Moje konto
  • Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

6 ofert z 6 sklepów

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.Postać krople WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Galmed

★★★★★
3 opinie

DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

… w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy. Stabilnośc w pH kwasu żołądkowegoDelicol może byc używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Delicol na kolkę krop.15ml

Delicol na kolkę krop.15ml

… przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Działanie Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, ąe staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Enzym laktaza pochodzenia roślinnego, z wyciągu grzyba Aspergillusoryzae. Wskazania …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Centrum

★★★★★
8945 opinii

Delicol krople dla niemowlat 15 ml

Delicol krople dla niemowlat 15 ml

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli. Niedobór laktazy może skutkować przejściowymi dolegliwościami trawiennymi spowodowanymi nietolerancja laktozy w pożywieniu. Może to być istotny czynnik u dzieci z kolką.

Dostępny od ręki  ✓

Delicol krople 15ml

enzym laktaza - na kolkę niemowlęcą

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Postaćkrople

Delicol

Charakterystyka produktu

Delicol to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych, przeznaczony do stosowania u niemowląt z dolegliwościami trawiennymi towarzyszącymi nietolerancji laktozy.

Skład preparatu

Delicol zawiera w swoim składzie enzym (laktazę), występujący naturalnie u zdrowych dzieci, bez objawów nietolerancji laktozy.

Działanie

Delicol zawiera w swoim składzie enzym pochodzenia naturalnego (laktazę), który rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się bardziej przyswajalna przez organizm dziecka. Delicol pomaga więc niedojrzałemu jeszcze w pełni układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego, eliminując przyczyny i łagodząc objawy kolki jelitowej.

Wskazania do stosowania

Delicol może być podawany dziecku zarówno w trakcie karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym. U dzieci z objawami kolki jelitowej zaleca się podawanie preparatu w pierwszych 3-4 miesiącach życia, kiedy nietolerancja laktozy występuje najczęściej. Konieczność dłuższego stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem pediatrą.

Informacje dodatkowe

Podając dziecku preparat Delicol należy zapoznać się z ulotką i ściśle przestrzegać zaleceń producenta, co do wielkości dawki i sposobu podawania.
Krople Delicol mogą być podawane dziecku na łyżeczce, bezpośrednio przed rozpoczęciem karmienia piersią. Przy karmieniu dziecka mlekiem modyfikowanym zaleca się, aby dodać krople Delicol do sporządzonego mleka o temperaturze właściwej do podania dziecku. Krople Delicol mogą być również dodane do mleka zapasowego (mleko naturalne, bądź modyfikowane), przechowywanego w lodówce.

Zalecenia szczególne

Ze względu na rozkład enzymu laktazy w podwyższonej temperaturze, krople Delicol należy dodawać do pokarmu o temperaturze pokojowe (nigdy wyższej). Właściwa temperatura pokarmu zapewnia optymalne działanie preparatu i gwarantowaną skuteczność w zapobieganiu dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej.

Korzyści ze stosowania

Delicol to produkt w 100% naturalny działający przyczynowo u dzieci z nietolerancją laktozy karmionych naturalnie, bądź mlekiem zastępczym. Preparat nie tylko chroni dziecko przed wystąpieniem dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej, ale przede wszystkim umożliwia przyswojenie laktozy z podawanego pokarmu, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu i rozwoju malucha.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.