils Intensive po rozpuszczeniu w jamie ustnej powodują powlekanie ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę w stanach zapalnych Zawarty w nich zaś flurbiprofen ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa także bardzo dokuczliwe trudności w przełykaniu, które zwykle towarzyszą takim stanom. Strepsils Intensive … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

Isla Moos past. x 30

w kategorii Leki na gardło

Producent PhytoPharm Postać tabletki

… Isla-Moos ®, stosuje się zapobiegawczo i wspomagająco w leczeniu chrypy, kaszlu i leczeniu gardła. Tabletki tworzą powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Mają skuteczne kojące działanie. Preparat skutecznie pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej gardła, zwłaszcza w przypadku dolegliwości spowodowanych: kaszlem i chrypką, suchym powietrzem w okresie grzewczym, ograniczonym … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

DOPPELHERZ AKTIV A-Z Retard 40 tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent QUEISSER Postać tabletki

… fumaran żelaza (Fe II), talk (subst. przeciwzbrylająca), monoazotan tiaminy (B1), ryboflawina (B2), retinol (A), olej z oliwek, cyjanokobalamina (B12), cholecalciferol (D3), siarczan miedzi (Cu II), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), kwas foliowy (B9), filochinon (K), D-biotyna (B7), chlorek chromu (Cr III), jodek potasu (J), molibdenian (VI) sodu (Mo), selenian (VI) sodu (Se). Zawiera laktozę. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

APAP NOC 50 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… w ciąży i okresie karmienia piersią. Interakcje Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Może dojść do nasilenia działania leków przeciwzakrzepowych (warfaryna, pochodne kumaryny), leków działających depresyjnie na o.u.n. (nasenne, anksjolityki, opioidowe przeciwbólowe). Preparat może nasilać działanie i zwiększać toksyczność leków neuroleptycznych (haloperidol i inne pochodne butyrofenonu), … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

Doppel herz aktiv omega-3 forte x 60 kaps

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent QUEISSER Postać kapsułki

… arktycznych, które zawierają szczególnie dużo kwasów tłuszczowych omega-3. Obecnie udokumentowano już w wielu badaniach naukowych, że kwasy tłuszczowe omega-3 stanowią ważny składnik zdrowej diety istotnej dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Odpowiednia ilość ruchu i zdrowe odżywianie są głównymi elementami zdrowego stylu życia, którego przestrzeganie ma wpływ na zdrowie układu krążenia. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

Theraflu ExtraGRIP proszek do sporządzania roztworu 14 saszetek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH Postać roztwór

… zmęczenia, drażliwość, nerwowość; objawy ze strony układu krążenia: tachykardia, kołatanie serca, zwiększenie ciśnienia krwi (zwłaszcza u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym), odruchowa bradykardia; objawy ze strony układu moczowego: bolesne oddawanie moczu, zatrzymanie moczu, utrudnienie mikcji (zwłaszcza u mężczyzn); zmiany w obrazie krwi: trombocytopenia, leukopenia, niedokrwistość hemolityczna. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

OLIMP Gold-Vit C Forte 1000mg

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent OLIMP LABORATORIES Postać kapsułki

… DNA, białek, utlenianie związków tłuszczowych min. krążących we krwi cząsteczek złego cholesterolu i wiele innych procesów mających destrukcyjny wpływ na organizm, powodując jego przyspieszone starzenie się. Witamina C jest pod względem chemicznym silnym reduktorem (antyutleniaczem), który bardzo efektywnie neutralizuje i niszczy wolne rodniki. Dlaczego witamina C jest niezbędna dla naszej skóry? … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Gripex 24 tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Zachować szczególną ostrożność stosując Gripex jeśli: Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające alkoholu oraz głodzone stwarza ryzyko uszkodzenia wątroby. Ostrożnie stosować u osób z niewydolnością nerek, astmą oskrzelową, nadczynnością gruczołu tarczowego, zaburzeniami snu pod … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Plusssz Gold Vital Tonik 900 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent POLSKI LEK Postać tonik

… które odczuwają zmęczenie, znużenie i osłabienie organizmu, a pragną cieszyć się aktywnym życiem. Plusssz Gold Vital Tonik zawiera kompleksowy zestaw witamin. Zawarte w preparacie kwas pantotenowy, kwas foliowy i biotyna pomagają w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie, niacyna oraz witamina B12 zmniejszają uczucie zmęczenia i osłabienia organizmu, a witamina B6 wspomaga odporność … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 51%

THERAFLU Zatoki x 14 saszetek

w kategorii Leki na katar

Producent NOVARTIS Postać roztwór

… obejmują: * reakcje nadwrażliwości: pokrzywka, wysypki, napady astmy (zwłaszcza 5 - 10% populacji osób z nietolerancją kwasu acetylosalicylowego), * układ pokarmowy: zaparcia, biegunki, wzdęcia, nudności, wymioty, pieczenie w nadbrzuszu, uszkodzenie wątroby, suchość w jamie ustnej i gardle, * ośrodkowy układ nerwowy: senność, bóle i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, drażliwość, nerwowość. Bezsenność … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

Tantum Verde aerozol

w kategorii Leki na gardło

Producent AZIENDE CH.ANGELINI Postać aerozol

… w ustach i skierować jej wylot w stronę ogniska zapalnego. 3.Mocno nacisnąć palcem karbowaną część przycisku do momentu uwolnienia dawki produktu leczniczego. Czynność tą powtórzyć odpowiednią ilość razy. Przy pierwszym użyciu produktu leczniczego, przycisk należy nacisnąć kilka razy w celu napełnienia pompki i uzyskania prawidłowego rozpylenia. 7.PODMIOT ODPOWIEDZIALNY POSIADAJĄCY POZWOLENIE NA DOPUSZCZENIE … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

Syrop Islandzki na kaszel 200 ml

w kategorii Leki na kaszel

Producent SOLINEA Postać syrop

… się w medycynie naturalnej, zwłaszcza dzięki swojemu ochronnemu działaniu na błony śluzowe. Syrop na kaszel z porostu islandzkiego w delikatny sposób łagodzi typowe dolegliwości związane z przeziębieniem, takie jak kaszel i chrypka. Syrop islandzki tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła. W ten sposób preparat łagodzi podrażnienia i kaszel. Dłuższe stosowanie syropu islandzkiego … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

Disnemar aerozol dla dorosłych 250dawek

w kategorii Leki na katar

Producent Solvay Pharma Postać aerozol

… i patologiczne powodujące niedrożność nosa; codzienna higiena nosa u dzieci i niemowląt oraz u dorosłych. Działanie: Oczyszcza i udrożnia jamę nosową, nawilża błonę śluzową jamy nosowej, wypłukuje zanieczyszczenia i alergeny, wspomaga regenerację błony śluzowej jamy nosowej. Dozownik w formie nebulizatora mikrodyfuzyjnego umożliwia równomierne rozprowadzenie preparatu w jamie nosowej, skuteczną aplikację … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Mollers forte x 60 kaps

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent AXELLUS Postać kapsułki

… prawidłowe funkcjonowanie serca. Witamina D jest ważna dla odporności organizmu oraz pobudza absorpcję wapnia w organizmie, sprzyjając budowie mocnych kości i zębów. Witamina A odgrywa kluczową rolę w procesie widzenia oraz odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie systemu odpornościowego. Witamina E pełni funkcję przeciwutleniacza. Wskazania: Zaleca się w celu uzupełnienia diety w kwasy omega-3 (DHA … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Biovilon syrop 120 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent NOVASCON Postać syrop

… konserwująca, aromaty, kwas cytrynowy - regulator kwasowości. Zawartość w porcji 5 ml: Arabinogalaktan 1,4 g Witamina C 40 mg Witamina D 1,5 mg Cynk 5 µg Działanie: Biovilon, to środek wspomagający odporność dzieci powyżej trzeciego roku życia w postaci syropu. Wspomaga działanie układu odpornościowego, korzystnie wpływa na pracę komórek odpornościowych . Zastosowanie: Biovilon, polecany jest przy … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 47%

Aspirin C 20 tabletek musujących

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… hemodializa. 4 Pominięcie zażycia leku AspirinP PC: W przypadku pominięcia dawki leku i utrzymywania się dolegliwości należy przyjąć następną dawkę leku Aspirin C. Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. 4. MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE Jak każdy lek, Aspirin C może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. UZaburzenia żołądka i jelit Bóle … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Sprawdź też