Manu

Prel blue plaster chłodzący x 3 szt

Cechy produktu

  • Producent GENEXO 
  • Postać plaster 

Opis

Plaster hydrożelowy z mentolem, który stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni.
Opis
Plaster hydrożelowy z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem mentolu. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie.

Dawkowanie
Odciąć fragment okładu o wielkości dopasowanej do powierzchnii i umiejscowienia bólu. Zewrać folię ochronną. Nalożyć klejącą stroną okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie prze 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.

Działanie
Plaster stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa kojąco w bólach stawowo-mięśniowych m.in. barków, pleców i karku. Plaster nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny. bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji.

Skład
Menthol 5%.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie