Manu

Scholl Fungal plyn x 3.8ml /p.grzybicy paznokci

Cechy produktu

  • Producent RECKITT BENCKISER POLAND SA 

Opis

  • Opis towaru: Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu, a jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć, by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chroni przed nawrotami zakażenia. Jest dostępny bez recepty, wydajny i może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Testowany dermatologicznie.
  • Skład: 5 pilniczków jednorazowego użytku - przetestowane klinicznie. Łagodnie usuwają wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia: - mechanizm ograniczający możliwość włożenia zużytego pilniczka z powrotem, co zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji, - preparaty przeciwgrzybiczny o zaawansowanej recepturze, która wnika w głąb paznokcia niszcząc infekcję u źródeł jej powstania.
  • Działanie: Faza 1 - etap leczniczy (4 tygodnie) - w tej fazie niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci. Faza 2 - etap ochronny (9 miesięcy) - faza druga ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i chronić przed nawrotami zakażenia. 5 pilniczków jednorazowego użytku - przetestowane klinicznie, łagodnie usuwaja wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia. Unikalny mechanizm ograniczający możliwość włożenia zużytego pilniczka z powrotem - ogranicza możliwość rozprezstrzeniania się infekcji. Zaawansowana formuła wnika wgłąb paznokcia niszcząc infekcję u żródeł jej powstania.
  • Wskazania: Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest odpowiedni dla łagodnych stanów grzybicy paznokci.
  • Dawkowanie: Faza 1 Tydzień 1 Delikatnie spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia. Po użyciu wyrzuć pilnik, aby nie rozprzestrzenić zakażenia. Nałóż pędzelkiem preparat przeciwgrzybiczy; powtarzaj nakładanie preparatu raz dziennie przez kolejne 6 dni. Tydzień 2, 3, 4 Powtarzaj czynności z pierwszego tygodnia pamiętając, że piłowanie powierzchni paznokcia powinno odbywać się nie częściej niż raz w tygodniu. Faza 2 Nakładaj preparat pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu, gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokciowa.
  • Przeciwskazania: Nie stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp.
  • Właściwości i zastosowanie: Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Po użyciu starannie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji nigdy nie stosuj tego samego pilniczka dwa razy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeśli jesteś diabetykiem, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie