Moje konto

Enterol 250, 10 saszetek

1 oferta z 1 sklepu

Producent LABORATOIRES BIOCODEX Francja WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Iapteka

★★★★★
43 opinie

Enterol 250, 10 saszetek

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 

Informacje o produkcie

ProducentLABORATOIRES BIOCODEX Francja

Lek priobiotyczny przeciwbiegunkowy.

Skład: Jedna saszetka zawiera 250 mg liofilizowanych drożdżaków Saccharomyces boulardii.

Wskazania: Leczenie bakteryjnej ostrej begunki(bez krwi) w połączeniu z nadownieniem (DPN) u dorosłych i dzieci. Zapobieanie biegunce poantybiotykowej. Profilaktyka nawracającej biegunki z powodu Clostridium difficile, z połączeniu z antybiotykami ( wankomycyną lub metronidazolem).

Dawkowanie: Lek należy stosować doustnie 1 do 2 saszetek na dobę. awartość saszetki należy dodać do niewielkiej ilości wody lub osłodzonego napoju, zmieszać i wypić. Proszek z saszetki może być także mieszany z pokarmami lub dodawany do butelki z pokarmem dziecka. W celu uzyskania najlepszego działania powinno się unikać stosowania bezpośrednio po posiłkach. Postać leku w saszetkach jest szczególnie zalecana do stosowania u dzieci i w przypadku żywienia dojelitowego.
U dzieci: Wymieszać zawartość saszetki z pożywieniem dziecka. Mieszanka nie może być zbyt gorąca.
W żywieniu dojelitowym: Należy dodać lek do mieszanki żywieniowej w czasie jej przygotowywania.

Przeciwwskazania i działania niepożądane: W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.- u pacjentów z cewnikiem założonym do żyły centralnej.W czasie badań klinicznych niekiedy występowały bóle w nadbrzuszu i wzdęcia, które zwykle nie wymagały one przerwania leczenia.

*Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce