Moje konto
  • Granat sok z granatu 1000 ml (Alter Medica) Granat sok z granatu 1000 ml (Alter Medica)

Granat sok z granatu 1000 ml (Alter Medica)

1 oferta z 1 sklepu

Producent ALTER MEDICA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentALTER MEDICA

Skład
Sok z owoców granatu (Punica granatum L.), kwas L-skorbinowy – źródło witaminy C, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Wskazania i działanie
- Granat uprawiano już 3 tysiące lat p.n.e. W starożytnym Egipcie roślinę tę czczono jako świętą, a medycyna Chin uznawała sok z granatu za "skoncentrowane życie" i symbol długowieczności. W starożytnej Grecji owoc granatowca był uważany za symbol wiecznej młodości i płodności. Mieszkańcy Orientu wiążą go z nieśmiertelnością, a w krajach arabskich pestkami granatu obrzuca się nowożeńców, co ma zapewnić im płodność i dozgonną miłość.
- Tym co najbardziej ekscytuje, było odkrycie w granatach bardzo dużych ilości kwasu elagowego, potężnego fitochemicznego przeciwutleniacza. Owoc granatu jest jednym z najobfitszych jego źródeł na świecie. Ten naturalny antyoksydant wzbogacając codzienną dietę, wspomaga ochronę ścian naczyń krwionośnych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
- Stymuluje również proces syntezy tlenku azotu, który przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz zmniejsza poziom utleniania lipidów (tłuszczów), co obniża możliwość ich gromadzenia się i odkładania. Owoc granatu zawiera również dużo witaminy C, niacyny, potasu, błonnika oraz białka.
- DZIENNA PORCJA SUPLEMENTU DIETY GRANAT ZAWIERA 120 MG WITAMINY C, CO STANOWI 150% ZALECANEGO DZIENNEGO SPOŻYCIA.
Stosowanie
Zalecane dzienne spożycie: 50 ml soku wypić najlepiej rano, przed posiłkiem.
Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Nie zaleca się spożywania produktu przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.