Moje konto
  • Ibuprom Zatoki tabletki powlekane 12 sztuk Ibuprom Zatoki tabletki powlekane 12 sztuk

Ibuprom Zatoki tabletki powlekane 12 sztuk

1 oferta z 1 sklepu

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentUS PHARMACIA SP. Z O.O.
Postaćtabletki

Wskazania: Leczenie objawow przeziębienia i grypy: gardła lub bol głowy, bole mięśniowe, bol i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka. Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku u pacjentow: z nadwrażliwością na ibuprofen lub ktorąkolwiek substancję pomocniczą leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), u ktorych po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych lekow przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej; z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub przebytą; perforacją lub krwawieniem, rownież z tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ; z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych); w ciąży i w okresie karmienia piersią; ze skazą krwotoczną; z ciężkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardią, nadciśnieniem tętniczym, dławicą piersiową; z nadczynnością tarczycy; z cukrzycą; z jaskrą z zamkniętym kątem; z rozrostem gruczołu krokowego; z guzem chromochłonnym nadnerczy.

Działanie: Ibuprom Zatoki to lek zwalczający objawy i przyczyny bolow zatok. Ibuprom Zatoki likwiduje obrzęk błony śluzowej nosa, przez co zmniejsza ilość wydzieliny powstającej podczas zapalenia zatok.

Udrażnia nos oraz zatoki przynosowe, ułatwia oddychanie oraz skutecznie zwalcza bole zatok, bez względu na to czy przyczyną niedrożności zatok i bolow zatok jest przeziębienie, grypa, zmiana pogody, zmiana ciśnienia, alergia czy przewianie.

Ibuprom Zatoki to połączenie sprawdzonego silnego środka przeciwbolowego o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym Ibupromu (200 mg ibuprofenu) oraz środka zmniejszającego obrzęk i udrażniającego ujścia zatok, czyli bezpośrednio działającego na przyczynę bolow zatok - zatkane zatoki (30 mg chlorowodorku pseudoefedryny).

Dawkowanie/Sposob użycia: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: 1-2 tabl., co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 tabletek. Skład: Ibuprofen 200mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30mg, oraz substancje pomocnicze.

Opakowanie: 12 tabletek

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.