Moje konto
  • Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz. Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz.

Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz.

3 oferty z 3 sklepów

Producent RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
3751 opinii

GAVISCON o smaku mięty - 12 saszetek

GAVISCON o smaku mięty - 12 saszetek

… kwasu alginowego, która unosi się na powierzchni żołądka w mechaniczny sposób utrudniając zarzucanie treści żołądkowej do przełyku,przynosi szybka ulgę uwalniając od palącego problemu zgagi już po 3 minutach. Lek ten można stosować podczas ciąży i karmienia piersią Sposób użycia:Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna do dwóch saszetek po posiłkach i przed snem lub …

Dostępny od ręki  ✓

Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,

… takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność (związana z refluksem), na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży lub u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku. Przeciwwskazania: Ten produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów ze znaną lub podejrzewaną nadwrażliwością na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentRECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL
Preparat złożony stosowany w refluksie żołądkowo-jelitowym.
Opis
Preparat złożony stosowany w refluksie żołądkowo-jelitowym.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 sasz. po posiłkach i przed snem.

Działanie
Lek reaguje natychmiast z kwasem solnym w żołądku tworząc warstwę alginianowego żelu o prawie obojętnym pH, która utrzymuje się na powierzchni treści żołądkowej skutecznie hamując refluks żołądkowo-przełykowy. W ciężkich przypadkach sama warstwa leku zamiast treści żołądkowej może przemieścić się wstecznie do przełyku. W przełyku wywiera ona działanie łagodzące. Mechanizm działania nie zależy od wchłaniania leku do krążenia układowego.

Skład
10 ml zawiera 500 mg alginianu sodu, 267 mg wodorowęglanu sodu oraz 160 mg węglanu wapnia. Substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan (E218) 40 mg/10 ml i propylu parahydroksybenzoesan (E216) 6 mg/10 ml.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też