Manu

Iladian direct plus x 10 kaps.dopochw.

Cechy produktu

  • Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. 

Opis

Jedyne tabletki, które nie tylko odbudowują mikroflorę pochwy, zwalczają szkodliwe bakterie, ale także zapobiegają mikrourazom wywołującym infekcje. Czym jest Iladian direct plus? Wyrób medyczny Iladian direct plus to tabletki dopochwowe, które poprzez przywrócenie lub utrzymanie fizjologicznego pH pochwy stwarzają warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Dla kogo jest przeznaczony? Iladian direct plus przeznaczonych jest dla kobiet, które narażone są na wszelkie zaburzenia flory bakteryjnej, wynikające zarówno z infekcji, jak i złych nawyków higienicznych.

Jego stosowanie wskazane jest w: zapobieganiu i wspomaganiu leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy, łagodzeniu dolegliwości takich jak suchość i uczucie napięcia błony śluzowej pochwy, w trakcie i po zakończeniu stosowania doustnych antybiotyków i preparatów przeciwbakteryjnych, w okresie okołomenopauzalnym (klimakterium), kobietom uczęszczającym na basen, często podróżującym, korzystającym z jacuzzi, sauny i solarium Jaki jest skład i działanie Iladian direct plus? Iladian direct plus to jedyne tabletki dopochwowe zawierające: inulinę ? która wspomaga namnażanie bakterii tworzących naturalną florę bakteryjną pochwy kwas L-askorbinowy ? który zakwasza środowisko pochwy hamując rozwój niepożądanych drobnoustrojów witaminę E i kwas hialuronowy ? które nawilżają błonę śluzową pochwy zmniejszając podatność na mikrourazy.

Jak stosuje się Iladian direct plus? Iladian direct plus może być stosowany zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Podczas wspomagania leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy należy stosować 1 tabletkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 do 10 dni.

Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie. W profilaktyce należy stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. Postać: kaps.dopochw. Objętość: 10 kaps. Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie