Moje konto

Leki na przeziębienie i grypę

320 produktów z 27 sklepów

strona 1 z 16

Aspirin Cardio 100 x 28 tabl

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… zawarta w preparacie Aspirin Protect 100, długotrwale hamuje agregację płytek krwi, która odgrywa istotną rolę w procesie powstawania zakrzepu. W większych dawkach wykazuje także działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania Hamowanie agregacji płytek krwi: w niestabilnej chorobie wieńcowej, w świeżym zawale serca, w zapobieganiu powtórnemu zawałowi serca, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Apap Przeziębienie Hot (ActiFlu Extra C) pr.do p.roztw. (0,65g+0,05g+0,01g)/sasz. 8 sasz.

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać proszek

… takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie. Właściwości: Apap Przeziębienie Hot jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

Doppel herz aktiv na odporność x 30 kaps

Producent QUEISSER Postać kapsułki

… A, E, B1, B6Zastosowanie:Preparat czosnkowo-żeńszeniowy z witaminami, zalecany w celu wzmocnieniasił obronnych organizmu, szczególnie w okresach jesienno-wiosennych i u osóbstarszych.Działanie:Wyciąg z czosnku wzmacniaogólną odporność organizmu i jest tradycyjnie stosowany w okresachprzeziębień. Allicyna zawartaw czosnku odpowiada za działanie wzmacniające siły obronne organizmu.Jednocześnie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

Calcium Polfa Lodz W Folii

Producent Polfa Łódź S.a. Postać tabletki

… uzupełnienie codziennej diety w wapń. Calcium Polfa-Łódź w folii bez cukru to suplement diety w postaci musującej tabletki bez dodatków smakowych oraz nie zawierających cukru. W skład preparatu wchodzi wapń jako podstawowy składnik mineralny organizmu. Jest elementem niezbędnym dla prawidłowej funkcjonalności mięśni, wzrostu i regeneracji układu kostnego oraz procesu krzepnięcia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 48%

Beta glukan forte (ln) x 60 kaps

Producent LABORATORIA NATURY SP Z O.O. Postać kapsułki

… żelatyna (składnik otoczki kapsułki), witamina C ( kwas L-askorbinowy), cytrynian cynku__Maksymalna porcja dzienna (2 kapsułki):__- beta-glukan 1,3/1,6D 340 mg- witamina C 60 mg (75% RDA)*- cynk 9 mg (90% RDA)** %dziennego zalecanego zapotrzebowaniaWłaściwości i zastosowanie:Beta Glukan Forte (LN) uzupełnia codzienną dietę w beta glukan, naturalny polisacharyd występujący w ścianach … SZCZEGÓŁY →

Oeparol Extra Odporność 60 kapsułek

Producent ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Postać kapsułki

… (substancja utrzymująca wilgoć), rutyna, dwutlenek krzemu (emulgator), lecytyna słonecznikowa (emulgator), D-alfa-tokoferol (naturalna witamina E), E 172 (barwnik), E 555 (nośnik), E 171 (barwnik). Informacja żywieniowa: Składniki o oddziaływaniu fizjologicznym 2 kapsułki % dziennego zalecanego spożycia Nienasycone Kwasy Tłuszczowe w tym: - kwas linolowy (LA) - kwas gamma-linolenowy (GLA) … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

OLIMP Gold-Vit C Forte 1000mg

Producent OLIMP LABORATORIES Postać kapsułki

… szczególnie polecany w okresie jesienno-zimowym, gdy następuje wzrost zachorowalności na infekcje bakteryjne i wirusowe. PureWay-C® to najefektywniejsza, opatentowana witamina C, której wyższość nad innymi formami, potwierdzają liczne badania naukowe zrealizowane w ciągu ostatnich kilku lat. Jest to więc najlepiej przebadana i najnowocześniejsza forma witaminy C na rynku. PureWay-C®: … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać granulat

… od zwykłych tabletek profil farmakokinetyczny. Wrandomizowanym badaniu klinicznym wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect(500 mg) w formie suchego granulatu z dodatkiem substancji buforujących,pozwala na znacznie szybsze uzyskanie maksymalnego stężenia ASA we krwi wporównaniu ze zwykłą tabletką Aspirin® 500 mg. Dla Aspirin® Effect czas tenwyniósł około 20 minut, podczas gdy dla tabletek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Iskial Plus olej z wątroby rekina x 120 kaps

Producent NATURELL Postać kapsułki

… i działanie- Chcesz cieszyć się zdrowiem, energią i być w pełni sił? Zachowaj odporność i wzmocnij swój organizm, szczególnie wtedy, gdy narażony jest na osłabienie. Pomocne w tym okażą się składniki pochodzenia naturalnego: olej z wątroby rekina zwiększający aktywność układu odpornościowego oraz czosnek wspierający obronę organizmu w niszczeniu drobnoustrojów. Rekin jest … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Aspirin Bayer x 10 tabl. z opak. x 100 *C

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… 15 mg na tydzień lub większych, - jeśli pacjentka jest w ostatnim trymestrze ciąży, - u dzieci poniżej 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye’a - rzadkiej, ale poważnej choroby, powodującej uszkodzenie wątroby i mózgu. Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek Aspirin - jeśli pacjentka jest w pierwszym i drugim trymestrze … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Cebion 100 mg/1 ml krople 30 ml

Producent MERCK Postać krople

… Stany zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C: choroby gorączkowe, choroby zakaźne, rekonwalescencja, uprawianie sportu, ciężka praca fizyczna, ciąża i laktacja.- Niedobory witaminy C w pożywieniu, np. u niemowląt karmionych sztucznie, podczas jednostronnego odżywiania lub diet specjalnych.DziałanieKrople doustne Cebion zawierają kwas askorbowy (witaminę C), substancję niezbędną … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Aspirin C 20 tabletek musujących

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… serca lub ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, - jeśli u pacjenta występują napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, - jeśli pacjent stosuje jednocześnie lek metotreksat (stosowany m.in. w chorobach nowotworowych) w dawkach 15 mg na tydzień lub … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

PROFILAKTIN ODPORNOŚĆ SYROP 115ML

Producent HERBAPOL-LUBLIN S.A. Postać syrop

… to syrop wzmacniający o smaku malinowym polecany w stanach osłabienia organizmu.Właściwości: Profilaktin ODPORNOŚĆ zawiera: ? aloes - przyczynia się do zwiększenia odporności organizmu, wspomaga naturalne mechanizmy obronne przeciw drobnoustrojom, a także pomaga zwiększyć odporność na zmęczenie. ? zestaw witamin, w tym: C, B6, B12, kwas foliowy - są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

MUSTELA BEBE kojący balsam dla dzieci 40 ml

Producent MUSTELA Postać balsam

… składniki aktywne: masło Shea oraz miód nawilżają skórę dziecka. Uwalniające się podczas masażu oczyszczające i odświeżające zapachy sosny i rozmarynu udrażniają nos i ułatwiają oddychanie. Rumianek i ekstrakt z lipy działają relaksująco i zapewniają dziecku spokojny sen. Wskazania: Kojący balsam przeznaczony dla dzieci w okresie zwiększonej zachorowalności na infekcje, aby … SZCZEGÓŁY →

Olimp gold-vit c 500 mg plus x 30 kaps

Producent OLIMP LABS Postać kapsułki

… z najważniejszychskładników pokarmowych silnie wspomagających pracę systemuodpornościowego. Jednocześnie odpowiada za wzmacnianie struktury kościstawów, skóry, naczyń krwionośnych oraz innych ważnych tkanek naszegoorganizmu. Dlaczego witamina C tak skutecznie chroni nas przed chorobą?Witamina C to jeden z głównychfilarów wspierających funkcjonowanie naszego układu immunologicznego.To … SZCZEGÓŁY →

Mig Forte zawiesina dla dzieci 40mg/ml 100 ml

Producent BERLIN CHEMIE

… 1 ml syropu Mig zawiera ibuprofen 40 mg oraz substancje pomocnicze: sodu benzoesan (E211), kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, sacharyna sodowa, sodu chlorek, hypromeloza 15 cP, guma ksantan, maltitol ciekły, glicerol, woda oczyszczona, aromat truskawkowy (zawierający substancje identyczne z naturalnymi aromatami, naturalne aromaty, glikol propylenowy) Wskazania i działanie Mig dla dzieci … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Postać krople

… z dolegliwościami trawiennymi towarzyszącymi nietolerancji laktozy. Skład preparatu Delicol zawiera w swoim składzie enzym (laktazę), występujący naturalnie u zdrowych dzieci, bez objawów nietolerancji laktozy. Działanie Delicol zawiera w swoim składzie enzym pochodzenia naturalnego (laktazę), który rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się bardziej przyswajalna … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 43%

Biovilon syrop 120 ml

Producent NOVASCON Postać syrop

… miód, benzoesan sodu – substancja konserwujaca, aromaty, kwas cytrynowy – regulator kwasowosci.Właściwości:Biovilon zawiera arabinogalaktan, cynk oraz witaminy D i C, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu odpornościowego.- Arabinogalaktan należy do grupy węglowodanów zwanych polisacharydami (polisacharyd pozyskiwany z kory modrzewia). Wykazuje korzystny wpływ na funkcjonowanie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 53%

żeń-szeń x 30 kaps

Producent HERBAPOL KRA Postać kapsułki

… żeń-szenia Ginseng radix (ok. 220 mg/kaps.) oraz składniki kapsułki.Wskazania i działanie- Preparat stanowi uzupełnienie diety w składniki aktywne korzenia żeń-szenia. Korzeń żeń-szenia jest znanym i cenionym surowcem wzmacniającym i ogólnie tonizującym. Poprawia zdolność koncentracji, zwiększa tolerancję na  pokonywanie stresu i wysiłku fizycznego. Wykazuje właściwości pobudzania … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

O kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Leki na przeziębienie i grypę są najczęściej stosowanymi preparatami na rynku bez recepty. Działają one na wiele objawów m.in. kaszel katar, ból głowy czy gorączka. Takie działania daje wiele leków, musimy uważać aby ich nie przedawkować kupując leki o podobnych funkcjach. Należy czytać ulotki dołączone do opakowań i nie stosować leków razem z innymi, w czasie ciąży czy przy uczuleniach na substancje znajdujące się w specyfikach.

Na rynku szczególnie poppularne są Gripex, Fervex czy Coldrex. Zawierają one składniki odpowiedzialne zarowno za bóle mięśni i gorączkę, substancję obkurczające naczynia czyli zmniejszające objawy kataru oraz leki przeciwkaszlowe. W celu obniżenia gorączki warto stosować preparaty kwasu acetylosalicylowego takie jak np. Aspirin, polopiryna czy Upsarin. W ofertach sklepów dostępne są również leki stosowane miejscowo np. chlonex, neoangin, czy tantum verde zmniejszające nieprzyjemne towarzyszące swędzenie i bóle gardła.

Sprawdź też