Moje konto  ▾

Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba)

Producent AXXON SP. Z O.O.Postać krem WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 3 sklepów internetowych

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
24342 opinie

Myconafine 1% krem 0,01g/g 15g

Myconafine 1% krem 0,01g/g 15g

Wskazania: grzybica stóp, fałdów skórnych, tułowia, drożdżyca skóry, łupież pstry. Skład: 1g kremu zawiera: subst. czynną: chlorowodorek terbinafiny 10mg. Działanie: przeciwgrzybicze. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

✓  Dostępny od ręki

10,89

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

APTEKAWAW.PL

285 opinii

Myconafine krem 1% x 15g

Myconafine krem 1% x 15g

Skład 1 g kremu zawiera: substancję czynną: chlorowodorek terbinafiny 10 mg; substancje pomocnicze: alkohol benzylowy, sorbitanu stearynian, cetylu palmitynian, alkohol cetylowy, alkohol...

✓  Dostępny od ręki

12

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
1694 opinie

MYCONAFINE 1% Krem - 15 g

MYCONAFINE 1% Krem - 15 g

… skóry - zwykle raz na dobę przez 1 tydzień, łupież pstry - zwykle raz na dobę przez 2 tygodnie. Przed użyciem leku, należy umyć i osuszyć ręce i chorobowo zmienione miejsce, następnie niewielką ilość kremu nanieść na zmienione chorobowo miejsca na skórze i lekko wetrzeć krem. W przypadku stosowania leku na fałdach skórnych, miejsca te można przykryć świeżą i czystą gazą, …

✓  Dostępny od ręki

15,09

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa OLMED

Informacje o produkcie

ProducentAXXON SP. Z O.O.
Postaćkrem


Wskazania:

Leczenie miejscowe grzybicy stóp, grzybicy fałdów skórnych, grzybicy tułowia, drożdżycy skóry, łupieżu pstrego.
Sposób użycia:

Zewnętrznie. Grzybica stóp, fałdów skórnych, tułowia, drożdżyca skóry - zwykle raz na dobę przez 1 tydzień, łupież pstry - zwykle raz na dobę przez 2 tygodnie. Przed użyciem leku, należy umyć i osuszyć ręce i chorobowo zmienione miejsce, następnie niewielką ilość kremu nanieść na zmienione chorobowo miejsca na skórze i lekko wetrzeć krem.

W przypadku stosowania leku na fałdach skórnych, miejsca te można przykryć świeżą i czystą gazą, zwłaszcza używając kremu nocą.
Skład:

1g kremu zawiera: substancję czynną: chlorowodorek terbinafiny 10mg.
Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na terbinafinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.W ciąży stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Działania niepożądane:

Możliwe skutki uboczne: Rzadko występuje zaczerwienienie, świąd lub pieczenie skóry w miejscach pokrytych kremem. Objawy te rzadko wymagają przerwania leczenia. Leczenie należy przerwać w momencie pojawienia się reakcji alergicznych, takich jak: świąd, wysypka, pęcherzyki i pokrzywka.
Uwagi:

Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.
Opakowanie: 15g


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.