Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g

Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g

  • Cena od: 12,99
  • Cena do: 13,77
  • Oszczędzasz: do 8%
Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g

To wyrób medyczny zawierający kwas hialuronowy i propolis polecany do stosowania wspomagająco w trakcie infekcji okolic intymnych oraz profilaktycznie w celu ich zapobiegania, poprzez utrzymywanie prawidłowego stanu fizjologicznego pochwy.

Dane techniczne

Parametry
Postać żel

Opisy produktu Apivaginum żel z kwasem hialuronowym i propolisem 20g udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Apivaginum żel 20g

Apivaginum żel to preparat polecany do stosowania na zewnętrzne narządy płciowe kobiet (wargi sromowe, przedsionek pochwy) w trakcie infekcji okolic intymnych oraz w celu ich zapobiegania. Żel to unikalne połączenie kwasu hialuronowego i propolisu – produktu pszczelego, dzięki którym działa kojąco na różnego rodzaju objawy związane z infekcjami, takimi jak świąd, pieczenie, obrzęk, zaczerwienienie oraz uczucie dyskomfortu.

Polecany jest również do codziennego stosowania w celu łagodzenia różnych dolegliwości związanych z życiem codziennym (aktywny tryb życia, obcisła bielizna, życie intymne itp.). Kwas hialuronowy tworzy ochronny film na powierzchni skóry zabezpieczając ją przed utratą wody oraz działaniem szkodliwych substancji.

Ponadto stymuluje regenerację nabłonka oraz proces narastania naskórka. Propolis to naturalna substancja zbierana przez pszczoły o właściwościach bakteriobójczych, przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie