Oferty 1-11 ułożone według:

Informacje o produkcie

Hemorol x 12 czop

* Substancje czynne: Chamomillae anthodii extractum spissum (3:1); ekstrahent woda oczyszczona 50 mg Belladonnae radicis extractum spissum (4:1); ekstrahent etanol 70% V/V 20 mg Extractum compositum spissum (4:1) ex: Cytisi scoparii herba, Hippocastani cortice, Tormentillae rhizomate, Millefolii herba; ekstrahent etanol 40% V/V 80 mg Benzocainum 100 mg * Substancje pomocnicze: Glicerol (E 422) 150 mg Tłuszcz obojętny do 2 g Opakowanie zawiera 12 czopków. Co to jest lek HEMOROL® i w jakim celu się go stosuje Hemorol® są to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu. Hemorol® jest stosowany także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu oraz podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu. Czopki Hemorol® powodują ustąpienie dolegliwości bólowych wskutek działania znieczulającego benzokainy. Preparat zawiera też składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym. Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Zanim zastosuje się lek HEMOROL® Należy znać przyczynę choroby i dlatego zaleca się zasięgnąć porady lekarza. W przypadkach dużych guzków krwawniczych, po podaniu czopka (ok. 5-10 min) może wystąpić uciskowa bolesność, ustępująca po rozpuszczeniu się czopka. Stosowanie leku HEMOROL® u dzieci: Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosować u dzieci. Ciąża: Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży. Karmienie piersią; Nie badano bezpieczeństwa leku u kobiet karmiących piersią, dlatego nie zaleca się stosowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: HEMOROL® nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu. Jak stosować lek HEMOROL® Dorośli - wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. Czopki powinny być stosowane do czasu ustąpienia dolegliwości bólowych, jednak nie dłużej niż przez 7 kolejnych dni. Aby wydobyć czopek z folii, należy naciąć folię pionowo nad wierzchołkiem czopka i energicznie ją rozerwać. W przypadku zażycia większej dawki leku HEMOROL® W przypadku zastosowania większej dawki preparatu albo zastosowania niezgodnego z podanym sposobem użycia, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Możliwe działania niepożądane Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych podczas stosowania leku Hemorol®, jednak w przypadku ich wystąpienia należy skonsultować się z lekarzem. Możliwe jest wystąpienie świądu lub zaczerwienienia. W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej albo zaostrzenia objawów choroby, należy przerwać stosowanie preparatu i zasięgnąć porady lekarza.

Opisy produktu Hemorol x 12 czop udostępniane przez sprzedawców

apteka sawa: Opis Hemorol czopki 12 czop.

( podobny opis w Apteka Centrum )

Hemorol czopki 12 szt. Hemorol Substancje czynne: Chamomillae anthodii extractum spissum (3:1); ekstrahent woda oczyszczona 50 mg Belladonnae radicis extractum spissum (4:1); ekstrahent etanol 70% V/V 20 mg Extractum compositum spissum (4:1) ex: Cytisi scoparii herba, Hippocastani cortice, Tormentillae rhizomate, Millefolii herba; ekstrahent etanol 40% V/V 80 mg Benzocainum 100 mg Substancje pomocnicze: Glicerol (E 422) 150 mg Tłuszcz obojętny do 2 g Co to jest lek HEMOROL i w jakim celu się go stosuje Hemorol są to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu.

Hemorol jest stosowany także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu oraz podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu. Czopki Hemorol powodują ustąpienie dolegliwości bólowych wskutek działania znieczulającego benzokainy. Preparat zawiera też składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym.

Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Zanim zastosuje się lek HEMOROL Należy znać przyczynę choroby i dlatego zaleca się zasięgnąć porady lekarza.

W przypadkach dużych guzków krwawniczych, po podaniu czopka (ok. 5-10 min) może wystąpić uciskowa bolesność, ustępująca po rozpuszczeniu się czopka. Stosowanie leku HEMOROL u dzieci: Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosować u dzieci.

Ciąża: Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży. Karmienie piersią; Nie badano bezpieczeństwa leku u kobiet karmiących piersią, dlatego nie zaleca się stosowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: HEMOROL nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Jak stosować lek HEMOROL Dorośli - wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. Czopki powinny być stosowane do czasu ustąpienia dolegliwości bólowych, jednak nie dłużej niż przez 7 kolejnych dni. Aby wydobyć czopek z folii, należy naciąć folię pionowo nad wierzchołkiem czopka i energicznie ją rozerwać.

W przypadku zażycia większej dawki leku HEMOROL W przypadku zastosowania większej dawki preparatu albo zastosowania niezgodnego z podanym sposobem użycia, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Możliwe działania niepożądane Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych podczas stosowania leku Hemorol®, jednak w przypadku ich wystąpienia należy skonsultować się z lekarzem.

Możliwe jest wystąpienie świądu lub zaczerwienienia. W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej albo zaostrzenia objawów choroby, należy przerwać stosowanie preparatu i zasięgnąć porady lekarza. Opakowanie zawiera 12 czopków.

Apteka Internetowa Gemini: Opis Hemorol czopki 12 sztuk

Wskazania: żylaki odbytu, stany zapalne odbytu, krwawienia, podrażnienie odbytu, pęknięcie śluzówki z miejscowym zakażeniem odbytu, uszkodzenie ścian naczyń żylnych odbytu. Skład: preparat zawiera: 0,05 g wyciągu suchego z koszyczka rumianku; 0,02 g wyciągu suchego z janowca; 0,02 g wyciągu suchego z kasztanowca; 0,02 g wyciągu suchego z pokrzyku wilcza jagoda; 0,02 g wyciągu suchego z pięciornika; 0,02 g wyciągu suchego z krwawnika; 0,1 g anestezyny.

Działanie: przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, bakteriobójcze, przeciwkrwotoczne oraz spazmolityczne Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki leku powodujące reakcje alergiczne.

Apteka Internetowa OLMED: Opis Hemorol czopki - 12 czopków

LekPodmiot odpowiedzialny:Herbapol Wrocław Wskazania:Hemorol są to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu.Hemorol jest stosowany także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu oraz podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu.Właściwości:Czopki Hemorol powodują ustąpienie dolegliwości bólowych wskutek działania znieczulającego benzokainy.

Preparat zawiera też składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym.Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.Sposób użycia:1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia.Skład:Wyciąg gęsty z rumianku, Wyciąg gęsty z korzenia pokrzyku, Wyciąg złożony gęsty z ziela żarnowca, Kory kasztanowca, Kłącza pięciornika, Ziela krwawnika, Ekstrahent etanol 40%, Benzokaina, Podłoże.

Biała Stokrotka: Opis Hemorol 12 czopków

Hemorol® to lek w postaci czopków doodbytniczych stosowanych tradycyjnie w zapobieganiu dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu. Lek Hemorol® jest zalecany do stosowania także w przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej odbytu, jak również podrażnieniach i pęknięciach śluzówki odbytu.

Czopki Hemorol® swoim działaniem powodują ustąpienie dolegliwości bólowych na skutek działania znieczulającego benzokainy zawartej w preparacie. Lek zawiera również składniki o miejscowym działaniu ściągającym, przeciwzapalnym i rozkurczającym.

Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Przed zastosowaniem leku Hemorol® należy pamiętać iż ważnym jest poznanie przyczyny choroby i dlatego zaleca się zasięgnąć porady lekarza.

W przypadkach dużych guzków krwawniczych, po podaniu czopka (ok. 5-10 min) może wystąpić uciskowa bolesność, ustępująca po rozpuszczeniu się czopka. Przeciwskazania dla stosowania: Nie zaleca się stosować u dzieci. Nie należy stosować u kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Sposób stosowania leku Hemorol® Dorośli - wprowadzić doodbytniczo 1 czopek na noc, w cięższych przypadkach 2 do 3 czopków w ciągu dnia. Czopki powinny być stosowane do czasu ustąpienia dolegliwości bólowych, jednak nie dłużej niż przez 7 kolejnych dni.

Aby wydobyć czopek z folii, należy naciąć folię pionowo nad wierzchołkiem czopka i energicznie ją rozerwać. Leku nie należy stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Skład leku Hemorol® Substancje czynne: Chamomillae anthodii extractum spissum (3:1); ekstrahent woda oczyszczona 50 mg Belladonnae radicis extractum spissum (4:1); ekstrahent etanol 70% V/V 20 mg Extractum compositum spissum (4:1) ex: Cytisi scoparii herba, Hippocastani cortice, Tormentillae rhizomate, Millefolii herba; ekstrahent etanol 40% V/V 80 mg Benzocainum 100 mg Substancje pomocnicze: Glicerol (E 422) 150 mg Tłuszcz obojętny do 2 g Opakowanie: 12 czopków Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie