Moje konto
  • Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml
  • Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

6 ofert z 6 sklepów

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Postać krople WIĘCEJ INFORMACJI ↓

DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

… w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy. Stabilnośc w pH kwasu żołądkowegoDelicol może byc używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Pigułka

★★★★★
99 opinii

Delicol na kolkę krop.15ml

Delicol na kolkę krop.15ml

… przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Działanie Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, ąe staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Enzym laktaza pochodzenia roślinnego, z wyciągu grzyba Aspergillusoryzae. Wskazania …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Dziecka

★★★★★
2618 opinii

Delicol krople na kolki dla niemowląt 15 ml

Delicol krople na kolki dla niemowląt 15 ml

… dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Delicol zawiera naturalnie występujący w organizmie zdrowego dziecka enzym laktazy, który ułatwia trawienie dostarczanej z pokarmem laktozy. Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Delicol należy stosować zgodnie z …

Dostępny od ręki  ✓

Efarm24

★★★★★
692 opinie

Delicol na kolkę niemowlęcą 15 ml

Delicol na kolkę niemowlęcą 15 ml

… na kolkę niemowlęcą 15 mlDelicol to pierwszy preparat w Polsce działający przyczynowo. Dzięki temu nie dopuszcza do wystąpienia objawów kolki. Skuteczność substancji czynnej Delicolu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Delicol przeznaczony jest dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych (kolka) spowodowanych nietolerancją laktozy.Laktaza …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15 ml

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli. Niedobór laktazy może skutkować przejściowymi dolegliwościami trawiennymi spowodowanymi nietolerancja laktozy w pożywieniu. Może to być istotny czynnik u dzieci z kolką.

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Postaćkrople
DELICOL przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Skład:
Laktaza 56,9%, glicerol (subst. zagęszczajaca), woda, chlorek potasu (subst. stabilizująca)

Działanie:
Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe.

Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy.
Stabilnośc w pH kwasu żołądkowego

Delicol może byc używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym.

Dawkowanie:

Karmienie piersią:stosuj się do zaleceń dozowania podanego w tabelii odmierz odpowiednią ilość kropel na łyżeczkę. Podaj dziecku do bezpośredniego spożycia. Kontynuuj karmienie piersią.
Mleko modyfikowane: mleko modyfikowane przygotować zgodnie z zaleceniami producenta. Dodaj krople Delicol zgodnie z tabelą dozowania do mleka o temperaturze właściwej do podania. Nie przechowywać niespożytego mleka.
Mleko zapasowe: Dodać 4 krople Delicol do letniego mleka i odstawić do lodówki. Po upływie 4godzin wyjąć z lodówki i podgrzać do temperatury właściwej do podania dziecku.
Enzym laktazy umożliwia hydrolizę laktozy z mleka. Delicol powinien być używany przy karmieniu niemowląt w okresie pierwszych 3-4 miesięcy życia. Po upływie tego okresu Delicol powinien byc stopniowo odstawiany. Jeśli niedogodności utrzymają się w okresie, w którym Delicol jest odstawiany od pożywienia niemowlęcia, należy powrócić do początkowego systemu podawania.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też