Oferty 1-11 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
CholiGrip HOT Saszetki na grypę przeziębienie miodowo-cytrynowy - gorączkę ból kaszel 10szt

CholiGrip HOT Saszetki na grypę przeziębienie miodowo-cytrynowy - gorączkę ból kaszel 10szt

Dostępny od ręki

13,42 zł

+ dostawa od 5,90 zł
  • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
  • 15,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

CHOLIGRIP o smaku miodowo-cytrynowym 10 saszetek

Wskazania: Preparat jest wskazany w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem. Właściwości: Przeciw

Dane techniczne

Parametry
Postać proszek

Opisy produktu CHOLIGRIP o smaku miodowo-cytrynowym 10 saszetek udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa OLMED: Opis CHOLOGRIP HOT - 10 saszetek

( podobny opis w Apteka Centrum, Biała Stokrotka )

Wskazania:Preparat jest wskazany w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem. Właściwości:Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, obkurczające naczynia krwionośne błony śluzowej nosa oraz zmniejszającym jej przekrwienie.

Sposób użycia:Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: jedną saszetkę leku co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę. Skład:1 saszetka zawiera:substancje aktywneparacetamol 750mgchlorowodorek fenylefryny 10mgkwas askorbowy(vit.C) 60mgsubstancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, sodu sacharynian, sodu cytrynian, aromat cytrynowy, aromat miodu, barwnik karmelowy, skrobia kukurydziana, aspartam, sacharoza.

APTEKAWAW.PL: Opis Choligrip HOT sasz. x 10

( podobny opis w Apteka Pigułka )

CHOLIGRIP HOT to preparat, który łagodzi dolegliwości bólowe, zmniejsza ciepłotę ciała oraz wpływa na udrożnienie nosa. Skład: 1 saszetka zawiera 700 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny oraz 60 mg kwasu...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie