Moje konto

Leki przeciwbólowe

250 produktów z 22 sklepów

strona 1 z 13

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 20 tabl. (2 blist.po 10 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki SZCZEGÓŁY →

Pabialgin Neo (Pabitan) tabl. 0,5g+0,065g 10 tabl. (blister)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Postać tabletki

… bóle po zabiegach chirurgicznych istomatologicznych. Stany gorączkowe. Lek może być stosowany u pacjentów z nadwrażliwościąna salicylany.Skład1 tabl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny. DawkowanieDorośli. Doraźnie: 1-2 tabl. 3-4 razy dziennie. Nie przyjmować więcejniż 8 tabl. na dobę (4 g paracetamolu). W bólach przewlekłych: 1 tabl. co 4-6h. Tabletki należy przyjmować … SZCZEGÓŁY →

Camilia 10 poj.a 1ml

w kategorii Żele na ząbkowanie

Producent BOIRON Postać roztwór

… nad dzieckiem w okresie, gdy towarzyszy mu ból, gorączka i biegunka. Camilia jest lekiem o unikalnej formie i łatwości podania – wkroplony do ust lek rozprowadza się ze śliną dziecka i zostaje wchłonięty przez śluzówkę.Skład:Camilia dostępna jest w opakowaniach zawierających dwie saszetki aluminiowe, w których znajduje się łącznie 10 sterylnych pojemników jednodawkowych do stosowania … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Ibupar Forte 400 mg 10 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent ADAMED Postać tabletki

… przeznaczonych do stosowania w celu złagodzenia dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.Skład:ibuprofen 400mgDziałanie:Preparat w postaci kapsułek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała. Neutralizuje objawy przeziębienia lub grypy.Przeciwwskazania:uczulenie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 53%

Kapsiplast 10 cm x 15 cm x 50 szt

w kategorii Plastry przeciwbólowe

Producent 3M VISCOPLAST Postać plaster

… Działa do 48 godzin Plaster w rozmiarze 10 x 15 cm Substancje czynne: Capsici fructus extractum spissum, Belladonnae radicis extractum spissum. Skład: Jeden plaster o powierzchni 142,1 cm2 (10 x 15 cm) zawiera 0.0399}0.0033 g wyciągu gęstego z owocow pieprzowca Capsicum Annuum L. (Capsici fructus extractum spissum), co odpowiada zawartości kapsaicynoidow 6.0-8.0 µg/cm2 plastra oraz 0.0245}0.0020 … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 98%

Climea forte tabl. x 30

w kategorii Pozostałe leki przeciwbólowe

Producent Aflofarm Postać tabletki

… elastyczności skóry. Dlatego podczas menopauzy warto sięgnąć po wyspecjalizowany suplement diety Climea Forte. Climea forte zawiera izoflawony sojowe wzbogacone o wyciąg z szyszek chmielu, dzięki którym łagodzi objawy menopauzy. Dodatkowo zawiera witaminy i minerały pomagające zachować zdrowe kości i dobre samopoczucie w okresie klimakterium. Składniki suplementu diety Climea forte: … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 39%

Nexcare coldhot mini kompres 10 cm x 10 cm (1 szt)

w kategorii Plastry przeciwbólowe

Producent 3M VISCOPLAST

… Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia).- Idealny dla dzieci i dorosłych.- Środek przeciwbólowy i przeciwobrzękowy.- Działa kojąco w przypadku bólów głowy, zębów, krzyża, bólów reumatycznych.- Zawsze miękki i plastyczny.- Układający … SZCZEGÓŁY →

Ibupar forte 400 mg x 10 tabl powlekanych

w kategorii Pozostałe leki przeciwbólowe

Producent ADAMED Postać tabletki

… niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca.- Istniejące lub występujące w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ.- Ostatnie trzy miesiące ciąży.- Jednoczesne przyjmowanie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, w tym wybiórczych inhibitorów COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 65%

Naproxen Hasco żel 0,012 g/g 50 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Postać żel

… prostaglandyn, hamowanie aktywności lizosomów i stabilizację błon lizosomalnych. Wpływa hamująco na interleukinę-1, normalizuje wytwarzanie glikoaminoglikanu, niszczy wolne rodniki. Po podaniu w postaci żelu na skórę wykazuje działanie miejscowe. Część leku wchłania się przez skórę. Wchłonięty - w 100% wiąże się z białkami osocza, ponad 90% leku wydalane jest z moczem głównie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

BEN-GAY Maść Przeciwbólowa - (0,15g+0,1g)/g 50 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent JANSSEN-CILAG S.A. Postać maść

… przeznaczona dla dorosłych, dzieci powyżej 12 lat i wskazana w celu łagodzenia bólów i sztywności mięśni oraz stawów spowodowanych przeciążeniem, urazem lub stanem zapalnym. Bólów odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.Właściwości:Łagodzi ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, spowodowane przeciążeniem kręgosłupa. Przeciwwskazania:W trakcie ciąży i karmienia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Panadol Extra tabl.powl. 0,5g+0,065g 12 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER H.GSK Postać tabletki

… bólach menstruacyjnych. Preparat może być stosowany w: przeziębieniach, stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. Właściwości: Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Sposób użycia: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: w zależności … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Hasco tabl.powl. 0,5 g 15 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Postać tabletki

… lek! MOŻLIWY TYLKO ODBIÓR OSOBISTY w Aptece w Rzeszowie! Lek przeciwbólowy stosowany w bólach głowy, bólach gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu, ponadto w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Lek przeciwgorączkowy. Działanie: Przecwibólowe i przeciwgorączkowe Skład: Jedna tabletka powlekana zawiera … SZCZEGÓŁY →

Arnigel żel - 45 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent BOIRON S.A. Postać żel

… pomocnicze: karbomer, sodu wodorotlenek 10%, etanol 96% v/v, woda oczyszczona. Produkt zawiera 20% etanolu. Wskazania i działanie- Arnigel jest żelem homeopatycznym stosowanym na skórę w takich schorzeniach jak: niewielkie urazy (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiajacych się po intensywnym wysiłku fizycznym.- ==Nie stosować u osób uczulonych na Arnica montana lub … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5 g 6 tabl. (blister)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Postać tabletki

… tabletka zawiera: substancję czynną paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: sorbitol (170 mg), skrobię ziemniaczaną, powidon, magnezu stearynian. Sposób stosowania i droga podania: lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach:bóle róźnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe … SZCZEGÓŁY →

Derhotill, maść, 20 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent Gemi P.p.f. Warszawa Postać maść

… ich napięcie, co w przypadku obrzęku występującego przy katarze daje pacjentowi uczucie przyjemnego chłodu i przynosi ulgę. Ułatwia oddychanie w stanach kataralnych i nieżytach górnych dróg oddechowych. Maść wykazuje działanie rozgrzewające i łagodzące w bólach mięśniowych. Wskazania: Inhalacje: wspomagająco w chorobach górnych dróg oddechowych, w przewlekłych nieżytach, w … SZCZEGÓŁY →

Pyramidon (Calcastin C) prosz. musuj. 0,5g+0,3g+0,2g 10 sasz.

w kategorii Pozostałe leki przeciwbólowe

Producent ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Postać proszek

… doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz: gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów. Wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Właściwości: - Obniża gorączkę. - Zmniejsza bóle głowy, mięśni i stawów. - Działa przeciwzapalnie. Skład: 1 saszetka zawiera 500 mg kwasu … SZCZEGÓŁY →

Aleve żel 0,1 g/g 50 g (tuba)

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent EMO-FARM SP.Z O.O. Postać żel

… Aleve uśmierza ból, działa przeciwzapalnie i obniża gorączkę. Ma szybkie i długotrwałe działanie.Sposób użycia: Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy nałożyć lek na skórę dorosłych w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca (najczęściej pasek żelu o długości około 4 cm), rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Lek należy … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 61%

Naproxen Emo żel 0,1 g/g 55 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent EMO-FARM SP.Z O.O. Postać żel

… prostaglandyn, hamowanie aktywności lizosomów i stabilizację błon lizosomalnych. Wpływa hamująco na interleukinę-1, normalizuje wytwarzanie glikoaminoglikanu, niszczy wolne rodniki. Po podaniu w postaci żelu na skórę wykazuje działanie miejscowe. Część leku wchłania się przez skórę. Wchłonięty - w 100% wiąże się z białkami osocza, ponad 90% leku wydalane jest z moczem głównie … SZCZEGÓŁY →

Naproxen Hasco żel 0,1 g/g 50 g

w kategorii Maści i żele przeciwbólowe

Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Postać żel

… prostaglandyn, hamowanie aktywności lizosomów i stabilizację błon lizosomalnych. Wpływa hamująco na interleukinę-1, normalizuje wytwarzanie glikoaminoglikanu, niszczy wolne rodniki. Po podaniu w postaci żelu na skórę wykazuje działanie miejscowe. Część leku wchłania się przez skórę. Wchłonięty - w 100% wiąże się z białkami osocza, ponad 90% leku wydalane jest z moczem głównie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 43%

Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kaps.

w kategorii Pozostałe leki przeciwbólowe

Producent US PHARMACIA Postać kapsułki

… bólu. Lek obniża gorączkę. Skład: 1 kapsułka miękka zawiera: substancję czynną: ibuprofen - 200 miligramów, oraz substancje pomocnicze: w skład rdzenia kapsułki wchodzą: Makrogol 600, woda oczyszczona, krystaliczny potasu wodorotlenek, skład otoczki kapsułki: żelatyna, Anidrisorb 85/70, błękit patentowy V 85%. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe różnego … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Leki przeciwbólowe

Zapraszamy do naszej apteki online. Leki kojące bóle głowy, stawów czy mięśni, są dostępne na wyciągnięcie ręki. Bez wychodzenia z domu. Sprawdź sam!

Sprawdź też