Moje konto  ▾

FLUIMUCIL MUKO JUNIOR 100 mg 20 saszetek

Producent ZAMBON S.P.A.Postać roztwór WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 3 sklepów internetowych

aptekagalen.pl

brak opinii

Fluimucil Muko Junior 100mg 20sasz

Fluimucil Muko Junior 100mg 20sasz

lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z objawami zakażenia w obrębie górnych dróg oddechowych

✓  Dostępny od ręki

13,49

Przejdź do sklepu ▸ aptekagalen.pl

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15417 opinii

FLUIMUCIL MUKO JUNIOR 100 mg 20 saszetek

FLUIMUCIL MUKO JUNIOR 100 mg 20 saszetek

Dostępność sprawdź w sklepie →

13,60

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

Apteka Słonik

★★★★★
17213 opinie

Fluimucil MUKO JUNIOR na kaszel dla dzieci odkrztuszanie wydzieliny 100mg 20sasz.

Fluimucil MUKO JUNIOR na kaszel dla dzieci odkrztuszanie wydzieliny 100mg 20sasz.

Saszetki 20 szt

✓  Dostępny od ręki

17,60

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Słonik

Informacje o produkcie

ProducentZAMBON S.P.A.
Postaćroztwór

Lek należy do grupy tzw. leków mukolitycznych, tj. upłynniających wydzielinę w drogach oddechowych. Zmniejsza lepkość śluzu, co ułatwia usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych. Ułatwia również czynność nabłonka odpowiedzialnego za usuwanie nadmiaru wydzieliny w drogach oddechowych.

Kiedy lek ma zastosowanie? Lek stosowany jest w leczeniu ostrych i przewlekłych zapaleń oskrzeli, dychawicy oskrzelowej i mukowiscydozy. Jakie są zasady przyjmowania leku? Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.

U dzieci lek stosujemy od 2 roku życia. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Zawartość torebki lub tabletkę należy rozpuścić w małej ilości wody. Po rozpuszczeniu roztwór należy przechowywać w lodówce.

Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas! Jakie mogą być niepożądane skutki? Rzadko może dojść do skurczu oskrzeli (szczególnie u chorych na dychawicę oskrzelową).

Nudności, wymioty. Gorączka, dreszcze, wodnisty wyciek z nosa. Powyższe działania niepożądane nie pojawiają się w przypadku stosowania prawidłowych dawek. Gdyby działania te wystąpiły i ulegały nasileniu, niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem!

O czym należy poinformować lekarza? O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz. Zapamiętaj! Jeżeli w trakcie stosowania leku pojawią się napady duszności na skutek skurczu dróg oddechowych, zaprzestań stosowania leku i skontaktuj się z lekarzem.

Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.