Menu

Chlorofillipt tabletki do ssania (ekstrakt chlorofilu eukaliptusa) 800 mg

Cechy produktu

  • Producent Vifteh 
  • Postać tabletki 

Opis

Chlorofillipt to silny środek przeciwbakteryjny na bazie roślin, który gromadzi mieszankę chlorofilów z liści eukaliptusa. Z kolei liście eukaliptusa są bardzo bogate w fitoncydy, które w rzeczywistości są analogami wszystkich znanych antybiotyków, dlatego również chlorofil jest nieraz nazywany „naturalnym antybiotykiem".

Chlorofillipt wykorzystanie:


• podobnie jak antybiotyki, Chlorofillipt ma zdolność zabijania bakterii, tylko antybiotyki mają duże spektrum działania,jednocześnie nie radzą sobie z gronkowcami, chlorofil, wręcz przeciwnie, jest produktywny przeciwko gronkowcom niewrażliwym na antybiotyki;


Chlorofillipt jest pochodzenia naturalnego bez przeciwwskazań, w przeciwieństwie do antybiotyków, które posiadają mnóstwo skutków ubocznych;


• jednocześnie antybiotyki, jak i Chlorofillipt hamują zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się w organizmie, łagodzą ból, obniżają obrzęk i zaczerwienienie w miejscu zakażenia;


Chlorofillipt z kolei wzmacnia działanie antybiotyków w kompleksowej terapii oraz nasyca tlenem komórki w dotkniętym obszarze, zapobiegając ich głodzeniu.

Chlorofillipt jest efektywny?


Chlorofillipt jest dostępny w różnorodnych formach: roztwory, tabletki, spray i żel.

w przypadku Chlorofillipt w tabletkach, to jest on skuteczny:


• choroby górnych dróg oddechowych:
 zapalenie migdałków, w którym następuje stan zapalny migdałków;

 zapalenie gardła ze zmianami błon śluzowych gardła;

 zapalenie krtani, w którym infekcja obejmuje krtań.


• choroby jamy ustnej:
 zapalenie dziąseł;

 wrzodziejące zapalenie jamy ustnej;

 kandydoza jamy ustnej;

 uraz mechaniczny jamy ustnej.


Tabletki Chlorophyllipt są nad wyraz wygodne w użyciu i to kolejna zaleta. Rzeczywiście, w pracy lub w miejscach publicznych nie za każdym razem jest osiągalne płukanie gardła lub wdech. A w każdym zabiegu nad wyraz ważna jest systematyczność.

Sposób wykorzystania: co 4-5 godzin należy rozpuścić jedną tabletkę, ale nie więcej aniżeli 5 tabletek dziennie.

Kuracja trwa 7 dni. Dzięki temu schematowi w jamie ustnej powstaje takie stężenie, które staje się śmiertelne dla gronkowców.


Przeciwwskazania: czasami powoduje alergie: pojawia się zaczerwienienie i obrzęk błony śluzowej, odczuwa się pieczenie. Aby zapobiec takim konsekwencjom, należy wcześniej przeprowadzić test tolerancji na Chlorofillipt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.