Moje konto
  • Espumisan max x 20 kaps Espumisan max x 20 kaps
  • Espumisan max x 20 kaps Espumisan max x 20 kaps

Espumisan max x 20 kaps

5 ofert z 5 sklepów

Producent BERLIN-CHEMI Postać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Pigułka

★★★★★
99 opinii

Espumisan MAX kaps.miękkie 20 kaps.

20 kaps.-kaps.miękkie

Dostępność sprawdź w sklepie →

Espumisan MAX kaps.miękkie 20 kaps.

… połykać bez rozgryzania popijając szklanką wody. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, …

Dostępny od ręki  ✓

Biała Stokrotka

★★★★★
493 opinie

ESPUMISAN MAX 20 kaps

ESPUMISAN MAX 20 kaps

… czynnej jaką jest symetykon. Składnik ten rozkłada wiele opornych pęcherzyków piany występujących w jelitach, które są odpowiedzialne za powodowanie wzdęć. Piana ulega rozkładowi: gaz wydostaje się i może zostać rozłożony w naturalny sposób. Espumisan MAX stosowany we wzdęciach pomaga dzięki swojemu czysto fizycznemu mechanizmowi działania zmniejsza: wzdęcia uczucia pełności …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentBERLIN-CHEMI
Postaćkapsułki

Espumisan MAX 20 kaps to skuteczny lek przeciw wzdęciom, swoim działaniem zmniejsza dolegliwości żołądkowo-jalitowe spowodowane gromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym.

Espumisan MAX jest lekiem stosowanym, w celu skutecznego zmniejszania wzdęć wywołanych nagromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym. Jego główną zaletą jest zmniejszanie uczucia pełności żołądka, wzdęć i ucisku w jamie brzusznej oraz „burczenia” w żołądku i jelitach.
Espumisan MAX swoją skuteczność jako lek stosowany we wzdęciach zawdzięcza dzięki zawartości wypróbowanej i przebadanej substancji czynnej jaką jest symetykon. Składnik ten rozkłada wiele opornych pęcherzyków piany występujących w jelitach, które są odpowiedzialne za powodowanie wzdęć. Piana ulega rozkładowi: gaz wydostaje się i może zostać rozłożony w naturalny sposób.

Espumisan MAX stosowany we wzdęciach pomaga dzięki swojemu czysto fizycznemu mechanizmowi działania zmniejsza:

  • wzdęcia
  • uczucia pełności i ucisku w jamie brzusznej,
  • burczenia w żołądku i jelitach.

Dawkowanie Espumisan MAX:

Preparat zalecany od 14 roku życia w dolegliwościach spowodowanym nadmiernym gromadzeniem się gazów w układzie pokarmowym

  • 1 kapsułka w trakcie lub po posiłku; nie przekraczać dawki 5 kapsułek w ciągu doby. Stosować nie dłużej niż przez 30 dni.
  • przygotowane do badań diagnostycznych dzień przed badaniem 2 kapsułki, następnie w dniu badania 1 kapsułka

Skład Espumisan MAX:

  • 140 mg simetikonu (symetikonu)
  • Składniki pomocnicze: żelatyna, gliceryna, żółcień chinolinowa, czerwony tlenek żelaza.


Działania niepożądane - nie odnotowano.

Postać farmaceutyczna: kapsułki

Opakowanie 20 kapsułek

Producent: BERLIN CHEMIE AG


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też