Menu

ŻEL Z KASZTANOWCEM MIŁORZĘBEM I BABKĄ LANCETOWATĄ - - 200 ml

Cechy produktu

  • Producent LAB.KOSMETYCZNE CANEXPOL SP. Z O.O 

Opis

Żel do nóg z kasztanowcem, miłorzębem, babką lancetowatą i perełkowiec japoński (źródło rutyny)

aktywny żel z kasztanowcem, miłorzębem, babką lancetowatą i perełkowcem japońskim – tylko naturalne części bogate we flawonoidy, które działają łagodząco o odprężająco. Komponenty żelu udoskonalają ukrwienie skóry, uszczelniają niepokaźne naczynka krwionośne ograniczając ich skłonność do pękania.

błyskawicznie usuwają zmęczenie i dają uczucie odprężenia. Dynamicznie nawilżają skórę, skutecznie łagodzą podrażnienia i zapobiegają ich powstawaniu. Wyciąg z liści babki lancetowatej daje uczucie relaksu, świeżości i lekkości zmęczonych nóg. Pękające naczynka i stwarzające się „pajączki" nie są estetyczne, dlatego o zdrowy wygląd nóg należy dbać nie tylko w okresie wiosenno-letnim. Dlatego właśnie tak istotne znaczenia ma profilaktyka.

artykuł do korzystania zewnętrznego. Nie stosować w okolicach nosa, oczu i ust.


Sposób wykorzystania:

Stosować zewnętrznie minimum dwa razy dziennie lub więcej w zależności od potrzeb

pojemność netto 200 ml

Sposób przechowywania: produkt przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta.

Data przydatności do spożycia: Jeżeli chcesz uzyskać informację napisz do nas biuro@atlas-zdrowia.pl lub skorzystaj z opcji "zapytaj o produkt"


Uprzejmie proszę o przestrzeganie, a także poszanowanie Regulaminu w części dotyczącej
§ 12 Prawa autorskie
Dziękujemy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.