Manu

Chondrex 500 mg kaps. - 60 kaps.

Cechy produktu

  • Producent UNIPHARM INC. 
  • Postać kapsułki 

Opis

Opis:

Siarczan chondroityny jest substancją wchodzącą w skład budowy proteoglikanów, które są niezbędne w prawidłowej budowie tkanki chrzęstnej. Podawanie siarczanu chondroityny powoduje redukcję bólu, hamowanie ubytku przestrzeni stawowej i poprawę czynnościową stawów. Siarczan chondroityny posiada najwyższą rekomendację EULAR (Europejskie Towarzystwo ds. Walki z Reumatyzmem) w zakresie terapii stawów kolanowego i biodrowego.

Skład:

siarczan chondroityny - 500 mg

Wskazania:

Wspomaganie terpaii choroby zwyrodnieniowej stawów i innych chorób w obrębie stawów.

Stosowanie

Dorośli 1-3 kapsułki dziennie. Przy dawkowaniu powyżej 1 kaps/d, najlepiej stosować całą zaleconą dawkę jednorazowo.Powiązane artykuły:

Biegać, skakać, latać, pływać

Kto oglądał film pt. „Podróże Pana Kleksa", bardzo dobrze rozumie sens tego, co zostało zawarte w powyższym tytule. Pewną receptą na długotrwałe zdrowie na pewno jest, bowiem codzienna aktywność ruchowa. Nie chodzi tylko i wyłącznie o wiek młodzieńczy, ale o osoby w każdym niemalże wieku. Każdy, bowiem zamiast spędzać czas na siedzeniu przy telewizorze bądź też przed ekranem komputera, może zapewnić sobie zbawienną dawkę aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Każdy według własnego uznania i według własnych możliwości. Niewystarczająca ilość aktywności fizycznej w połączeniu z różnymi używkami oraz niewłaściwym trybem jedzenia prowadzą nieuchronnie do różnego rodzaju kłopotów zdrowotnych. Mowa tutaj zarówno o kłopotach z sercem, z układem krążenia, ale również o kłopotach ze stawami i z kościami. Jak można, bowiem zauważyć w naszym społeczeństwie mamy do czynienia z coraz większą ilością osób, które borykają się z różnymi dolegliwościami związanymi z narządami ruchu, czyli z nogami i rękami.

Brak witamin

Bardzo często problemy te wynikają z niedoboru kolagenu oraz innych substancji odpowiadających za właściwe funkcjonowanie narządów ruchu. W takiej sytuacji oprócz przejścia na odpowiednią dietę ważne jest również przyjmowanie określonych suplementów diety, które to suplementy mają za zadanie poprawić jakość chodzenia, być może nawet spowodować, że będziemy bez problemu mogli biegać. Ogólnie chodzi jednak o poprawę stanu narządów ruchu. Czasem może nam przeszkadzać tylko ból, a czasem problemy ze stawami i kościami przybierają znacznie poważniejszą postać. Na rynku, w aptekach możemy spotkać się z bardzo wieloma różnymi preparatami, których działanie ma na celu poprawę jakości naszych nóg i rąk, a konkretnie stanu mięśni, kości czy też części chrzęstnych. To bardzo ważne funkcje w naszym organizmie, dzięki którym możliwe jest w ogóle ruszanie nogami i rękami. Spośród różnych suplementów diety trzeba jednakże wybrać jeden określony i go oczywiście stosować regularnie. Jaki zatem środek będzie najbardziej korzystny? Tutaj oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale z pewnością można wskazać kilka możliwości. Chodzi o wskazanie na taki preparat, którego działanie jest sprawdzone i jest do tego oczywiście skuteczne. Takim preparatem na naszym rynku niewątpliwie jest Chondrex. Jest to oczywiście suplement diety, a więc jego skuteczność jest uwarunkowana nie tylko regularnym przyjmowaniem, ale także przyjęciem określonego stylu jedzenia. Bez tego elementu trudno jest, bowiem oczekiwać realnych i szybkich rezultatów stosowania

Wartościowy produkt

Chondrexu. Chondrex jest produktem, którego głównym składnikiem jest siarczan chondroityny. Jest to składnik, z którym stykamy się, jako naturalnym elementem budowy chrząstki stawowej. Zatem w tym miejscu chodzi i uzupełnienie niedoboru podstawowych, utraconych składników chrząstki w stawach. W głównej mierze Chondrex wpływa korzystnie na te najmniejsze ze stawów. Bardzo ważne podczas stosowania Chondrexu jest zapoznanie się z tym, co mamy zawarte na ulotce dołączonej do opakowania. Istnieją, bowiem pewne znaczące obostrzenia co do stosowania Chondrexu. Chodzi mianowicie o to, że Chondrex nie powinien być zażywany przez osoby poniżej piętnastego roku życia. Poza tym oczywiście wszystkie osoby dorosłe jak najbardziej mogą przyjmować Chondrex, o ile nie ulotka nie wykazuje w ich przypadku żadnych ograniczeń. Dawka, którą należy przyjmować, nie jest ściśle określona, ale w przybliżeniu można stwierdzić, iż jedna do trzech tabletek w ciągu doby jest dawką optymalną. Zasadniczo tej dawki nie wolno przekraczać, aby nie pojawiły się żadne skutki uboczne. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, a więc w zależności od częstotliwości przyjmowania, może nam ono starczyć na okres od dwudziestu dni do dwóch miesięcy. Regularność przyjmowania jest tutaj bardzo ważna, gdyż bez niej nie można oczekiwać jakichkolwiek pozytywnych efektów. Warto jeszcze wspomnieć o cenie, a ta bynajmniej nie należy do najniższych. Za opakowanie z sześćdziesięcioma tabletkami zapłacimy około 50 złotych w aptece internetowej. Cena jest dosyć wysoka, ale należy w tym miejscu wskazać na skuteczność tego suplementu diety.

Znakomita kondycja stawów

W połączeniu z odpowiednim trybem jedzenia, jedno opakowanie może znacząco poprawić kondycję naszych stawów, a tym samym przyczynić się do naszego lepszego samopoczucia. Chondrex jest preparatem powszechnie w wielu aptekach dostępnym. Jednocześnie jednak, jeśli odczuwamy długotrwałe problemy z naszymi stawami, to sam suplement diety może okazać się niewystarczająco skutecznym. Być może znacznie lepszym wyjściem będzie skonsultowanie się z lekarzem specjalistą. Stan naszych stawów może być, bowiem znacznie poważniejszy niż to zakładamy i będzie wskazane bardziej zaawansowane leczenie. Chondrex ma na celu tylko i wyłącznie poprawić kondycję naszej chrząstki stawowej. W stanach bardziej poważnych jest on zbyt słaby, aby wyeliminować schorzenie. Jednakże, jeśli stan naszej chrząstki stawowej jest nieznacznie poniżej normy, Chondrex sprawdzi się w pełni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie