Manu

Laboteq Skin 30 tabletek

Cechy produktu

  • Producent Aflofarm 
  • Postać tabletki 

Opis

Laboteq Skin, to innowacyjny suplement diety, zawierający formułę Continuous Wrinkles Reduction. Łączy koenzym Q10, hydrolizat białek kolagenowych, kwas hialuronowy, beta karoten - źródło retinolu oraz witaminy niezbędne dla zdrowia i młodości skóry
Laboteq - innowacja w kosmetyce

Działanie

• Redukuje zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu
• Ujędrnia, uelastycznia i dodaje skórze energii

Zastosowanie

Produkt dedykowany kobietom, które pragną ujędrnić i uelastycznić skórę oraz zmniejszyć widoczność zmarszczek.

Przyjmowanie

Dorośli: 1 tabletki dziennie.

Skład

Składniki aktywne:
Koenzym Q10 – zapobiega procesom starzenia się organizmu oraz wspomaga procesy antyoksydacyjne.
Hydrolizat białek kolagenowych – podstawowy budulec włókien kolagenowych, które korzystnie wpływają na kondycję włosów, skóry i paznokci. Kolagen jest białkowym komponentem tkanki łącznej spełniającej funkcje podporowe. Dzięki powszechnej obecności w skórze i wyjątkowo wysokiej odporności na rozciąganie kolagen odpowiada za utrzymanie sprężystości skóry.
Kwas hialuronowy – jest mukopolisacharydem odpowiadającym za utrzymanie sprężystości skóry. Reguluje stopień nawodnienia komórek, dzięki unikalnej zdolności wiązania wody uwarunkowanej strukturą przestrzenną jego cząsteczki.
Beta-karoten - jako źródło witaminy A korzystnie wpływa na procesy tworzenia nowych komórek.
Tiamina – wpływa korzystnie na przemianę materii.
Ryboflawina – dba o stan skóry i jest odpowiedzialna za prawidłowe jej funkcjonowanie. Pomaga zachować zdrową skórę oraz korzystnie wpływa na ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.
Witamina B6 – spełnia ważną rolę w przemianach zachodzących w organizmie. Bierze udział w przemianie białek.
Witamina B12 – ma korzystny wpływ na prawidłowy przebieg podziałów komórkowych.
Witamina C – uczestniczy w syntezie i regeneracji kolagenu. Jest niezbędna do budowy i utrzymania zdrowej skóry. Jako witamina antyoksydacyjna chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, nadtlenków lipidowych i innych toksycznych substancji.
Witamina E – poprawia wygląd skóry wpływając na jej elastyczność i sprężystość. Witamina E jest antyoksydantem, chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Opóźnia procesy starzenia oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.
Niacyna – jest istotna dla przemiany wodnej w skórze. Wpływ na prawidłową strukturę i funkcjonowanie skóry i błon śluzowych.
Biotyna – wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu skóry. Bierze udział w procesach metabolizmu białek i aminokwasów. Wpływ na prawidłową strukturę i funkcje skóry.
Kwas foliowy – pełni podstawową rolę we wzroście i rozwoju wszystkich komórek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie