Manu

Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

Cechy produktu

  • Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O 
  • Postać kapsułki 

Opis

Wybierając lek przeciwbólowy zwracaj uwagę także na szybkość jego działania. Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu.

Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wchłanianie, forma żelowej kapsułki, szybkie rozpuszczanie, lek dla niepokonanych każdego dnia. Szybkość działania to nie jedyna zaleta kapsułek Ibuprom Sprint Caps.

Pacjenci doceniają także ich wygodę, bo są łatwe do połknięcia. Skutecznie zabezpieczają one substancje czynne przed działaniem powietrza, światła i wilgoci. Dowiedz się, kiedy sięgać po Ibuprom Sprint Caps: Ibuprom® Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Sprint Caps, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.

Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe, Skład Ibupromu Sprint Caps: 1 kapsułka elastyczna Ibuprom Sprint Caps zawiera substancje czynną: ibuprofen 200mg Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 kapsułek na dobę).

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie należy zwiększać zalecanej dawki. Ibuprom jest dostępny w aptekach oraz w szerokiej sprzedaży pozaaptecznej: hipermarketach, sklepach, kioskach, stacjach benzynowych.

Dostępne w sprzedaży opakowania: 10 szt. – 1 blister po 10 szt. 24 szt – 2 blistry po 12 szt. (dostępny tylko w aptekach)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie