Oferty 1-12 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/515,9 tys. opinii
DexaPini syrop na kaszel suchy - syrop przeciwkaszlowy przeziębienie dla dzieci powyżej 6lat 150g

DexaPini syrop na kaszel suchy - syrop przeciwkaszlowy przeziębienie dla dzieci powyżej 6lat 150g

Dostępny od ręki

13,55 zł

+ dostawa od 5,90 zł
 • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
 • 15,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

Dexapini syrop 150 g

Skład:bromowodorek dekstrometorfanuwyciąg sosnowynalewka koprowawyciąg z ziela glistnikamleczan wapnia Działanie:Syrop wykazuje działanie przeciwkaszlowe.Wskazania:Grypa i stany grypopodobne.Ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem.Zapalenie oskrzeli, gardła i krtani.Kaszel opłucnowy.Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na składniki leku,kaszel z dużą ilością wydzieliny,astma,ciężkie schorzenia wątroby,jednoczesne przyjmowanie inhibitorów MAO.Nie stosować jednocześnie z lekami mukolitycznymi.Dawkowanie:Dzieci 6-11 lat: 3 x dziennie 5 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 6,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 60 mg dekstrometorfanu.Młodzież powyżej 12 r.ż. i dorośli: 3 x dziennie po 15 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 19,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 120 mg dekstrometorfanu.U dzieci od 4 do 5 lat zaleca się podawanie leku po konsultacji z lekarzem.

Dane techniczne

Parametry
Postać syrop

Opisy produktu Dexapini syrop 150 g udostępniane przez sprzedawców

APTEKAWAW.PL: Opis DexaPini syrop x 115ml

( podobny opis w Apteka Internetowa Gemini, Apteka Centrum )

DEXAPINI Wskazania: Grypa i stany grypopodobne. Ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem, zapalenie oskrzeli, gardła i krtani, kaszel opłucnowy. Dawkowanie: Doustnie....

Apteka Pigułka: Opis Dexapini syrop 150 g

Syrop DexaPini stosuje się w przypadky grypy i stanów grypopodobnych. Wskazaniem są również ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem, zapalenie oskrzeli, gardła i krtani, kaszel opłucnowy.Skład:100g syropu zawiera:Wyciąg sosonowy 6,6g Nalewka koperkowa 1,0gMleczan wapnia 1,0gWyciąg z ziela glistnika 0,16gBromowodorek dekstrometorfanu 0,1g oraz substancje pomocnicze.Działanie:DexaPini to syrop, który dzięki zawartości wyciągów roślinnych i dekstrometorfanowi wykazuje silne działanie przeciwkaszlowe (hamuje uciążliwy odruch kaszlu).Wskazania:Syrop DexaPini stosuje się w przypadky grypy i stanów grypopodobnych.

Wskazaniem są również ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem, zapalenie oskrzeli, gardła i krtani, kaszel opłucnowy.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki leku, kaszel z dużą ilością wydzieliny, astma, ciężkie schorzenia wątroby, jednoczesne przyjmowanie inhibitorów MAO.

Nie stosować jednocześnie z lekami mukolitycznymi. Dawkowanie:Dzieci 6-11 lat: 3 x dziennie 5 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 6,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 60 mg dekstrometorfanu.Młodzież powyżej 12 r.ż. i dorośli: 3 x dziennie po 15 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 19,5 mg dekstrometorfanu.

Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 120 mg dekstrometorfanu.U dzieci od 4 do 5 lat zaleca się podawanie leku po konsultacji z lekarzem. 150 g-syrop

Apteka Zdro-Vita: Opis Dexapini syrop 150 g

Skład:bromowodorek dekstrometorfanuwyciąg sosnowynalewka koprowawyciąg z ziela glistnikamleczan wapnia Działanie:Syrop wykazuje działanie przeciwkaszlowe.Wskazania:Grypa i stany grypopodobne.Ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem.Zapalenie oskrzeli, gardła i krtani.Kaszel opłucnowy.Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na składniki leku,kaszel z dużą ilością wydzieliny,astma,ciężkie schorzenia wątroby,jednoczesne przyjmowanie inhibitorów MAO.Nie stosować jednocześnie z lekami mukolitycznymi.Dawkowanie:Dzieci 6-11 lat: 3 x dziennie 5 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 6,5 mg dekstrometorfanu.

Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 60 mg dekstrometorfanu.Młodzież powyżej 12 r.ż. i dorośli: 3 x dziennie po 15 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 19,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 120 mg dekstrometorfanu.U dzieci od 4 do 5 lat zaleca się podawanie leku po konsultacji z lekarzem.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie