Moje konto

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (leki isla cassis tabletki 30szt) we wszystkich kategoriach.

leki isla cassis tabletki 30szt

174 produkty z 15 sklepów

strona 1 z 9

Excedrin MigraStop tabletki powlekane 20 sztuk - Stop Migrenie ! Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent Novartis Postać tabletki

… dłużej niż przez 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem. Zarówno w leczeniu bólu głowy jak i migreny nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby. Uwaga! W trakcie stosowanie leku Excedrin MigraStop należy ograniczyć spożywanie napojów alkoholowych. Zawartość kofeiny w zalecanej dawce leku odpowiada zawartości około jednej filiżanki kawy. Podczas stosowania … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Kopiryna od bólu głowy tabl. 0,4g+0,05g 6 tabl. (1 blist.po 6 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent MEDICOFARMA SP. Z O. O. Postać tabletki

… wody. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Skład leku KOPIRYNA : Kwas acetylosalicylowy 400mg, kofeina 50mg Opakowanie: 6 tabletek Producent: Arrow Poland S.A. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z … SZCZEGÓŁY →

Naproxen (Aflofarm), 200 mg, tabl., 10szt

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent aflofarm fabryka leków sp.z o.o. Postać tabletki

… bólu 2 tabl. jednorazowo a potem 1 tabl co 6-8 godz.DziałanieNaproxen wykazuje działanie: Przeciwbólowe i przeciwzapalne.Działania niepożądaneNadwrażliwość na naproksen, kwas acetylosalicylowy, czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, krwawienie z przewodu pokarmowego, skaza krwotocza, ciąża, ciężka niewydolność nerek.Skład1 tabletka zawiera naproksen 200mg oraz substancje … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 20 tabl. (2 blist.po 10 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki

… Jednorazowo 1/2 tabl. Dawkę można powtarzać co 4-6 godz., nie częściej niż 4 razy na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat.DziałanieParacetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Działania niepożądaneUczulenie na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży.Skład1 … SZCZEGÓŁY →

Gripex Control tabl. 0,5g+0,05g 12 tabl. (1 blist.a 12 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… a także nadwrażliwość na salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne. Informacje dodatkowe Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż … SZCZEGÓŁY →

Rheumafort x 30 kaps (nowa formuła)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent PHYTOMEDICA Postać kapsułki

… zredukować do połowy. Przyjmowanie preparatu w zredukowanej dawce należy kontynuować przez ok. 3-4 miesiące. Po upływie tego czasu można kontynuować przyjmowanie preparatu w dawce 1 kapsułka co drugi dzień. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.Właściwości i zastosowanie: … SZCZEGÓŁY →

Isla-Cassis - tabletki do ssania

w kategorii Leki na gardło

Producent Phytopharm Klęka S.A. Postać pastylki

… oddychaniem przez nos (katar, obrzęk), obciążeniem strun głosowych przez głośne mówienie i śpiew. Wytwórca: Engelhard Arzneimittel, Niemcy Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, … SZCZEGÓŁY →

Hepaslimin 30 tab.

w kategorii Leki na wątrobę

Producent None Postać tabletki

… cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Wyciąg z ostryżu długiego zapobiega gromadzeniu się tłuszczu. Skład 1 tabl. zawiera: L-asparaginian L-ornityny 600 mg Cholina 210 mg Wyciąg z ziela karczocha 150 m Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego 150 mg Wyciąg z korzenia cykorii 60 mg Wyciąg z ostryżu długiego 60 mg Dawkowanie Stosować doustnie w dawce … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Doppelherz Aktiv Meno tabletki 30 tabletek

w kategorii Witaminy i minerały

Producent QUEISSER PHARMA GMBH & CO. Postać tabletki

… na powierzchnię), cyjanokobalamina (wit. B12), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), olej z oliwek, cholekalciferol (wit. D3), monoazotan tiaminy (wit. B1), ryboflawina (wit. B2), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), polisorbat 80 (emulgator), kwas foliowy, biotyna. Wartość energetyczna 1 tabletki: 0,9 kcal / 3,8 kJ. Masa 1 tabletki: 1,7 g. Opakowania: 30 tabletek Producent: Queisser Pharma … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 59%

Cerutin tabletki powlekane 125 sztuk

w kategorii Leki na katar

Producent POLFARMEX Postać tabletki

… zapotrzebowania 2 do 4 razy na dobę 1 lub 2 tabletki. Przeciwwskazania do stosowania: Nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek składnik preparatu. Opakowanie 125 tabletek Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj … SZCZEGÓŁY →

Be Slim zielona kawa tabletki powlekane 30 sztuk

w kategorii Witaminy i minerały

Producent ZAKŁADY FARM. COLFARM Postać tabletki

… kawy 600 mg W przeliczeniu na suszoną zieloną kawę, 6000mg w tym zawartość kwasu chlorogenowego 300 mg Wyciąg z nasion fasoli 50 mg w przeliczeniu na suszoną fasolę 200 mg Wyciag z liści zielonej herbaty 50 mg w przeliczeniu na suszoną zieloną herbatę 250 mg Wyciag z owocow gorzkiej pomarańczy 250 mg w przeliczeniu na suszone owoce gorzkiej pomarańczy 50 mg w tym zawartość p-synefryny … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

DIH, 500 mg, tabl.powl., 60 szt,bl(4x15)

w kategorii Leki na hemoroidy

Producent ppf hasco-lek s.a. Postać tabletki

… łagodnych działań niepożądanych dotyczących żołądka i jelit oraz zaburzeń neurowegetatywnych nie jest wymagane odstawienie leku. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiadomić lekarza lub farmaceutę. Skład- Substancją czynną leku jest zmikronizowana diosmina w ilości 500mg w tabletce.- … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 51%

Isla-Mint pastylki do ssania o smaku miętowym, 30 szt.

w kategorii Leki na gardło

Producent ENGELHARD ARZNEIMITTEL GMBH & CO KG Postać pastylki

… oddychaniem przez nos (katar, obrzęk), obciążeniem strun głosowych przez głośne mówienie i śpiew. Wytwórca: Engelhard Arzneimittel, Niemcy Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, … SZCZEGÓŁY →

Isla Moos past. x 30

w kategorii Leki na gardło

Producent PhytoPharm Postać tabletki

… oddychaniem przez nos (katar, obrzęk), obciążeniem strun głosowych przez głośne mówienie i śpiew. Wytwórca: Engelhard Arzneimittel, Niemcy Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, … SZCZEGÓŁY →

Olimp Femi Protect tabletki powlekane, 30 szt.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent OLIMP LABORATORIES Postać tabletki

… koreańskiego (Korean Panax ginseng), ekstrakt karczocha (Cynara scolymus L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), celuloza mikrokrystaliczna, sol sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana – substancje wypełniające; fosforan wapnia – substancja wiążąca; skrobia ziemniaczana; laktoza; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu – substancje przeciwzbrylające; chlorowodorek pirydoksyny … SZCZEGÓŁY →

Optic Senior 50 plus tabletki 30 sztuk Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!

w kategorii Leki na wzmocnienie wzroku i słuchu

Producent PHARMACY LABORATOIRES Postać tabletki

… komputerze, przy sztucznym lub słabym oświetleniu, spędzających wiele godzin przy czytaniu, prowadzących pojazdy, narażonych na intensywne światło. Dawkowanie: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skład: luteina 10mg, zeaksantyna 1mg, ekstrakt borówki czernicy 5mg, ekstrakt pestek winogron 5mg, cynk 10mg, beta-karoten (prowitamina A)2,5mg, … SZCZEGÓŁY →

Isla-ginger x 30 pastylek

w kategorii Leki na gardło

Producent ENGELHARD Postać pastylki

… równowagę podrażnionej błonie śluzowej.Działania niepożądaneNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.Skład1 pastylka zawiera 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1). Pozostałe składniki: guma arabska, sacharoza, miód, olejek imbirowy, olejek palczatki cytrynowej, aromat, parafina ciekła, woda oczyszczona. 1 pastylka zawiera … SZCZEGÓŁY →

Optic Total tabletki 30 sztuk - zmniejsza uczucia zmęczenia i znużenia oczu Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!

w kategorii Leki na wzmocnienie wzroku i słuchu

Producent PHARMACY LABORATOIRES Postać tabletki

… przed stresem oksydacyjnym. Preparat zawiera witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Optic Total jest także źródłem luteiny oraz substancji aktywnych borówki czernicy. Zawarty w preparacie beta-karoten jest łatwo przyswajalną formą witaminy ASposób użycia:1 tabletka dziennieSkład: luteina, ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus), cynk, … SZCZEGÓŁY →

Modafen tabletki powlekane 24 sztuki

w kategorii Leki na katar

Producent ZENTIVA K.S. Postać tabletki

… kątem. Leku nie należy przyjmować jeśli są stosowane obecnie lub były stosowane w poprzedzających 2 tygodniach inhibitory monoaminoosydazy. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 roku życia. Skład: Substancje czynne: Ibuprofen 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg; Substancje pomocnicze: Celuloza mikrokrystaliczna, Laktoza jednowodna, Skrobia kukurydziana, Skrobia kukurydziana … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 44%