Oferty 1-19 ułożone według:
Apteka Familia0/53 opinie
HEMORECTAL CZOPKI NA HEMOROIDY I ŻYLAKI 10 CZOPKÓW

HEMORECTAL CZOPKI NA HEMOROIDY I ŻYLAKI 10 CZOPKÓW

Dostępność sprawdź w sklepie

9,90 zł

+ dostawa od 6 zł
 • 20 zł Przesyłka pocztowa
 • 20 zł Przesyłka priorytetowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 6 zł Przesyłka pocztowa
 • 8 zł Przesyłka priorytetowa
 • 13 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 6 zł Przesyłka pocztowa
 • 8 zł Przesyłka priorytetowa
 • 13 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka Familia

Informacje o produkcie

Hemorectal czopki x 10

Hemorectal czopki Wskazaniami do tych stosowania czopków są: żylaki odbytu, stany zapalne błony śluzowej odbytnicy. Skład: 1 czopek zawiera: bizmutawy...

Opisy produktu Hemorectal czopki x 10 udostępniane przez sprzedawców

Świat leku: Opis Hemorectal

( podobny opis w Apteka Internetowa GALEN aptekagalen.pl )

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej odbytu i guzkach krwawniczych odbytu o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, ściągającym, antyseptycznym i przeciwbólowym.

Apteka Centrum: Opis Hemorectal czopki 10 szt.

( podobny opis w Apteka Polska APTE.PL )

Działanie: Hemorectal działa przeciwzapalnie i przyspiesza proces gojenia. Usuwa objawy podrażnienia w stanach zapalnychokolicy odbytu, zmniejsza dolegliwości związane z żylakami odbytu, co umożliwia bezbolesne i łatwiejsze oddawanie stolca. Hemorectal ma właściwości ściągające i wygładzające błonę śluzową okolicy odbytu, dzięki czemu zostaje ona wzmocniona i staje się bardziej elastyczna.

Wskazania: żylaki odbytu (hemoroidy) i stany zapalne błony śluzowej odbytnicy. Przeciwwskazania: Nie należy stosować preparatu Hemorectal jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Działania niepożądane: Jak każdy lek, Hemorectal może powodować działania niepożądane.

Rzadko może pojawić siępodrażnienie, pieczenie błon śluzowych i obrzęk. W przypadku zaobserwowania nastepujących objawów: krwawienia z odbytu lub nasilenie dolegliwości, należy odstawić lek i natychmiast skontaktować się z lekarzem. U niektórych osób w czasie stosowania preparatu Hemorectal mogą wystąpić inne działania niepożądane.

W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych nie wymienionych w tej ulotce, należy poinformować o nich lekarza. Środki ostrożności: Zachować szczególną ostrożność stosując Hemorectal : W przypadku krwawienia z odbytu lub nasilenia dolegliwości, należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.

Ze względu na fakt, że hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania preparatu nie nastąpi poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza. Należy zachować ostrożność w przypadku stosowania preparatu na uszkodzoną lub otartą skórę, ponieważ rezorcyna i kwas borowy może ulec wchłonięciu.

Ciąża: Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Nie przeprowadzono odpowiednio liczebnych, dobrze kontrolowanych obserwacji u kobiet ciężarnych.

Karmienie piersią: Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Nie przeprowadzono odpowiednio liczebnych, dobrze kontrolowanych obserwacji u kobiet w okresie karmienia piersią. Interakcje: Interakcje preparatu Hemorectal z innymi lekami nie są znane.

Sposób użycia: Preparat podaje się doodbytniczo. Zazwyczaj stosuje się 1 czopek przed snem. W cięższych przypadkach rano i wieczorem po 1 czopku. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. W przypadku wrażenia, ze działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

W przypadku pominięcia dawki preparatu Hemorectal W przypadku pominięcia dawki leku Hemorectal należy kontynuować zalecone dawkowanie preparatu. Nie należy zwiększać zalecanej dawki. W przypadku zastosowania wiekszej dawki preparatu Hemorectal niż zalecana: Ze względu na postać farmaceutyczną preparatu przedawkowanie jest mało prawdopodobne.

Preparaty zawierające bizmut stosowane długotrwale i w dużych dawkach mogą działać toksycznie na tkankę nerwową. Jeśli zastosowałeś wiekszą dawkę leku niż należy, niezwłocznie powiedz o tym lekarzowi lub farmaceucie. Opakowanie: 10 czopków

Apteka Internetowa OLMED: Opis Hemorectal czopki - 10 czopków

( podobny opis w i-Apteka.pl, Apteka Pigułka, Apteka Galmed, Apteka Zawiszy )

LekPodmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Wskazania: Wskazaniami do tych stosowania czopków są: żylaki odbytu, stany zapalne błony śluzowej odbytnicy.Właściwości: Preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i ściągającym. Przyspiesza proces gojenia, likwiduje stany zapalne oraz związane z tym ból i świąd.

Zasadowy galusan bizmutawy tworzy nierozpuszczalną warstwę ochronną na powierzchni błony śluzowej, dzięki czemu jest ona wzmocniona i bardziej elastyczna. Preparat praktycznie nie wchłania się z błony śluzowej odbytnicy.Sposób użycia:Preparat podaje się doodbytniczo.

Zazwyczaj stosuje się 1 czopek przed snem. W cięższych przypadkach rano i wieczorem po 1 czopku. Skład: 1 czopek zawiera: bizmutawy galusan zasadowy 42,4 mg, bizmutawy tlenek 17,4 mg, bizmutawy oksyjodogalusan 0,6 mg, rezorcyna 17,4 mg, kwas borowy 357,0 mg, cynku tlenek 212,0 mg, balsam peruwiański 35,4 mg.

Aptekarnia: Opis Hemorectal czopki doodbytnicze 10 szt.

Działanie: Przeciwzapalnie i przyspiesza proces gojenia. Zmniejsza objawy podrażnienia w stanach zapalnych okolicy odbytu oraz dolegliwości związane z żylakami odbytu.Hemorectal ma właściwości ściągające i wygładzające błonę śluzową okolicy odbytu, dzieki czemu zostaje ona wzmocniona i staje się bardziej elastyczna.

Wskazania do stosowania: żylaki odbytu (hemoroidy) i stany zapalne błony śluzowej odbytu.Dawkowanie: Preparat podaje się doodbytniczo. Zazwyczaj stosuje się 1 czopek przed snem. W cięższych przypadkach rano i wieczorem po 1 czopku. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.

Apteka Internetowa Gemini: Opis Hemorectal czopki doobytnicze 10 sztuk

Wskazania: żylaki odbytu, stany zapalne błony śluzowej odbytnicy. Skład: 1 czopek zawiera: bizmutawy galusan zasadowy 42,4mg, bizmutawy tlenek 17,4mg, bizmutawy oksyjodogalusan 0,6mg, rezorcyna 17,4mg, kwas borowy 357,0mg, cynku tlenek 212,0mg, balsam peruwiański 35,4mg.

Działanie: preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i ściągającym. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.

Opinie użytkowników 5.0000/5

Super,leczenie skuteczne.

5/5 Marek, 2014-02-13 12:11:30

Bardzo skuteczne a zarazem tanie. Pomogła jedna seria . Polecam .

5/5 Janka, 2013-11-07 10:14:56

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie