Moje konto
  • Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10 Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

4 oferty z 4 sklepów

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Ibuprom Sprint Caps 10kaps

rozpuszczalna w żołądku kapsułka elastyczna zawiera rozpuszczony ibuprofen, który od razu może zostać wchłonięty z przewodu pokarmowego

Dostępny od ręki  ✓

Ibuprom Sprint Caps, 200 mg,kaps.elast,10szt

… się do lekarza. W przypadku pominięcia dawki Lek IBUPROM SPRINT CAPS służy do stosowania doraźnego. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W przypadku zażycia większej dawki leku IBUPROM SPRINT CAPS niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Ibuprom Sprint Caps kaps.elast. 0,2g 10kap

… czynną: ibuprofen 200mg Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 kapsułek na dobę). Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie należy zwiększać zalecanej dawki. Ibuprom jest dostępny w aptekach oraz w szerokiej sprzedaży pozaaptecznej: hipermarketach, sklepach, …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentUSP ZDROWIE SP. Z O.O
Postaćkapsułki

Wybierając lek przeciwbólowy zwracaj uwagę także na szybkość jego działania. Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu.

Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wchłanianie, forma żelowej kapsułki, szybkie rozpuszczanie, lek dla niepokonanych każdego dnia. Szybkość działania to nie jedyna zaleta kapsułek Ibuprom Sprint Caps.

Pacjenci doceniają także ich wygodę, bo są łatwe do połknięcia. Skutecznie zabezpieczają one substancje czynne przed działaniem powietrza, światła i wilgoci. Dowiedz się, kiedy sięgać po Ibuprom Sprint Caps: Ibuprom® Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Sprint Caps, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.

Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe, Skład Ibupromu Sprint Caps: 1 kapsułka elastyczna Ibuprom Sprint Caps zawiera substancje czynną: ibuprofen 200mg Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 kapsułek na dobę).

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie należy zwiększać zalecanej dawki. Ibuprom jest dostępny w aptekach oraz w szerokiej sprzedaży pozaaptecznej: hipermarketach, sklepach, kioskach, stacjach benzynowych.

Dostępne w sprzedaży opakowania: 10 szt. – 1 blister po 10 szt. 24 szt – 2 blistry po 12 szt. (dostępny tylko w aptekach)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też