Moje konto

saszetki na grype × w kategorii Leki na przeziębienie i grypę ×

10 produktów z 12 sklepów

Minilacton saszetki, 10 saszetek

Producent NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Postać proszek

… i z racji swych właściwości antagonistycznych wobec nieprzyjaznych mikroorganizmow ogranicza ich rozwoj na kilka sposobow - przede wszystkim jako silny immunoprotektor pobudza syntezę odpowiedzialnej za wzrost odporności immunoglobiny IgA. Szczegolnie silnie ogranicza kolonizację komorek nabłonkowych jelita przez bakterie np. typu Escherichia coli.Fruktooligosacharydy to prebiotyki - nieulegające … SZCZEGÓŁY →

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać granulat

… mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT"> Dolegliwościbólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwościtowarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka. mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT">Przeciwwskazania: mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT"> Nadwrażliwośćna substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, skazakrwotoczna, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 54%

Aspirin Complex granulki 10 saszetek

Producent BAYER Postać granulat

… 1-2 saszetek rozpuścić w szklance wody, w razie potrzeby powtarzać w odstępach 4-8 godzin Skład leku: 1 saszetka ASPIRIN COMPLEX zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny Opakowanie: 10 saszetek Producent: BAYER Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Gripex hotactiv forte x 8 sasz

Producent US PHARMACIA Postać proszek

… kątem przesączania, nadczynność tarczycy, •w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków •w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, •w czasie przyjmowania zydowudyny, •u dzieci w wieku poniżej 12 lat, •w okresie ciąży i karmienia piersią. Lek może zmniejszać zdolność koncentracji i upośledzać … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

Gripex HotActiv 8sasz.

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać roztwór

… mogą wystąpić: nudności, zaburzenia trawienia, skórne reakcje nadwrażliwości, nieznaczne podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi i przyspieszenie akcji serca. Interakcje:Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W przypadku równoczesnego stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych, leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

Gripex hotactiv x 12 sasz o smaku cytrynowym

Producent US PHARMACIA Postać proszek

… grypy i chorób grypopodobnych. Sposób użycia: Dorośli i dzieci od 12 roku życia 1-saszetka co 4-6 godzin. Maksymalnie 6 saszetek na dobę. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Przeciwwskazania:Leku nie należy podawac dzieciom poniżej 12 roku życia. Skład:- Paracetamol 650 mg: działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo- Fenylefrynę 10 mg: obkurcza naczynia błony śluzowej … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

ZDROVIT Gripovita Junior proszek 10g 10 saszetek

Producent NATUR PRODUKT PHARMA SP. Z O.O. Postać proszek

… porzeczka są naturalnym źródłem witaminy C. Owoce czarnego bzu zawierają barwniki organiczne, aminokwasy, cukry, rutynę oraz witaminę C. Witamina C i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Biflawonoidy cytrusowe są naturalnymi antyoksydantami.Skład1 sasz: 20 mg biflawonoidów cytrusowych, 200 mg ekstraktu z owoców bzu czarnego, 500 mg koncentratu z malin w … SZCZEGÓŁY →

Omegamed baby+d x 30 sasz

Producent SEQUOIA Postać proszek

… widzenia. Omegamed® Baby+D zawiera unikalną formę DHA z alg (Life’s DHA®), który zmniejsza ryzyko alergii i astmy u dziecka o ponad 70%*. Bardzo trudno zapewnić dziecku odpowiednią ilość DHA w codziennej diecie. Dlatego tak ważna jest dodatkowa podaż tego składnika. Witamina D, zwana słoneczną witaminą ma wielokierunkowy, korzystny wpływ na zdrowie. Zapewnia prawidłowy wzrost … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

ZDROVIT Gripovita przeciw przeziębieniu 10 saszetek

Producent KRUGER SPO;ŁKA ZOO

… temperaturę. Witamina C podnosi odporność organizmu, łagodzi objawy infekcji grypowych, skraca czas chorob, chroni przed skutkami stresu, ma działanie antyoksydacyjne, poprawia sprawność fizyczną. Cynk ułatwia przyswajalność witaminy C. Wskazania: Zdrovit Gripovita stosuje się w stanach przeziębienia i infekcji, profilaktycznie w okresie jesienno-zimowym. Dawkowanie: 1 saszetka dziennie. … SZCZEGÓŁY →

Sprawdź też