Moje konto  ▾

Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.OPostać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

lekosfera.pl

brak opinii

Ibuprom Sprint Caps, kapsułki, 200 mg, 10 szt

Ibuprom Sprint Caps, kapsułki, 200 mg, 10 szt

Ibuprom Sprint Caps zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Dostępność sprawdź w sklepie →

7,31

Przejdź do sklepu ▸ lekosfera.pl

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Ibuprom Sprint

Ibuprom Sprint

Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo.

✓  Dostępny od ręki

7,50

Przejdź do sklepu ▸ Świat leku

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Ibuprom Sprint Caps kaps. x 10

10 kaps.-kaps.elast.

Dostępność sprawdź w sklepie →

6,70

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Pigułka

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
25160 opinii

Ibuprom Sprint Caps 10 kapsułek

Ibuprom Sprint Caps 10 kapsułek

… i przeciwgorączkowe. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na ibuprofen, lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku, na kwas acetylosalicylowy lub inny lek z grupy NLPZ, czynna lub przebyta chorowa wrzodowa, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, wiek do 12 lat, III trymestr ciąży, jednoczesne stosowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2. …

✓  Dostępny od ręki

6,39

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

Apteka Zdro-Vita

6 opinii

Ibuprom Sprint Caps, 200 mg,kaps.elast,10szt

Ibuprom Sprint Caps, 200 mg,kaps.elast,10szt

… się do lekarza. W przypadku pominięcia dawki Lek IBUPROM SPRINT CAPS służy do stosowania doraźnego. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W przypadku zażycia większej dawki leku IBUPROM SPRINT CAPS niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

7,40

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Zdro-Vita

APTEKAWAW.PL

285 opinii

Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

Ibuprom Sprint kaps.200mg x 10

Ibuprom Sprint Caps stosowany jest w bólach różnego pochodzenia, w tym: bólach głowy, zębów, mięśniowych, bólach okolicy lędźwiowo-krzyżowej, kostnych i stawowych. Bolesnym miesiączkowaniu. Gorączce.

✓  Dostępny od ręki

7,95

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15423 opinie

IBUPROM SPRINT CAPS 10 tabletek

IBUPROM SPRINT CAPS 10 tabletek

Dostępność sprawdź w sklepie →

8,05

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

Informacje o produkcie

ProducentUSP ZDROWIE SP. Z O.O
Postaćkapsułki

Ibuprom Sprint Caps 200 mg 10 kapsułek Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża gorączkę.

Skład: 1 kapsułka miękka zawiera: substancję czynną: ibuprofen - 200 miligramów, oraz substancje pomocnicze: w skład rdzenia kapsułki wchodzą: Makrogol 600, woda oczyszczona, krystaliczny potasu wodorotlenek, skład otoczki kapsułki: żelatyna, Anidrisorb 85/70, błękit patentowy V 85%.

Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe.

Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych). Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku u pacjentów: - z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), - u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, - z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub przebytą, perforacją lub krwawieniem, również z tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ, - z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, - przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych) - w III trymestrze ciąży, - ze skazą krwotoczną.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 kapsułek na dobę). Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Nie należy zwiększać zalecanej dawki. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza. Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania.

Jeżeli objawy utrzymują się lub nasilają lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem. Nie wolno przyjmować leku przez okres ponad 3 dni bez konsultacji z lekarzem. W przypadku pominięcia dawki: Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Opakowanie 10 kapsułek miękkich

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.