Moje konto
  • Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba) Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba)
  • Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba) Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba)

Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba)

2 oferty z 2 sklepów

Producent AXXON SP. Z O.O. Postać krem WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1220 opinii

Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g

Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g

… i lekko wetrzeć krem. W przypadku stosowania leku na fałdach skornych, miejsca te można przykryć świeżą i czystą gaż, zwłaszcza używając kremu nocą.Grzybica stop: zwykle raz na dobę przez 1 tydzień.Grzybica fałdow skornych: zwykle raz na dobę przez 1 tydzień.Grzybica tułowia: zwykle raz na dobę przez 1 tydzień.Drożdżyca skory: zwykle raz na dobę przez 1 tydzień.Łupież pstry: …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Myconafine 1% krem 0,01 g/g 15 g (tuba)

… miejsca te można przykryć świeżą i czystą gaż, zwłaszcza używając kremu nocą. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentAXXON SP. Z O.O.
Postaćkrem

Wskazania: Leczenie miejscowe grzybicy stóp, grzybicy fałdów skórnych, grzybicy tułowia, drożdżycy skóry, łupieżu pstrego. Dawkowanie: Zewnętrznie. Grzybica stóp, fałdów skórnych, tułowia, drożdżyca skóry - zwykle raz na dobę przez 1 tydzień, łupież pstry - zwykle raz na dobę przez 2 tygodnie.

Przed użyciem leku, należy umyć i osuszyć ręce i chorobowo zmienione miejsce. następnie niewielką ilość kremu nanieść na zmienione chorobowo miejsca na skórze i lekko wetrzeć krem. W przypadku stosowania leku na fałdach skórnych, miejsca te można przykryć świeżą i czystą gaż, zwłaszcza używając kremu nocą.

Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.

Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też