Oferty 1-15 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
Apap EXTRA tabletki paracetamol 500mg +kofeina - lek na ból głowy migrena 10tabl

Apap EXTRA tabletki paracetamol 500mg +kofeina - lek na ból głowy migrena 10tabl

Dostępny od ręki

6,05 zł

+ dostawa od 5,90 zł
  • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
  • 15,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

Apap Extra 10 tabl. CC

Skład 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy. Działanie Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Wskazania Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy. Dawkowanie Doustnie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować w I trymestrze ciąży, w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 rż. Działania niepożądane: Mogą wystąpić: niemiarowość rytmu serca, bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość, zawroty głowy, nudności, wymioty, pieczenie w nadbrzuszu, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, wysypka). Rzadko obserwowano agranulocytozę, bardzo rzadko trombocytopenię.

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu Apap Extra 10 tabl. CC udostępniane przez sprzedawców

Apteka Centrum: Opis Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10tabl

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.

Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę.

Wskazania do stosowania Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy. Dostępne opakowania 10, 24 tabletki w kartoniku Podmiot odpowiedzialny US Pharmacia Sp z o.o.

elmacosmetics: Opis APAP EXTRA - Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy. 10 tabletek. Data ważności produktu: 01/2016

( podobny opis w apteka sawa, Apteka Internetowa OLMED, Biała Stokrotka )

APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii: bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

SKŁAD: paracetamol 500mg + kofeina 65mg, tabletki powlekaneDAWKOWANIE: Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to: Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. ...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie