Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Leki chorób dróg oddechowych.

Leki chorób dróg oddechowych

934 produkty z 17 sklepów

strona 1 z 47

Tran 300 kapsułek GAL

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent SPEC.PRZED.ROL.-PROD. GAL S.C. Postać kapsułki

… 3,6 µg ** * 53% dziennego zalecanego spożycia ** 72% dziennego zalecanego spożycia Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeznaczenie: Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Padma basic x 100 kaps

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent PADMA Postać kapsułki

… owoc kardamonu (Cardamoni fruct.), owoc migdałecznika (Myrobalani fruct.), czerwone drewno sandałowe (Santali rubr. lign.), owoc korzennika (Amomi fruct.), owoc aegle sepia (Aegle sepiar fruct.), siarczan wapnia (Calcii sulfas), ziele orlika (Aquilegiae vulgaris herba), korzeń lukrecji (Liquiritiae rad.), ziele babki (Plantaginis lanc. herba), ziele rdestu (Polygoni avicularis herba), ziele pięciornika … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 16 zł

Tran norweski o aromacie cytrynowym 250 ml (Gal)

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent GAL Postać płyn

… (2,5 ml): Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,536 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,891 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 0,837 g w tym Omega-3: 0,754 g kwas EPA (eikozapentaenowy): 0,204 g kwas DHA (dokozaheksaenowy): 0,249 g Omega-6: 0,083 g Witamina A: 680 g * Witamina D: 6 g ** Witamina E: 10 mg *** * 85% dziennego zalecanego spożycia ** 120% dziennego zalecanego spożycia *** 100% dziennego … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

OLIMP Gold-Vit C Forte 1000mg

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent OLIMP LABORATORIES Postać kapsułki

… jej udziale i tym większe przynosi korzyści dla organizmu. Tradycyjnie stosowane formy witaminy C takie jak kwas askorbinowy czy askorbinian wapnia wchłaniają się wolno i w niskim stopniu, ponadto pozostają w organizmie krótko i są szybko z niego wydalane, co przy dużych dawkach w istotny sposób niepotrzebnie obciąża nerki i układ moczowy. Jest to bezpośrednio efektem ich budowy chemicznej, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

Argentin T spray do gardła 20 ml

w kategorii Leki na gardło

Producent SOLINEA Postać spray

… m.in. za metabolizm tlenowy. Na skutek tego chorobotwórcze mikroorganizmy obumierają w ciągu kilku minut. Nanokoloidy srebra działają bakteriobójczo na bakterie wywołujące stany zapalne jamy ustnej, gardła i migdałków podniebiennych: - Streptococcus pyogenes, - Streptococcus pneumoniae, - Staphylococcus epidermidis, - Staphylococcus aureus. Obecność mentolu łagodzi objawy zapalenia, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

Tran norweski mollers o aromacie naturalnym 250 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent PETER MOELLE Postać płyn

… dla niemowląt:2,5 ml od 6 tygodnia do 6 miesiąca życiapowyżej 6 miesiąca życia należy stopniowo zwiększać dawkę do 5 ml dziennie (1 mała łyżeczka)Zalecana dzienna dawka dla dzieci i dorosłych:5 ml (1 mała łyżeczka) Skład:Wartość odżywcza na 5 ml:- Kwasy tłuszczowe Omega-3 1,2 g kwas EPA 0,4 g kwas DHA 0,6 g- Witamina E 10 mg- Witamina A 250 mcg- Witamina D 10 mcg Pamiętaj!:To … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Tran x 150 kaps (Gal)

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent GAL Postać kapsułki

… nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zawartość jednej kapsułki to olej z wątroby dorsza, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość składników w suplemencie diety TRAN 500 mg, na zalecaną dzienną porcję produktu (4 kapsułki): Kwasy tłuszczowe nasycone 0,332 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 0,552 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,516 g w … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

Omegamed baby+d x 30 kaps twist-off

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent SEQUOIA Postać kapsułki

… DHA wcodziennej diecie. Dlatego tak ważna jest dodatkowa podaż tego składnika.- Witamina D, zwana słoneczną witaminą ma wielokierunkowy, korzystny wpływ nazdrowie. Zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego, zapobiegakrzywicy oraz wzmacnia naturalną odporność dziecka.Niedobory witaminy D mogą wystąpić u niemowląt karmionych piersią ze względu najej niską zawartość w … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Citrosept organic krople 50 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent CINTAMANI Postać krople

… to związki chemiczne będące pochodnymi węglowodanów. W odpowiednio wysokich ilościach wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.Głównym aktywnym składnikiem Citroseptu są flawonoidy, zwane czasem bioflawonoidami czy związkami flawonowymi. Są one jednymi z najsilniejszych przeciwutleniaczy występujących w naturze. Do najlepiej zbadanych flawonoidów o naukowo potwierdzonym … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 16 zł

Panadol extra x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. Przeciwwskazania: nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Septolete 30 pastylek

w kategorii Leki na gardło

Producent KRKA D.D., NOVO MESTO Postać pastylki

… SEPTOLETE - 1 pastylka twarda zawiera 1,0 mg chlorku benzalkoniowego, 1,2 mg lewomentolu, 1,0 mg olejku miętowego, 0,6 mg olejku eukaliptusowego i 0,6 mg tymolu. Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna 218,1 mg, sorbitol 152,7 mg, syrop glukozowy 174,5 mg, sacharoza 632 mg. Przeciwwskazania: nadwrażliwość (uczulenie) na chlorek benzalkoniowy, mentol, olejek z mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

NEOSINE 250 mg/5 ml syrop 150 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent AFLOFARM Postać syrop

… Wspomagająco u osób o obniżonej odporności.DawkowanieDorośli, w tym osoby w podeszłym wieku (powyżej 65 lat): 1 ml syropu na kg masy ciała na dobę (zwykle 20 ml syropu 3-4 razy na dobę).Dzieci w wieku powyżej 1 roku: 1 ml syropu na kg masy ciała na dobę. Lek należy podawać 3 razy na dobę wg tabl. załączonej do opakowania.Skład5 ml syropu zawiera: 250 mg iznozyny pranobeksu.PrzeciwwskazaniaLeku … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

Rubipect syrop x 125ml

w kategorii Leki na gardło

Producent Hasco-Lek S.A. Postać syrop

… na błonę śluzową jamy ustnej i gardła, łagodnie regulujących ciepłotę ciała oraz zwiększających odporność organizmu. PrzeciwwskazaniaProdukt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Nie stosować długotrwale ze względu na ryzyko zmniejszonego wchłaniania z przewodu pokarmowego witamin, składników … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56%

Mollers forte x 112 kaps

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent AXELLUS Postać kapsułki

… nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 są konieczne do prawidłowej budowy i funkcjonowania układu nerwowego (w tum mózgu) oraz narządu wzroku. Dbają o serce. Witamina D jest ważna dla odporności organizmu oraz pobudza absorpcję wapnia w organizmie, sprzyjając budowie mocnych kości i zębów. Witamina A odgrywa kluczową rolę w procesie widzenia oraz odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie … SZCZEGÓŁY →

DOPPELHERZ AKTIV A-Z Retard 40 tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent QUEISSER Postać tabletki

… preparatami witaminowo-mineralnymi. Stosowanie w ciąży i u dzieci do 12 r.ż należy skonsultować z lekarzem. Sposób użycia: Stosować 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając wystarczającą ilością płynu. Tabletkę można dzielić. Po miesiącu stosowania: zaleca się ? tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się zdrowy tryb życia, w tym stosowanie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

RutiMax Ce tabl.o przedł.uwaln. - 30 tabl.

w kategorii Leki na kaszel

Producent BIOFARM SP.Z O.O. Postać tabletki

… ilości 500 mg. oraz o rutynie w ilości 50 mg. Odpowiednie proporcje tych składników sprawiają, że mamy do czynienia z całkowitym ich wchłonięciem przez organizm człowieka, a poza tym również z faktem, iż działają one przez całą dobę. Dlatego też nie ma potrzeby, aby Rutimax Ce przyjmować więcej jak jeden raz w ciągu dnia. Jakie konkretne działanie ma preparat Rutimax Ce? Zalety … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 52%

Doppel herz aktiv omega-3 forte x 60 kaps

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent QUEISSER Postać kapsułki

… nawyków żywieniowych. Wygodnym i skutecznym uzupełnieniem codziennej diety o niezbędne dla życia kwasy tłuszczowe mogą być preparaty o wysokiej zawartości kwasów omega-3 ( np. 1000 mg oleju z łososia) i kontrolowanej jakości. Kwasy tłuszczowe zawarte w produkcie Doppelherz aktiv® Omega-3 1000 FORTE uzyskano dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu, który pozwala na eliminację … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

SINULAN FORTE 60 tabletek

w kategorii Leki na katar

Producent NOVASCON Postać tabletki

… werbeny pomaga w przyniesieniu ulgi w przypadku podrażnienia gardła i strun głosowych. Ekstrakt z kwiatu bzu czarnego wspomaga układ odpornościowy. Ekstrakt z kwiatu dziewanny wpływa korzystnie na gardło oraz struny głosowe. Ekstrakt z korzenia goryczki zawiera w swoim składzie substancje goryczkowe. Stosowanie: Zalecana do spożycia w ciągu dnia porcja preparatu: Dorośli i dzieci od 6 … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Loma vital żelazo+cynk 250 ml

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent LOMAPHARM Postać płyn

… czerwonych krwinek, ktore transportują tlen w organizmie. Istnieje szereg szczegolnych sytuacjach np. menstruacja, ciąża, wytężony wysiłek fizyczny lub choroby ktore mogą prowadzić do zwiększenia zapotrzebowania na żelazo. Cynk jest ważny dla układu odpornościowego i dla włosow, skory i paznokci. Niewystarczające przyjmowanie cynku może powodować suche włosy z rozdwajającymi się … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Leki chorób dróg oddechowych

Nasze drogi oddechowe wystawiane są często na wiele zagrożeń, typu zimne powietrze, dym, zimne napoje i lody. W ten sposób bezpośrednio niemal możemy nabyć dolegliwości. Choroby dróg oddechowych towarzyszą nam przy przezięzbieniu, grypie, przeciażeniu głosu i innych schorzeniach. W zależności od tego jakie miejsce zatakują, czy to gardło, oskrzela, płuca, krtań, zawsze pamiętajmy aby wyleczyć się do końca i by nie nabyć powikłań, które w przypadku dróg oddechowych mogą być bardzo groźne zarówno dla naszego zdrowia jak i życia. W tej kategorii można znaleźć leki na anginę, na katar, kaszel czy leki na przeziębienie i grypę oraz leki na schorzenia astmayczne i alergiczne.

Leki górnych dróg oddechowych to przede wszystkim leki na przeziębienie, leki przeciwgorączkowe, czy leki na astmę czy anginę. Choroby zapalenia oskrzeli czy krtani to bardzo poważne schorzenia i jedne z najbardziej niebezpiecznych. Nieleczone mogą prowadzić do zagrożenia kalectwem a nawet życia. Choroby te łatwo rozpoznać dzięki widocznym objawom takim jak duszności, kaszel czy gorączka. Choroby układu oddechowego mogą zdarzać się sporadycznie ale również mieć postać przewlekłą np. astma. Leczenie tych chorób jest różne, zależne od stopnia zaawansowania i rodzaju. W każdym jednak przypadku trzeba zastosować się do tych samych zasad takich jak nie wychodzenie z domu, podawanie witamin i minerałów, odpoczynek.

Najczęstszymi objawami chorób dróg oddechowych są kaszel, duszności, bóle czy swędzenia gardła, bóle w klatce piersiowej, gorączka, brak apetytu, strata wagi. Choroby te w większości przypadków są całkowicie uleczalne. Zakażenie bakteryjne czy wirusowe łatwo wyleczyć witaminami i antybiotykami.

Sprawdź też