Moje konto  ▾

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Leki na przeziębienie i grypę.

Leki na przeziębienie i grypę

strona 1 z 17

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.|escape_attr

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać granulat

… maksymalnie do 8 saszetek na dobę. Dla młodzieży powyżej 12 lat: 1saszetka jednorazowo, lecz nie więcej niż 3 saszetki na dobę. mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT">Skład:1saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT">Wskazania:mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT"> Dolegliwościbólowe np. ból … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

od 9,25

Porównaj ceny
w 12 sklepach

Calcium Polfa Lodz W Folii|escape_attr

Calcium Polfa Lodz W Folii

Producent Polfa Łódź S.a. Postać tabletki

… sposób na właściwą przepuszczalność naczyń włosowatych i błon komórkowych. Calcium Polfa-Łódź w folii bez cukru to suplement diety, który zawiera 180 mg wapnia (22,5% RDA*) - w postaci mleczanu wapnia. Zaleca się stosowanie 1 lub 2 tabletek dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać wskazanej dziennej dawki preparatu. Dostępne opakowanie foliowe zawiera 12 tabletek musujących. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 64%

od 1,50

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Aspirin Cardio 100 x 28 tabl|escape_attr

Aspirin Cardio 100 x 28 tabl

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… wymioty oraz niewielkie krwawienia z przewodu pokarmowego, które w wyjątkowych przypadkach mogą prowadzić do niedokrwistości. Czasami może dochodzić do rozwoju wrzodów trawiennych z krwawieniem i perforacją. Jeżeli wystąpią czarne, smoliste stolce, należy odstawić lek i zgłosić się do lekarza. Kwas acetylosalicylowy zmniejsza wydalanie kwasu moczowego, co może nasilić objawy dny … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

od 5,93

Porównaj ceny
w 10 sklepach

Beta glukan forte (ln) x 60 kaps|escape_attr

Beta glukan forte (ln) x 60 kaps

Producent LABORATORIA NATURY SP Z O.O. Postać kapsułki

… mogących osłabić jego działanie (przede wszystkim białek i tłuszczów).- Witamina C i cynk wpływają korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, dzięki czemu utrzymują organizm w dobrej kondycji.- Jedno opakowanie Beta Glukanu Forte (LN) to porcja zapewniająca nawet dwumiesięczne wsparcie naturalnej odporności … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 28,79

Porównaj ceny
w 4 sklepach

Oeparol Extra Odporność 60 kapsułek|escape_attr

Oeparol Extra Odporność 60 kapsułek

Producent ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Postać kapsułki

… naturalną witaminę E. Olej z nasion wiesiołka zawiera biologicznie aktywne kwasy OMEGA-6, które odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, a nie są przez niego wytwarzane. Witamina C zawarta w kompleksie IMMUNO RC wspomaga: prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, ograniczenie uczucia zmęczenia i znużenia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, prawidłowe … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 82%

od 4,99

Porównaj ceny
w 8 sklepach

OLIMP Gold-Vit C Forte 1000mg|escape_attr

OLIMP Gold-Vit C Forte 1000mg

Producent OLIMP LABORATORIES Postać kapsułki

… kwasem askorbinowym, askorbinianem wapnia oraz askorbinianem/treonianem wapnia (Ester-C®). Ta innowacyjna forma witaminy C wchłania się znacznie szybciej, wykazując niezwykle korzystną kinetykę w czasie. Tłuszczowe metabolity witaminy C (Pure Way-C®) niezwykle szybko przedostają się z przewodu pokarmowego do krwioobiegu, skąd aktywna witamina C może być łatwo dystrybuowana do komórek. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 41%

od 12,90

Porównaj ceny
w 13 sklepach

Aspirin C 20 tabletek musujących|escape_attr

Aspirin C 20 tabletek musujących

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… osoby w podeszłym wieku. Objawami łagodnego zatrucia są: zawroty głowy (w tym pochodzenia błędnikowego), szumy uszne, głuchota, nadmierne pocenie się, nudności i wymioty, ból głowy, splątanie (zaburzenia świadomości z dezorientacją, zaburzeniami myślenia i mowy, urojeniami, omamami, lękiem oraz pobudzeniem psychoruchowym), przyspieszony oddech, zbyt głęboki oddech oraz objawy alkalozy … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 46%

od 18,09

Porównaj ceny
w 15 sklepach

Aspirin Bayer x 10 tabl. z opak. x 100 *C|escape_attr

Aspirin Bayer x 10 tabl. z opak. x 100 *C

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… oddechowej (mroczki przed oczami, omdlenie). W przypadku zatrucia ciężkiego mogą wystąpić ponadto: wysoka gorączka, zaburzenia układu oddechowego (aż do zatrzymania oddechu i uduszenia), zaburzenia pracy serca i naczyń krwionośnych (od nierównego rytmu serca, niskiego ciśnienia aż do zatrzymania pracy serca), utrata płynów i elektrolitów (od odwodnienia, skąpomoczu [zmniejszenie ilości … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 94%

od 3,79

Porównaj ceny
w 8 sklepach

Doppel herz aktiv na odporność x 30 kaps|escape_attr

Doppel herz aktiv na odporność x 30 kaps

Producent QUEISSER Postać kapsułki

… z lekarzem. Skład:macerat olejowy z czosnku (1:1), żelatyna, olej sojowy,korzeń żeń-szenia sproszkowany (Panax C.A. Meyer), glicerol (subst. utrzymującawilgotność), wosk pszczeli żółty (subst. przeciwzbrylająca), octanDL-alfa-tokoferylu (wit. E), sorbitol (zagęstnik), lecytyna sojowa (emulgator),chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), barwniki: dwutlenek tytanu oraz tlenki iwodorotlenki … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

od 7,89

Porównaj ceny
w 13 sklepach

Cebion 100 mg/1 ml krople 30 ml|escape_attr

Cebion 100 mg/1 ml krople 30 ml

Producent MERCK Postać krople

… zwiększa wchłanianie żelaza, hamuje łańcuchowe reakcje rodnikowe, jej funkcje antyoksydacyjne pozostają w ścisłej zależności biochemicznej z antyoksydacyjnymi funkcjami witaminy E, witaminy A i karotenoidów. DawkowanieJeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat stosowania leku:niemowlęta i małe dzieci (od 28 dnia życia do końca 23 miesiąca życia): 5-8 … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

od 10,79

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Iskial Plus olej z wątroby rekina x 120 kaps|escape_attr

Iskial Plus olej z wątroby rekina x 120 kaps

Producent NATURELL Postać kapsułki

… cebula czosnku. Czosnek, dzięki zawartości substancji siarkowych zwłaszcza najaktywniejszej z nich allicyny, wspiera organizm w niszczeniu bakterii i wspomaga funkcje obronne układu odpornościowego. Zawarty w preparacie bezzapachowy wyciąg z czosnku sprawia, że zażywanie nie wiąże się z powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, które towarzyszy spożyciu czosnku świeżego. Unikatowa formuła … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

od 18,99

Porównaj ceny
w 10 sklepach

PROFILAKTIN ODPORNOŚĆ SYROP 115ML|escape_attr

PROFILAKTIN ODPORNOŚĆ SYROP 115ML

Producent HERBAPOL-LUBLIN S.A. Postać syrop

… znużenia. ? niacyna, ryboflawina i biotyna ? pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Sposób użycia: Dzieci powyżej 3 roku życia ? 1 raz dziennie 10 ml syropu, dorośli ? 1 raz dziennie 15 ml syropu.Skład:Cukier, woda, miód pszczeli (5%), 65% zagęszczony sok aroniowy (3%), kwas cytrynowy ? regulator kwasowości, witamina C (kwas L-askorbinowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

od 8,70

Porównaj ceny
w 9 sklepach

MUSTELA BEBE kojący balsam dla dzieci 40 ml|escape_attr

MUSTELA BEBE kojący balsam dla dzieci 40 ml

Producent MUSTELA Postać balsam

… działają relaksująco i zapewniają dziecku spokojny sen. Wskazania: Kojący balsam przeznaczony dla dzieci w okresie zwiększonej zachorowalności na infekcje, aby złagodzić ich przebieg. Do stosowania w przypadku niepokoju i trudności w zasypianiu spowodowanych zatkanym nosem. Dawkowanie: Stosować 1-2 razy dziennie. Rozsmarować Balsam, delikatnie masując klatkę piersiową i plecy dziecka. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 5 zł

od 22,85

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Doppel herz aktiv omega-3 forte x 60 kaps|escape_attr

Doppel herz aktiv omega-3 forte x 60 kaps

Producent QUEISSER Postać kapsułki

… Witamina E zapobiegautlenianiu cennych kwasów omega-3 w organizmie.Preparat wyprodukowano w farmaceutycznym standardzie GMP i poddanorygorystycznej kontroli jakości pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. *mniejsze kapsułki - wobec preparatu Doppelherz aktiv Omega-3 Forte 1000 mg. Dziennaporcja (2 kapsułki) zawiera: Ilość % ZDS* Kwasy tłuszczowe EPA+DHA 480 mg … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

od 17,68

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Iskial Olej z wątroby rekina 250mg 120sztuk|escape_attr

Iskial Olej z wątroby rekina 250mg 120sztuk

Producent NATURELL AB Postać kapsułki

… i dla naszego układu odpornościowego. Badania wykazały, że alkiloglicerole i skwalen naturalnie obecne są również w organizmie człowieka. Alkiloglicerole znajdują się np. w mleku kobiet karmiących, szpiku kostnym, wątrobie oraz śledzionie, skwalen natomiast znajduje się w wątrobie. Działanie obu substancji wpływa korzystnie na zdrowie i właściwe funkcjonowanie organizmu człowieka. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 39%

od 17,17

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Gripex hotactiv forte x 8 sasz|escape_attr

Gripex hotactiv forte x 8 sasz

Producent US PHARMACIA Postać proszek

… - jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadczynność tarczycy, - w czasie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 11,19

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Gripex noc x 12 tabl powlekanych|escape_attr

Gripex noc x 12 tabl powlekanych

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… następuje przez nerki, głównie w postaci niezmienionej. Chlorfeniramina blokuje receptory H1 i serotoninergiczne. Działa uspokajająco, nasennie, zmniejsza wyciek wydzieliny śluzowej z nosa, świąd, kichanie i łzawienie. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie w osoczu po 2-3 h. Działanie terapeutyczne pojawia się po 15-30 min. i utrzymuje się przez … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

od 10,39

Porównaj ceny
w 10 sklepach

Gripex max x 20 tabl powlekanych|escape_attr

Gripex max x 20 tabl powlekanych

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol. Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki 3-4 razy na dobę (nie więcej niż 8 tabletek w ciągu doby). Działania niepożądane:Mogą wystąpić:zawroty głowy, senność, zmęczenie, omamy, reakcje skórne, obrzęk naczynioruchowy, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

od 16,89

Porównaj ceny
w 12 sklepach

Iskial Forte 500 mg olej z wątroby rekina x 120 kaps|escape_attr

Iskial Forte 500 mg olej z wątroby rekina x 120 kaps

Producent NATURELL Postać kapsułki

… wytwarzanie czerwonych, białych krwinek oraz płytek krwi. Stymulują wytwarzanie komórek układu odpornościowego - granulocytów i zwiększają aktywność makrofagów. Skutecznie neutralizują aktywność wolnych rodników uważanych obecnie za jedną z głównych przyczyn procesu starzenia się. Skwalen obecny w naszym organizmie posiada silne właściwości antyoksydacyjne, uczestniczy w przemianach … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 24,49

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Olimp gold-vit c 500 mg plus x 30 kaps|escape_attr

Olimp gold-vit c 500 mg plus x 30 kaps

Producent OLIMP LABS Postać kapsułki

… niż tradycyjne preparaty witaminy C.Preparatzostał dodatkowo wzbogacony bioflawonoidami cytrusowymi ,któreochraniają witaminę C oraz uczestniczą wspólnie z nią w produkcjibiałek i eliminacji wolnych rodników tlenowych, w związku, z czymwyraźnie wzmacniają jej aktywność biologiczną.W preparacie GOLD-VIT 500 plus® tradycyjna, syntetyczna forma witaminy C (kwas askorbinowy) została … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

od 9,50

Porównaj ceny
w 5 sklepach

O kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Leki na przeziębienie i grypę są najczęściej stosowanymi preparatami na rynku bez recepty. Działają one na wiele objawów m.in. kaszel katar, ból głowy czy gorączka. Takie działania daje wiele leków, musimy uważać aby ich nie przedawkować kupując leki o podobnych funkcjach. Należy czytać ulotki dołączone do opakowań i nie stosować leków razem z innymi, w czasie ciąży czy przy uczuleniach na substancje znajdujące się w specyfikach.

Na rynku szczególnie poppularne są Gripex, Fervex czy Coldrex. Zawierają one składniki odpowiedzialne zarowno za bóle mięśni i gorączkę, substancję obkurczające naczynia czyli zmniejszające objawy kataru oraz leki przeciwkaszlowe. W celu obniżenia gorączki warto stosować preparaty kwasu acetylosalicylowego takie jak np. Aspirin, polopiryna czy Upsarin. W ofertach sklepów dostępne są również leki stosowane miejscowo np. chlonex, neoangin, czy tantum verde zmniejszające nieprzyjemne towarzyszące swędzenie i bóle gardła.

Sprawdź też poprzednienastępne