Moje konto
  • Hemorol x 12 czop Hemorol x 12 czop
  • Hemorol x 12 czop Hemorol x 12 czop

Hemorol x 12 czop

5 ofert z 5 sklepów

Producent HERBAPOL WRO WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Pigułka

★★★★★
99 opinii

Hemorol czop. x 12

Hemorol czop. x 12

… przypadkach cięższych 2-3 czopków w ciągu dnia Dawkowanie - Dzieci:powyżej 6 roku życia doodbytniczo 1 czopek na noc czop.doodbyt.- chamomillae extr. spiss. 50 mg - genistae scop. extr. spiss. 20 mg - hippocastani cortius extr. spiss. 20 mg - belladonna extr. spiss. 20 - tormentillae extr. spiss. 20 mg - millefolii extr. spiss. 20 mg - anaesthesinum 100 mg - żylaki odbytu - przewlekłe stany …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Hemorol czopki 12 szt.

… okresie stosowania i doświadczeniu. Zanim zastosuje się lek HEMOROL® Należy znać przyczynę choroby i dlatego zaleca się zasięgnąć porady lekarza. W przypadkach dużych guzków krwawniczych, po podaniu czopka (ok. 5-10 min) może wystąpić uciskowa bolesność, ustępująca po rozpuszczeniu się czopka. Stosowanie leku HEMOROL® u dzieci: Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, …

Dostępny od ręki  ✓

Biała Stokrotka

★★★★★
499 opinii

Hemorol 12 czopków

Hemorol 12 czopków

… wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Przeciwskazania dla stosowania: Nie zaleca się stosować u dzieci. Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Sposób stosowania leku Hemorol® Dorośli – wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. …

Dostępny od ręki  ✓

Hemorol - Czopki - 12czopków

Hemorol - Czopki - 12czopków Skład: - chamomillae extr. spiss. 50 mg- genistae scop. extr. spiss. 20 mg- hippocastani cortius extr. spiss. 20 mg- belladonna extr. spiss. 20- tormentillae

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentHERBAPOL WRO

* Substancje czynne: Chamomillae anthodii extractum spissum (3:1); ekstrahent woda oczyszczona 50 mg Belladonnae radicis extractum spissum (4:1); ekstrahent etanol 70% V/V 20 mg Extractum compositum spissum (4:1) ex: Cytisi scoparii herba, Hippocastani cortice, Tormentillae rhizomate, Millefolii herba; ekstrahent etanol 40% V/V 80 mg Benzocainum 100 mg * Substancje pomocnicze: Glicerol (E 422) 150 mg Tłuszcz obojętny do 2 g Opakowanie zawiera 12 czopków.

Co to jest lek HEMOROL® i w jakim celu się go stosuje Hemorol® są to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu. Hemorol® jest stosowany także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu oraz podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu.

Czopki Hemorol® powodują ustąpienie dolegliwości bólowych wskutek działania znieczulającego benzokainy. Preparat zawiera też składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym.

Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Zanim zastosuje się lek HEMOROL® Należy znać przyczynę choroby i dlatego zaleca się zasięgnąć porady lekarza.

W przypadkach dużych guzków krwawniczych, po podaniu czopka (ok. 5-10 min) może wystąpić uciskowa bolesność, ustępująca po rozpuszczeniu się czopka. Stosowanie leku HEMOROL® u dzieci: Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosować u dzieci.

Ciąża: Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży. Karmienie piersią; Nie badano bezpieczeństwa leku u kobiet karmiących piersią, dlatego nie zaleca się stosowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: HEMOROL® nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Jak stosować lek HEMOROL® Dorośli - wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. Czopki powinny być stosowane do czasu ustąpienia dolegliwości bólowych, jednak nie dłużej niż przez 7 kolejnych dni.

Aby wydobyć czopek z folii, należy naciąć folię pionowo nad wierzchołkiem czopka i energicznie ją rozerwać. W przypadku zażycia większej dawki leku HEMOROL® W przypadku zastosowania większej dawki preparatu albo zastosowania niezgodnego z podanym sposobem użycia, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Możliwe działania niepożądane Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych podczas stosowania leku Hemorol®, jednak w przypadku ich wystąpienia należy skonsultować się z lekarzem. Możliwe jest wystąpienie świądu lub zaczerwienienia.

W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej albo zaostrzenia objawów choroby, należy przerwać stosowanie preparatu i zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też