Moje konto

SCHOLL Spray do usuw.kurzajek i brodawek 80ml

3 oferty z 3 sklepów

  • cena od 49,80
  • cena do 55,84
  • oszczędzasz do 6 zł

Producent RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A. Postać spray WIĘCEJ INFORMACJI ↓

wapteka.pl

★★★★★
11628 opinii

SCHOLL Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 
Biała Stokrotka

★★★★★
662 opinie

Więcej informacji o ofercie 

Informacje o produkcie

ProducentRECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.
Postaćspray

Działanie:Jest to preparat służący do usuwania kurzajek oraz brodawek. Najczęściej znajdują się na stopach.Kurzajki pojawiają się w wyniku działania niektórych typów wirusa HPV. W bardzo łatwy sposób można się zarazić, wystarczy wizyta na basenie bądź siłowni, a do tego nieodpowiednie dbanie o stopy i problem gotowy.

Będąc na basenie można profilaktycznie nosić klapki, czy też pływać w skarpetach przeciwkurzajkowych, ogólnie dbać o stopy aby zawsze były suche i czyste, ale zawsze może się przydarzyć że mimo wszystkich starań dopadnie nas ta przykra przypadłość.

Dla osób które mają problem z kurzajkami czy też brodawkami firma Scholl stworzyła spray, który pomaga pozbyć się problemu nawet przy jednokrotnym użyciu. Jest to wygodna, bezpieczna i szybka droga do pozbycia sie kurzajek.Stosowanie:Preparat do stosowania miejscowego.

Kurzajke bądź brodawkę należy spryskać w taki sposób aby powstał pęcherzyk który znika samoistnie po 10-14 dniach. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy jednorazowe użycie nie przyniosłu efektu, zabieg należy powtórzyć 2-3 razy....

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce