Moje konto  ▾

extra × w kategorii Leki i suplementy ×

strona 1 z 4

Oeparol Extra Odporność 60 kapsułek|escape_attr

Oeparol Extra Odporność 60 kapsułek

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Postać kapsułki

… zawiera biologicznie aktywne kwasy OMEGA-6, które odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, a nie są przez niego wytwarzane. Witamina C zawarta w kompleksie IMMUNO RC wspomaga: prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, ograniczenie uczucia zmęczenia i znużenia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, ochronę … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 77%

od 4,99

Porównaj ceny
w 4 sklepach

Apap Extra 24 tabletek|escape_attr

Apap Extra 24 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leku nie wolno spożywać alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Działania niepożądane:Jak każdy lek, APAP Extra … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

od 8,99

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Apap Extra 10 tabl. CC|escape_attr

Apap Extra 10 tabl. CC

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leku nie wolno spożywać alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Działania niepożądane:Jak każdy lek, APAP Extra … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 47%

od 4,89

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Głóg x 30 tabl powlekanych|escape_attr

Głóg x 30 tabl powlekanych

w kategorii Leki na krążenie

Producent COLFARM Postać tabletki

… co umożliwia doprowadzenie niezbędnej ilości tlenu oraz usunięcie szkodliwych metabolitów przemiany materii. Działąją łagodnie uspokajająco i moczopędnie. Tonizują pracę serca. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Sposób użycia:1-2 tabletki 3 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalacanej porcji dziennej 6 tabletek.Skład:Wyciąg z głogu, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

od 5,99

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Quixx Extra spray do nosa 30 ml|escape_attr

Quixx Extra spray do nosa 30 ml

w kategorii Leki na katar

Producent BERLIN CHEMIE Postać spray

… na wyższe stężenie soli niż w błonie śluzowej nosa, Quixx extra usuwa nadmiar płynu zmniejszając obrzęk błony śluzowej i udrożnia zatkany nos i zatoki. Dzięki rozrzedzeniu nagromadzonego śluzu lub suchej wydzieliny Quixx extra ułatwia wydmuchanie nosa. Odświeżający olejek z eukaliptusa daje uczucie czystego, udrożnionego nosa i zatok, ułatwiając oddychanie. Sposób użycia: Skład:100 … SZCZEGÓŁY →

od 21,81

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Diabolo-Guarana Extra Power pastyl.do ssania - 8 pastyl.|escape_attr

Diabolo-Guarana Extra Power pastyl.do ssania - 8 pastyl.

w kategorii Leki na gardło

Producent ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Postać pastylki

… zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii. - DIABOLO GUARANA EXTRA POWER suplement diety zawiera kofeinę, magnez, witaminę B6 oraz imbir. Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i w poprawie koncentracji. Magnez i witamina B6, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Imbir wspomaga organizm, … SZCZEGÓŁY →

od 6,79

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Panadol extra x 24|escape_attr

Panadol extra x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bezsenność. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

od 7,04

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Aspirin Activ x 10tabl.|escape_attr

Aspirin Activ x 10tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… wysoka gorączka, zaburzenia układu oddechowego (aż do zatrzymania oddechu i uduszenia), zaburzenia pracy serca i naczyń krwionośnych (od nierównego rytmu serca, niskiego ciśnienia aż do zatrzymania pracy serca), utrata płynów i elektrolitów (od odwodnienia, skąpomoczu [zmniejszenie ilości moczu dobowego poniżej 400-500 ml u dorosłych] aż do niewydolności nerek), zwiększenie lub … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

od 7,38

Porównaj ceny
w 6 sklepach

Preventic Extra 60 kapsułek|escape_attr

Preventic Extra 60 kapsułek

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać kapsułki

… w warunkach beztlenowych. Wykazano że skwalen posiada silne właściwości przeciwzapalne i ochronne. Aktywuje i koordynuje pracę ukł. immunologicznego, chronić organizm przed infekcjami. Skwalen reguluje produkcję cholesterolu w wątrobie i zapobiega powstawaniu kamieni żółciowych. NNKT Omega-3: Są konieczne do zapewnienia prawidłowego przebiegu szeregu procesów biochemicznych zachodzących … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 38%

od 15,70

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Apap Przeziębienie Hot (ActiFlu Extra C) pr.do p.roztw. (0,65g+0,05g+0,01g)/sasz. 8 sasz.|escape_attr

Apap Przeziębienie Hot (ActiFlu Extra C) pr.do p.roztw. (0,65g+0,05g+0,01g)/sasz. 8 sasz.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać proszek

… cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Preparatu nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

od 8,39

Porównaj ceny
w 3 sklepach

SVR Provegol Extra Doux delikatny szampon do częstego stosowania 250ml|escape_attr

SVR Provegol Extra Doux delikatny szampon do częstego stosowania 250ml

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent SVR

… o właściwościach emoliencyjnych oraz fitoaktywnych cząsteczek spherulite głęboko odżywia i odbudowuje keratynową strukturę włosa, kompleks panthenol/aminokwasy zabezpiecza włosy (jego aktywność zwiększa się pod wpływem ciepłego powietrza suszarki), powiększa objętość włosów i ułatwia ich układanie dzięki polimerom kationowym, delikatna baza myjąca pozwala odzyskać włosom … SZCZEGÓŁY →

od 33

Przejdź do sklepu ▸
aptekagalen.pl

La Roche-Posay Substiane [+] Extra-Riche odbudowujący krem przeciwstarzeniowy 40ml|escape_attr

La Roche-Posay Substiane [+] Extra-Riche odbudowujący krem przeciwstarzeniowy 40ml

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent La Roche-Posay Postać krem SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 7 zł

od 100,74

Przejdź do sklepu ▸
aptekagalen.pl

EXTRASPASMINA (NERVOMAG) 10 kapsułek|escape_attr

EXTRASPASMINA (NERVOMAG) 10 kapsułek

w kategorii Leki nasenne

Producent HERBAPOL LUBLIN Postać kapsułki

… oddziaływaniem na układ nerwowy. Jego zastosowanie w związku z tym pozwala na rozładowanie napięcia nerwowego oraz uspokojenie, co w efekcie jednocześnie ułatwia zasypianie i likwiduje łagodne zaburzenia senne. Przeciwwskazania:- uczulenie na składowe leku- niewydolność nerek- hipermagnezemia- myasthenia gravis- ciąża- okres laktacji- wiek poniżej 12 lat Sposób użycia:W przypadku … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

od 5,19

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl|escape_attr

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leku nie wolno spożywać alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.Działania niepożądane:Jak każdy lek, APAP Extra … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

od 15,58

Porównaj ceny
w 10 sklepach

Panadol Extra tabl.powl. 0,5g+0,065g 12 tabl.|escape_attr

Panadol Extra tabl.powl. 0,5g+0,065g 12 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER H.GSK Postać tabletki

… Działania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić reakcje: - skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień, - zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, - sporadycznie może wystąpić: trombocytopenia, methemoglobinemia, agranulocytoza, - przy przedawkowaniu upośledzenie czynności wątroby oraz … SZCZEGÓŁY →

od 5,20

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Ibum Grip. (Ibum Extra)20 tabl tabl.powl.|escape_attr

Ibum Grip. (Ibum Extra)20 tabl tabl.powl.

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent HASCO-LEK PPF Postać tabletki

… niewydolność wątroby i nerek. Ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego, tachykardia, nadciśnienie, dławica piersiowa, nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz chromochłonny nadnerczy, jaskra z zamkniętym kątem przesączania, przerost gruczołu krokowego. Ciąża i okres karmienia piersią. Dzieci poniżej 12 rż. Działania niepożądane: Ibuprofen może powodować: nieswoiste reakcje alergiczne … SZCZEGÓŁY →

od 9,43

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Seni Lady Extra, wkładki urologiczne, 15 szt|escape_attr

Seni Lady Extra, wkładki urologiczne, 15 szt

w kategorii Leki na zapalenie pęcherza

Producent TZMO SZCZEGÓŁY →

od 12,61

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Corega Extra Strong Krem do Protez 40 g|escape_attr

Corega Extra Strong Krem do Protez 40 g

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent Glaxosmithkline Postać krem

… kremu na protezę, niezbyt blisko jej krawędzi. 3. Wypłucz jamę ustną przed założeniem protezy. 4. Załóż protezę, dociśnij ją i na kilka sekund przygryź. Sposób wyjmowania protezy zębowej: 1. Wypłucz jamę ustną. 2. Wyjmuj protezę powoli jednocześnie ją poruszając. 3. Usuń resztki kremu z protezy i jamy ustnej za pomocą ciepłej wody i miękkiej … SZCZEGÓŁY →

13,62

Przejdź do sklepu ▸
lekosfera.pl

Seni Super Air Extra Large, pieluchomajtki, 10 szt|escape_attr

Seni Super Air Extra Large, pieluchomajtki, 10 szt

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent TZMO SZCZEGÓŁY →

23,44

Przejdź do sklepu ▸
lekosfera.pl

Seni Super Air Extra Large, pieluchomajtki, 30 szt|escape_attr

Seni Super Air Extra Large, pieluchomajtki, 30 szt

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent TZMO SZCZEGÓŁY →

63,11

Przejdź do sklepu ▸
lekosfera.pl

Sprawdź też poprzednienastępne