Moje konto

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (leki ibuprom zatoki tabletki 12szt) we wszystkich kategoriach.

leki ibuprom zatoki tabletki 12szt

28 produktów z 16 sklepów

strona 1 z 2

2kc xtreme x 12 tabl

w kategorii Tabletki na kaca

Producent COLFARM Postać tabletki

… osiągnięcia najlepszego rezultatu, zaleca się zażywanie l tabletki na każde 50 g czystego alkoholu. W przypadku wystąpienia następnego dnia objawów kaca zażyć kolejne 2-3 tabletki popijając dużą ilością wody. Porcja dzienna 6 tabletek zawiera: L-cysteina 360mg, glicyna 360mg, wyciąg z żeń-szenia 270mg, cynk 30mg (300% ZDS), witamina C 120mg (150% ZDS), tiamina 2,8 mg (260% ZDS), … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

2 KC 12 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent COLFARM Postać tabletki

… produktów utleniania alkoholu etylowego. Sposób użycia i dawkowanie: 2-3 tabletki w trakcie spożywania lub po spożyciu alkoholu. W celu osiągnięcia najlepszego rezultatu, zaleca się zażywać 1 tabletkę na każde 50g czystego alkoholu. W przypadku wystąpienia następnego dnia objawów kaca zażyć kolejne 2 – 3 tabletki popijając dużą ilością wody. Porcja dzienna 6 tabletek zawiera: … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Ibuprom tabl.200mg x 10

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… bólowych. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W przypadku zażycia większej dawki leku IBUPROM® niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, kwasica metaboliczna, gorączka, zaburzenia układu oddechowego i zaburzenia czynności … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Hipertonic spray 50 ml

w kategorii Leki na katar

Producent US PHARMACIA Postać spray

… piersią ? produkt ma wysoki profil bezpieczeństwUżycie preparatu jest bardzo łatwe. Należy: włożyć końcówkę do nosa, przechylić głowę na bok i rozpylić preparat do górnego nozdrza, powtórzyć to samo z drugim nozdrzem, wyprostować głowę, aby wydzielina spłynęła, następnie wytrzeć nadmiar roztworu (noworodki) lub wydmuchać nos (dzieci i dorośli). Marimer powinien być stosowany … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

IBUPROM 50 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… bólowych. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W przypadku zażycia większej dawki leku IBUPROM® niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, kwasica metaboliczna, gorączka, zaburzenia układu oddechowego i zaburzenia czynności … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

Ibuprom Max tabl.400mg x 12

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… równoczesnego stosowania z kortykosteroidami zwiększa się ryzyko krwawień z przewodu pokarmowego. Długotrwałe stosowanie ibuprofenu z kwasem acetylosalicylowym, w dawkach kardioprotekcyjnych, może osłabiać przeciwzakrzepowe działanie kwasu acetylosalicylowego. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: 200-400 mg co 4-6 h, stosować po posiłkach. Maksymalna dawka dobowa wynosi … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

Ibuprom Max tabl.400mg x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, skaza krwotoczna. Ostrożnie w astmie oskrzelowej, niewydolności nerek, wątroby, i serca oraz u dzieci poniżej 12 roku życia.Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania. Jeżeli objawy utrzymują się lub nasilają lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem. Nie wolno … SZCZEGÓŁY →

Ibuprom 200 mg 96 tabl.

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… bólowych. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W przypadku zażycia większej dawki leku IBUPROM® niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, kwasica metaboliczna, gorączka, zaburzenia układu oddechowego i zaburzenia czynności … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

Acatar Zatoki 12 tabl.

w kategorii Leki na katar

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa, nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz chromochłonny nadnerczy, jaskra z zamkniętym katem przesączania, rozrost gruczołu krokowego, leczenie inhibitorami MAO lub okres 2 tyg. od zaprzestania ich przyjmowania, ciąża i okres karmienia piersią, dzieci do ukończenia 12 roku życia. Skład: 1 tabletka zawiera substancje czynne: Ibuprofen 200mg, Pseudoefedryny … SZCZEGÓŁY →

Ibuprom Max draz.400mg x 48

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, skaza krwotoczna. Ostrożnie w astmie oskrzelowej, niewydolności nerek, wątroby, i serca oraz u dzieci poniżej 12 roku życia. Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania. Jeżeli objawy utrzymują się lub nasilają lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem. Nie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Ibuprom Zatoki 24 tabl.

w kategorii Leki na katar

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… niedrożności zatok i bólów zatok jest przeziębienie, grypa, zmiana pogody, zmiana ciśnienia, alergia czy przewianie.Zastosowanie:Leczenie doraźne objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: bóle głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśni.Dawkowanie/Sposób użycia:Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletka … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

Ibuprom Zatoki tabl.x 12 ( maksymalnie 2 opakowania w zamówieniu )

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… na składniki preparatu, wcześniej występująca nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy lub inne NLPZ, czynna lub w wywiadzie choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca, jednoczesne przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2, nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz chromochłonny nadnerczy, jaskra z zamkniętym kątem … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Panadol tabl.powl. 0,5 g 12 tabl.

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GLAXOSMITHKLINE DUNGARVAN LTD. Postać tabletki

… się po dwóch godzinach. Są to bolesność w okolicy wątroby, po dwóch dniach żółtaczka. Czasami wcześniej pojawjają się nudności i wymioty. DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE Działania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić reakcje: - skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień - zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, … SZCZEGÓŁY →

Sinulan Forte tabl. x 30

w kategorii Leki na katar

Producent NOVASCON Postać tabletki

… profilaktykę w okresie jesienno-zimowym, stymulująco w okresie zwiększonego ryzyka wyziębienia organizmu (dla zapewnienia optymalnego poziomu odporności). Dawkowanie Zalecana do spożycia w ciągu dnia porcja preparatu: Dzieci od 6 r.ż. - 1 tabletka powlekana dziennie podczas posiłku. Osoby dorosłe – 1 tabletka powlekana 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Skład Skład zalecanej porcji … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 50%

RHINAFEN 20 tabletek

w kategorii Leki na katar

Producent POLFA ŁÓDŹ Postać tabletki

… i dzieci powyżej 12 lat - dawka początkowa – 2 tabletki, następnie w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co 4 godziny na dobę. Maksymalna dobowa dawka - 6 tabletek. Podmiot odpowiedzialny: POLFA-ŁÓDŹ SA Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 44%

IBUM ZATOKI *20 TABL.POWL. HASCO-LEK

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent Hasco-Lek S.A. Postać tabletki

… skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca. Jednoczesne przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2. Ciężkie zaburzenia sercowo-naczyniowe, tachykardia, nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa. Nadczynność tarczycy. Cukrzyca. Guz chromochłonny nadnerczy. Jaskra z zamkniętym kątem przesączania. Rozrost gruczołu krokowego. Leczenie inhibitorami MAO lub okres … SZCZEGÓŁY →

Ibuprom Zatoki, 24 tabl.

w kategorii Pozostałe leki przeciwbólowe

Producent USP Postać tabletki

… tętnicze krwi, lekami przeciwdepresyjnymi, zydowudyną, bądź lekami wpływającymi na krzepnięcie krwi, przed przyjęciem preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.Sposób użycia:Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby).W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, … SZCZEGÓŁY →

Ibum Grip. (Ibum Extra)20 tabl tabl.powl.

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent HASCO-LEK PPF Postać tabletki

… ból i zawroty głowy, zaburzenia słuchu; rzadko mogą wystąpić: ból brzucha, nudności, niestrawność, trombocytopenia; bardzo rzadko: choroba wrzodowa, krwawienia z przewodu pokarmowego, pęcherzowe zapalenie skóry (w tym złuszczające zapalenie skóry i rumień wielopostaciowy). Pseudoefedryna może powodować: niestrawność, zaburzenia czynności przewodu pokarmowego, krwawienia, wysypki, … SZCZEGÓŁY →

Ibum Grip

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Hasco-Lek, Wrocław Postać tabletki

… innymi NLPZ i kortykosteroidami ze względu na zwiększenie ryzyka występowania działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego. Ibuprofen zmniejsza skuteczność działania leków hipotensyjnych i moczopędnych oraz może zwiększać ryzyko wystąpienia krwotoków u pacjentów leczonych jednocześnie zidowudyną. Długotrwałe stosowanie ibuprofenu z kwasem acetylosalicylowym, w dawkach … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

IBUM ZATOKI *10 TABL.POWL. HASCO-LEK

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent Hasco-Lek S.A. Postać tabletki

… skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca. Jednoczesne przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2. Ciężkie zaburzenia sercowo-naczyniowe, tachykardia, nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa. Nadczynność tarczycy. Cukrzyca. Guz chromochłonny nadnerczy. Jaskra z zamkniętym kątem przesączania. Rozrost gruczołu krokowego. Leczenie inhibitorami MAO lub okres … SZCZEGÓŁY →