Moje konto
  • Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz. Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz.
  • Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz. Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz.

Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,267g+0,16g)/10ml 12 sasz.

7 ofert z 7 sklepów

Producent RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Gaviscon miętowy, saszetki, 12 szt.

Gaviscon miętowy, saszetki, 12 szt.

Produkt zawiera 500 mg alginianu sodu, 267 mg wodorowęglanu sodu, 160 mg węglanu wapnia na 10 ml dawkę. Substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan (E218) 40 mg/10 ml i propylu parahydroksybenzoesan (E216) 6 mg/10 ml.

Dostępny od ręki  ✓

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Gaviscon o smaku mięty 12 sasz.

12 sasz.-zaw.doust.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
30875 opinii

Gaviscon o smaku mięty 12 saszetek

Gaviscon o smaku mięty 12 saszetek

… mg wodorowęglanu sodu oraz 160 mg węglanu wapnia. Działanie: lek tworzy ochronną warstwę na powierzchni treści żołądkowej zapobiegając cofaniu się kwaśnej treści żołądka. Przeciwwskazania: nie stosować leku Gaviscon o smaku mięty jeśli u pacjenta stwierdzono reakcje alergiczne (nadwrażliwość) na którykolwiek składnik leku objawiające się jako trudności w oddychaniu lub …

Dostępny od ręki  ✓

Apteka Internetowa OLMED

★★★★★
2144 opinie

GAVISCON o smaku mięty - 12 saszetek

GAVISCON o smaku mięty - 12 saszetek

… kwasu alginowego, która unosi się na powierzchni żołądka w mechaniczny sposób utrudniając zarzucanie treści żołądkowej do przełyku,przynosi szybka ulgę uwalniając od palącego problemu zgagi już po 3 minutach. Lek ten można stosować podczas ciąży i karmienia piersią Sposób użycia:Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna do dwóch saszetek po posiłkach i przed snem lub …

Dostępny od ręki  ✓

Apteka Centrum

★★★★★
8913 opinie

Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,

Gaviscon o smaku mięty zaw.doust. (0,5g+0,

… takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność (związana z refluksem), na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży lub u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku. Przeciwwskazania: Ten produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów ze znaną lub podejrzewaną nadwrażliwością na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentRECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL


Wskazania:

Lek stosuje się w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność, na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży, a także u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku.Właściwości:

Lek Gaviscon należy do grupy leków nazywanych „środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy”, który tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej zapobiegając cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje ból i uczucie dyskomfortu w przełyku.Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna do dwóch saszetek po posiłkach i przed snem lub jak zalecono (do 4 razy na dobę).Skład:

Natrii alginas 500mg, Natrii hydrogenocarbonas 267mg, Calcii carbonas 160mg /10ml, Lek zawiera metylu (E218) i propylu (E216) parahydroksybenzoesan.

Lek ten nie zawiera cukru i glutenu.Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu, choroby nerek i/lub serca, fenyloketonuria (tabletki zawierają aspartam). Nie należy stosować leku Gaviscon w ciągu 2 godzin od doustnego zastosowania innych leków ponieważ może to wpływać na skuteczność niektórych leków. Działania niepożądane:

Bardzo rzadko: reakcje alergiczne (wysypka skórna, świąd, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, obrzęk twarzy, ust, języka lub gardła).  Uwagi:

Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.

Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.Opakowanie: 12 saszetek


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.