Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml

Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml

 • Cena od: 33,49
 • Cena do: 39,23
 • Oszczędzasz: do 16%
Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml
Oferty 1-4 ułożone według:
Efarm244.65/5251 opinii
Fructolax Owoce & Błonnik dla dzieci syrop 250 ml

Fructolax Owoce & Błonnik dla dzieci syrop 250 ml

Dostępność sprawdź w sklepie

34,99 zł

+ dostawa od 10 zł
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 17 zł Przesyłka priorytetowa
 • 23 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Efarm24

Informacje o produkcie

Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml

SkładFigi, rabarbar, tamaryndowiec, włókna akacji, sól Seignett'a Wskazania i działanie- Syrop KIDS Fructolax stworzony specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia i o osobach o bardzo wrażliwym układzie trawiennym. Syrop Fructolax powstał na bazie skoncentrowanych soków z fig i suszonych śliwek uzupełnionych o składniki znane z łagodnych dla jelit właściwości. - Z myślą o dzieciach do syropu dodano pyszny naturalny aromat jabłkowy. Syrop Fructolax sprzedawany jest w butelkach o pojemności 150 ml. Syrop Fructolax, co jest rzadko spotykane, zawiera jedynie naturalne cukry pochodzące z jego składników, bez dodatku cukru.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.StosowanieDzieci powyżej 3 lat: spożywać 2 do 3 łyżek stołowych (+/- 30ml) dziennie.Dzieci powyżej 12 lat i dorośli mogą podwoić dawkę, w razie potrzeby.

Dane techniczne

Parametry
Postać syrop

Opisy produktu Fructolax Owoce&Błonnik syrop 250 ml udostępniane przez sprzedawców

Efarm24: Opis Fructolax Owoce & Błonnik dla dzieci syrop 250 ml

Fructolax Owoce & Błonnik dla dzieci syrop 250 mlFructolax Owoce & Błonnik dla dzieci syrop 250 mlSyrop Fructolax Owoce & Błonnik został opracowany specjalnie dla dzieci w wieku od 3 lat i osób ze szczególną wrażliwością jelit.Składniki preparatu należą do 2 grup środków przeczyszczających, co minimalizuje ryzyko wystąpienia objawów ubocznych przy stosowaniu każdego z nich pojedyńczo. - Figi - działają jako naturalny środek zmiękczający stolec ( pęczniejący) .

Uzupełniają stężenie potasu w organizmie. Środki pęczniejące - nie wchłaniają się z przewodu pokarmowego, chłoną wodę, zwiększają objętość treści jelitowej i pobudzają motorykę jelit. Występują łagodne wypróżnienia, zwykle zbliżone do fizjologicznych.

Tak działa również błonnik pokarmowy. - Śliwki i owoce Tamaryndowca - działają jak inne środki osmotyczne, np. Laktuloza , zalecane do stosowania u dzieciNie zawiera silnie drażniących jelito grube glikozydów oksyantrachinonowych (np. liść i owoc senesu, kora kruszyny, kłącze rzewienia).Zawiera natomiast znaczną ilość błonnika bifidogennego (akacja) który pobudza wzrost bakterii kwasu mlekowego (m.in.

Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum), które odbudowują fizjologiczną florę jelitową w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu mogą prawidłowo przebiegać procesy trawienia oraz synteza witamin (witaminy K, B12, biotyny, tiaminy, kwasu foliowego) w jelitach.

Laktobakterie stymulują pracę jelit i chronią przed zaparciami. Fruktolax Owoce & Błonnik w syropie jest smaczny, chętnie pity przez dzieci. Nie zawiera żadnych środków konserwujący

APTEKAWAW.PL: Opis FRUCTOLAX SYROP 250ML KIDS

( podobny opis w Apteka Internetowa Gemini )

Syrop Fructolax Owoce & Błonnik został opracowany specjalnie dla dzieci w wieku od 3 lat i osób ze szczególną wrażliwością jelit. Ma przyjemny jabłkowy smak. Jest łagodny dla organizmu, nie zawiera bowiem składników o kontaktowym działaniu...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie