Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok

Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok

  • Cena od: 13,79
  • Cena do: 24,74
  • Oszczędzasz: do 46%
Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok
Oferty 1-6 ułożone według:

Informacje o produkcie

Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok

Zestaw do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Dane techniczne

Parametry
Postać płyn

Opisy produktu Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok udostępniane przez sprzedawców

apteka sawa: Opis FIXSIN Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok 1butelka+ 10saszetek

FIXSIN Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok 1butelka+ 10saszetek FIXSIN zestaw do płukania nosa i zatok składa się z urządzenia, butelki do płukania nosa i zatok oraz kompletu saszetek. Każda saszetka zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Zestaw FIXSIN udrażnia i oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji. Skład: 100% chlorek sodu. Działanie: Zestaw FIXSIN udrażnia i oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji Wskazania: Zestaw zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku: *zapalenia zatok przynosowych *nieżytu nosa różnego pochodzenia *przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok *dla utrzymania higieny nosa i zatok Sposób użycia: Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza.

Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnątrz (przy temp. poniżej 19°C). Płukanie należy przeprowadzić najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania należy sprawdzić temperaturę wody. 1. Do płukania należy używać tylko oryginalnych i czystych elementów zestawu FIXSIN oraz świeżego roztworu. 2.

Wsypać zawartość saszetki FIXSIN do butelki oraz napełnić przegotowaną wodą (o temp. ciała) do poziomu 240ml. 3. Dokładnie zakręcić butelkę i energicznie potrząsać w celu rozpuszczenia substancji w wodzie. 4. Przyłożyć butelkę do otworu nosowego i płynnym ruchem ścisnąć butelkę tak aby połowa roztworu dostała się do nosa i wypłynęła drugim otworem nosowym. 5.

Po chwili powtórzyć płukanie w drugim otworze nosowym. 6. Nie połykać roztworu. 7. Po zakończeniu płukania oczyścić nos poprzez wydmuchanie. Przeciwwskazania: *Zestawu nie powinny stosować osoby z całkowicie zablokowaną przegrodą nosową lub z infekcją ucha. *Po odbytej operacji ucha przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. *Jeśli dziecko ma mniej niż 4 lata przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. *Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na chlorek sodu. *Do płukania nie używać wrzątku ani gorącej wody. *Nie używać nieprzegotowanej wody z kranu.

Opakowanie: *1 butelka o pojemności 240 ml, *10 saszetek do przygotowania roztworu.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie