Moje konto  ▾

Delicol krople na kolkę niemowlęcą 15ml

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.Postać krople WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 5 sklepów internetowych

Apteka Galmed

★★★★★
3 opinie

DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

DELICOL krople na kolkę dla niemowląt 15ml

… w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy. Stabilnośc w pH kwasu żołądkowegoDelicol może byc używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

22,95

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Galmed

lekosfera.pl

brak opinii

Delicol, krople, 15 ml

Delicol, krople, 15 ml

Delicol dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli, przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Dostępność sprawdź w sklepie →

29,79

Przejdź do sklepu ▸ lekosfera.pl

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Delicol na kolkę krop.15ml

Delicol na kolkę krop.15ml

… przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Działanie Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, ąe staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Enzym laktaza pochodzenia roślinnego, z wyciągu grzyba Aspergillusoryzae. Wskazania …

Dostępność sprawdź w sklepie →

25,33

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Pigułka

wapteka.pl

★★★★★
3882 opinie

Delicol na kolkę niemowlęcą krople 15ml

Delicol na kolkę niemowlęcą krople 15ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

22,90

Przejdź do sklepu ▸ wapteka.pl

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15426 opinii

DELICOL krople dla niemowląt na kolkę 15 ml

DELICOL krople dla niemowląt na kolkę 15 ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

38,29

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Postaćkrople

DelicolCharakterystyka produktuDelicol to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych, przeznaczony do stosowania u niemowląt z dolegliwościami trawiennymi towarzyszącymi nietolerancji laktozy.Skład preparatuDelicol zawiera w swoim składzie enzym (laktazę), występujący naturalnie u zdrowych dzieci, bez objawów nietolerancji laktozy.DziałanieDelicol zawiera w swoim składzie enzym pochodzenia naturalnego (laktazę), który rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się bardziej przyswajalna przez organizm dziecka. Delicol pomaga więc niedojrzałemu jeszcze w pełni układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego, eliminując przyczyny i łagodząc objawy kolki jelitowej.Wskazania do stosowania


Delicol może być podawany dziecku zarówno w trakcie karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym. U dzieci z objawami kolki jelitowej zaleca się podawanie preparatu w pierwszych 3-4 miesiącach życia, kiedy nietolerancja laktozy występuje najczęściej.

Konieczność dłuższego stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem pediatrą.Informacje dodatkowePodając dziecku preparat Delicol należy zapoznać się z ulotką i ściśle przestrzegać zaleceń producenta, co do wielkości dawki i sposobu podawania.

Krople Delicol mogą być podawane dziecku na łyżeczce, bezpośrednio przed rozpoczęciem karmienia piersią. Przy karmieniu dziecka mlekiem modyfikowanym zaleca się, aby dodać krople Delicol do sporządzonego mleka o temperaturze właściwej do podania dziecku.

Krople Delicol mogą być również dodane do mleka zapasowego (mleko naturalne, bądź modyfikowane), przechowywanego w lodówce.Zalecenia szczególneZe względu na rozkład enzymu laktazy w podwyższonej temperaturze, krople Delicol należy dodawać do pokarmu o temperaturze pokojowe (nigdy wyższej). Właściwa temperatura pokarmu zapewnia optymalne działanie preparatu i gwarantowaną skuteczność w zapobieganiu dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej.Korzyści ze stosowaniaDelicol to produkt w 100% naturalny działający przyczynowo u dzieci z nietolerancją laktozy karmionych naturalnie, bądź mlekiem zastępczym. Preparat nie tylko chroni dziecko przed wystąpieniem dolegliwości towarzyszących kolce jelitowej, ale przede wszystkim umożliwia przyswojenie laktozy z podawanego pokarmu, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu i rozwoju malucha.


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.