Oferty 1-9 ułożone według:

Informacje o produkcie

Apap Direct granulat 0,5 g 6 saszetek

Działanie i wskazania:APAP Direct to propozycja leku przeciwbolowego dla dorosłych w nowoczesnej formie granulek. Dzięki doustnej formie, podawanej bezpośrednio na język, bez konieczności popijania, lek w wygodny sposob usuwa bol i gorączkę u dorosłych, zawsze i wszędzie kiedy tego potrzebujesz. APAP Direct może szybciej usuwać bol niż zwykła tabletka, gdyż substancja czynna dociera do żołądka już w postaci rozpuszczonej.APAP Direct to wariant dla wszystkich osob szukających oprocz skuteczności i bezpieczeństwa także wygody użycia leku.Dawkowanie:Dawka leku APAP DIRECT zależy od wieku i masy ciała, zwykle jednorazowa dawka wynosi 10-15 mg paracetamolu na kilogram masy ciała, do całkowitej dawki dobowej do 60-75 mg/kg masy ciała.Odpowiedni odstęp między dawkami zależy od objawow i maksymalnej całkowitej dawki dobowej. Należy zachować co najmniej 6-godzinny odstęp pomiędzy dwiema dawkami, co oznacza podawanie leku maksymalnie 4 razy na dobę. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skontaktować się z lekarzem.Sposob/droga podawania:Lek APAP DIRECT podaje się wyłącznie doustnie.Nie należy przyjmować leku APAP DIRECT po posiłku.Granulat należy przyjąć bezpośrednio do jamy ustnej na język, a następnie połknąć bez popijania wodą.Opakowanie:Produkt jest dostępny w opakowaniach po 6 saszetek (paracetamol 500 mg; stosowany od 12 roku życia).

Dane techniczne

Parametry
Postać granulat

Opisy produktu Apap Direct granulat 0,5 g 6 saszetek udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Apap Direct granulat 500mg 6 saszetek

Wskazania: bóle różnego pochodzenia, gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy. Skład: 1 saszetka zawiera substancję czynną: paracetamol 500 mg. Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby lub nerek,stosowanie inhibitorów MAO oraz w okresie do 2 tygodni po ich odstawieniu, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej, u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Efarm24: Opis Apap Direct 6 saszetek

( podobny opis w Apteka Centrum, Apteka Internetowa OLMED )

Apap Direct 6 saszetekApap Direct 6 saszetek Lek OTC wydawany bez receptyAPAP Direct to propozycja leku przeciwbólowego dla dorosłych w nowoczesnej formie granulek. Dzięki doustnej formie, podawanej bezpośrednio na język, bez konieczności popijania, lek w wygodny sposób usuwa ból i gorączkę u dorosłych, zawsze i wszędzie kiedy tego potrzebujesz.Odpowiedni odstęp między dawkami zależy od objawów i maksymalnej całkowitej dawki dobowej.

Należy zachować co najmniej 6-godzinny odstęp pomiędzy dwiema dawkami, co oznacza podawanie leku maksymalnie 4 razy na dobę. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skontaktować się z lekarzem.Sposób/droga podawaniaLek APAP DIRECT podaje się wyłącznie doustnie.Nie należy przyjmować leku APAP DIRECT po posiłku.Granulat należy przyjąć bezpośrednio do jamy ustnej na język, a następnie połknąć bez popijania wodą.Produkt jest dostępny w opakowaniach po 6 saszetek (paracetamol 500 mg; stosowany od 12 roku życia).PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: US Pharmacia Sp.

z o.o.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie