Moje konto
  • Apap Ice plaster x 2szt. Apap Ice plaster x 2szt.
  • Apap Ice plaster x 2szt. Apap Ice plaster x 2szt.

Apap Ice plaster x 2szt.

5 ofert z 5 sklepów

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać plaster WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1261 opinii

Apap Ice Plaster chłodzący żelowy 2 plastry

Apap Ice Plaster chłodzący żelowy 2 plastry

… ktory łagodzi bole plecow, mięśni i stawow. Dzięki swoim właściwościom naturalnie rozluźnia nawet głębokie partie mięśni. Podnosząc temperaturę mięśni, APAP Thermal pobudza krążenie krwi, pozbywając się mediatorow bolowych, i w ten sposob łagodzi bol Dawkowanie/Sposob użycia; Plaster APAP Ice należy przykleić w okolicach czoła, skroni lub karku. Efekt kojącego chłodu utrzymuje się do 8 godzin. Dzięki …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Biała Stokrotka

★★★★★
521 opinii

APAP Ice 2 sztuki

APAP Ice 2 sztuki

… hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy oraz przynosi ulgę w migrenach oddziaływując wytwarzanym uczuciem chłodu. Plaster dzięki swoim właściwościom chłodzącym zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych. APAP Ice Wystarczy go przykleić na czoło lub w okolicach tylnej części szyi aby poczuć ulgę i odprężenie. APAP Ice działa skutecznie przez 8 godzin. Kiedy rozszerzone naczynia mózgowe uciskają …

Dostępny od ręki  ✓

Apteka Pigułka

★★★★★
103 opinie

APAP ICE Plaster chłodzący x 2

APAP ICE Plaster chłodzący x 2

… do skóry natychmiast chłodzi,przxynosząc ulgę w bólach głowy i migrenach.Czas działania:Do 8 godzin chłodzącej ulgi na każdy plaster żelowy.Wskazany u :Osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.Łatwy do usunięcia z powierzchni skóry,nie pozostawia śladów. 2 plast.--Wskazania: Natychmiastowa,bezpieczna i chłodząca ulga w: -bólach głowy -migrenach. Wskazany u : Osób dorosłych i dzieci powyżej 12 …

Dostępność sprawdź w sklepie →

APAP ICE Plaster chłodzący żelowy 2plast.

Plastry Apap są wygodne i łatwe w użyciu. Mogą być stosowane przez osoby w różnym wieku, a także przez kobiety w ciąży. Działają bezpośrednio w miejscu bólu aż przez 8 godzin. Łagodzą ból przez skórę, omijając układ pokarmowy. Nie brudzą odzieży. Wskazania Przynoszą ulgę w bólach głowy i przy migrenie. Działanie Zawiera mentol - po przyklejeniu natychmiast chłodzi, przynosząc ulgę.

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentUSP ZDROWIE SP. Z O.O
Postaćplaster

APAP Ice 2 sztuki

Ból głowy zwalczaj chłodem APAP Ice

APAP Ice to pierwszy w Polsce nowatorski w swoim rozwiązaniu a za razem bardzo skuteczny plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy oraz przynosi ulgę w migrenach oddziaływując wytwarzanym uczuciem chłodu.
Plaster dzięki swoim właściwościom chłodzącym zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych.

APAP Ice Wystarczy go przykleić na czoło lub w okolicach tylnej części szyi aby poczuć ulgę i odprężenie.

APAP Ice działa skutecznie przez 8 godzin.
Kiedy rozszerzone naczynia mózgowe uciskają struktury opon mózgowych i okoliczne nerwy, uwalniane są mediatory bólowe. Efekt działania plastra APAP Ice uzyskiwany jest dzięki temu, że zimno i ból przewodzone są tymi samymi nerwami. Po jego przyklejeniu, podczas ochładzania, następuje zwężanie naczyń krwionośnych, co wpływa na zmniejszenie okołonaczyniowego „obrzęku” i zmniejszenie ucisku na pobliskie nerwy.
APAP Ice dzięki temu, że działa od zewnątrz, omijając w ten sposób przewód pokarmowy, może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz u osób powyżej 12 roku życia.

Opakowanie: 2 sztuki

Producent: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też