Moje konto
  • ALLERCO Żel myjący do skóry alergicznej i skłonnej do podrażnień ALLERCO Żel myjący do skóry alergicznej i skłonnej do podrażnień

ALLERCO Żel myjący do skóry alergicznej i skłonnej do podrażnień

1 oferta z 1 sklepu

Producent PHARMENA Postać żel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPHARMENA
Postaćżel

Opis: Żel myjący allerco® oczyszcza i pielęgnuje skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Żel posiada bardzo dobre własności myjące i nie powoduje przesuszenia skóry. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników.

Delikatne składniki myjące w połączeniu z substancjami aktywnymi zapewniają skuteczne oczyszczenie i pielęgnację skóry oraz zapobiegają nadmiernemu jej wysuszeniu. Żel stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników.

Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty podwyższają zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry i chronią naturalną warstwę lipidową naskórka. Żel allerco® łagodnie myje skórę, nie powodując jej podrażnienia.

- delikatnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernemu jej wysuszeniu - działa łagodząco i zmniejsza podatność skóry na podrażnienia - utrzymuje prawidłową wilgotność skóry - działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka - zmiękcza i uelastycznia naskórek Wskazany dla pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.

Polecany do stosowania bez ograniczeń wiekowych, również u dzieci. Sposób użycia: Żel myjący allerco® to preparat emolientowy specjalnie przystosowany do mycia ciała pod prysznicem. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Niewielką ilość żelu nanieść na zwilżoną skórę i delikatnie masować, wytwarzając pianę. Spłukać wodą.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też