Oferty 1-9 ułożone według:

Informacje o produkcie

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

Delicol Charakterystyka produktu Delicol to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych, przeznaczony do stosowania u niemowląt z dolegliwościami trawiennymi towarzyszącymi nietolerancji laktozy. Skład preparatu Delicol zawiera w swoim składzie enzym (laktazę), występujący naturalnie u zdrowych dzieci, bez objawów nietolerancji laktozy. Działanie Delicol zawiera w swoim składzie enzym pochodzenia naturalnego (laktazę), który rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się bardziej przyswajalna przez organizm dziecka. Delicol pomaga więc niedojrzałemu jeszcze w pełni układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego, eliminując przyczyny i łagodząc objawy kolki jelitowej. Wskazania do stosowania Delicol może być podawany dziecku zarówno w trakcie karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym. U dzieci z objawami kolki jelitowej zaleca się podawanie preparatu w pierwszych 3-4 miesiącach życia, kiedy nietolerancja laktozy występuje najczęściej. Konieczność dłuższego stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem pediatrą. Informacje dodatkowe Podając dziecku preparat Delicol należy zapoznać się z ulotką i ściśle przestrzegać zaleceń producenta, co do wielkości dawki i sposobu podawania. Krople Delicol mogą być podawane dziecku na łyżeczce, bezpośrednio przed rozpoczęciem karmienia piersią. Przy karmieniu dziecka mlekiem modyfikowanym zaleca się, aby dodać krople Delicol do sporządzonego mleka o temperaturze właściwej do podania dziecku. Krople Delicol mogą być również dodane do mleka zapasowego (mleko naturalne, bądź modyfikowane), przechowywanego w lodówce. Zalecenia szczególne Ze względu na rozkład enzymu laktazy w podwyższonej temperaturze, krople Delicol należy dodawać do pokarmu o temperaturze pokojowe (nigdy wyższej). Właściwa temperatura pokarmu zapewnia optymalne działanie preparatu i gwarantowaną skuteczność w zapobieganiu dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej. Korzyści ze stosowania Delicol to produkt w 100% naturalny działający przyczynowo u dzieci z nietolerancją laktozy karmionych naturalnie, bądź mlekiem zastępczym. Preparat nie tylko chroni dziecko przed wystąpieniem dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej, ale przede wszystkim umożliwia przyswojenie laktozy z podawanego pokarmu, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu i rozwoju malucha.

Dane techniczne

Parametry
Postać krople

Opisy produktu Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml udostępniane przez sprzedawców

lekosfera.pl: Opis Delicol, krople, 15 ml

( podobny opis w Apteka Pigułka )

Delicol dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli, przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Apteka Galmed: Opis DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

DELICOL przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.Skład:Laktaza 56,9%, glicerol (subst. zagęszczajaca), woda, chlorek potasu (subst. stabilizująca)Działanie:Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne.

Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy. Stabilnośc w pH kwasu żołądkowegoDelicol może byc używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym.Dawkowanie: Karmienie piersią:stosuj się do zaleceń dozowania podanego w tabelii odmierz odpowiednią ilość kropel na łyżeczkę.

Podaj dziecku do bezpośredniego spożycia. Kontynuuj karmienie piersią. Mleko modyfikowane: mleko modyfikowane przygotować zgodnie z zaleceniami producenta. Dodaj krople Delicol zgodnie z tabelą dozowania do mleka o temperaturze właściwej do podania. Nie przechowywać niespożytego mleka.

Mleko zapasowe: Dodać 4 krople Delicol do letniego mleka i odstawić do lodówki. Po upływie 4godzin wyjąć z lodówki i podgrzać do temperatury właściwej do podania dziecku. Enzym laktazy umożliwia hydrolizę laktozy z mleka. Delicol powinien być używany przy karmieniu niemowląt w okresie pierwszych 3-4 miesięcy życia.

Po upływie tego okresu Delicol powinien byc stopniowo odstawiany. Jeśli niedogodności utrzymają się w okresie, w którym Delicol jest odstawiany od pożywienia niemowlęcia, należy powrócić do początkowego systemu podawania.

Opinie użytkowników 5.0000/5

Polecam ,naprawdę pomagają na kolkę niemowlecą

5/5 Wpisz swoje imię, 2013-11-10 21:47:02

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie