Moje konto
  • Hexagyn Duo * 10szt globulki z kwasem hialuronowym i mlekowym Hexagyn Duo * 10szt globulki z kwasem hialuronowym i mlekowym

Hexagyn Duo * 10szt globulki z kwasem hialuronowym i mlekowym

1 oferta z 1 sklepu

Producent HEXANOVA SP. Z O.O. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHEXANOVA SP. Z O.O.

Wskazania:
Stany zapalne pochwy, podrażnienia, świąd

Właściwości:
Globulki dopochwowe HEXAGYN duo to wyrób medyczny, który pomaga w utrzymaniu naturalnej ochrony pochwy i przyspiesza odbudowę prawidłowej flory pochwy; zawartość kwasu hialuronowego i kwasu mlekowego pomaga w usunięciu objawów związanych z brakiem równowagi w uwodnieniu pochwy i/lub pH pochwy. Kwas hialuronowy w postaci soli sodowej w ilości 10 mg/globulkę wywiera działanie uwadniające i smarujące w suchości pochwy, przyczynia się do przywrócenia naturalnego i optymalnego środowiska pochwy. Kwas mlekowy ? normalnie występujący w pochwie ? sprzyja natychmiastowemu skorygowaniu pH i ułatwia naturalną odbudowę delikatnego ekosystemu srom-pochwa. Polikarbofil, poprzez oddziaływanie ze śluzem w pochwie, może w sposób stały uwalniać jony H+, przyczyniając się do obniżenia pH środowiska pochwy.

Sposób użycia:
Wprowadzać do pochwy 1 globulkę na dobę ? najlepiej wieczorem przed pójściem spać ? przez 5?7 dni po zakończeniu cyklu miesiączkowego lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
1. Dobrze umyć okolice pochwy
2. Otworzyć opakowanie i po dokładnym umyciu rąk wyjąć jedną globulkę z blistra
3. Delikatnie wprowadzić globulkę głęboko do pochwy; najlepiej w pozycji leżącej na plecach, aby nie dopuścić do niezamierzonego wysunięcia się globulki.

Skład:
Jedna globulka zawiera: Kwas hialuronowy, polikarbofil, kwas mlekowy, octan tokoferolu, witaminę A, kwas 18-beta-glicyretynowy, olej z drzewa herbacianego, fosfatydylocholinę, półsyntetyczne triglicerydy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też