Moje konto
  • Larimax T spray - 20 ml (butelka) Larimax T spray - 20 ml (butelka)

Larimax T spray - 20 ml (butelka)

5 ofert z 5 sklepów

Producent SIA SILVANOS Postać spray WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ALLECCO.PL

★★★★★
8029 opinii

Larimax T spray 20 ml

Larimax T spray 20 ml

… wstrząsnąć. Przekręcić końcówkę rozpylacza od 45° do 90°. Umieścić końcówkę rozpylacza w jamie ustnej bądź skierować na obszar zmian skórnych. Nacisnąć 2-3 razy końcówkę rozpylacza i rozpylić LARIMAX T spray (w ten sposób aplikowane jest około 250 mg substancji czynnej).DziałaniePokrywa uszkodzoną lub podrażnioną błonę śluzową - zmniejszając uczucie drapania i łagodząc ból. Zawarte w preparacie substancje …

Dostępność sprawdź w sklepie →

wapteka.pl

★★★★★
7871 opinii

Larimax T spray 20 ml

Larimax T spray 20 ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
5143 opinie

LARIMAX T Spray - 20 ml

LARIMAX T Spray - 20 ml

… śluzowej i ułatwiają przełykanie. Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć.Przekręcić końcówkę rozpylacza pod katem od 45-90 stopni i zdjąć z niej osłonkę zabezpieczającą.Umieścić końcówkę rozpylacza w jamie ustnej bądź skierować na obszar zmian skórnych.Nacisnąć 2-3 razy końcówkę rozpylacza i rozpulić Larimax T spray. Skład: zawiera olej z nagietka oraz rokitnika w 1 ml Ol. Calendulae 0,08ml, Ol. …

Dostępny od ręki  ✓

Larimax T spray 20 ml (butelka)

zawiera olej z nagietka oraz rokietnika. Stosowany w leczeniu stanów zapalnych oraz nieżytów błony śluzowej jamy ustnej i gardła , w leczeniu zadrapań skóry, ran, oparzeń, w pielęgnacji błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Dostępny od ręki  ✓

Larimax T spray 20 ml - niweluje stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

LARIMAX T spray jest przeznaczony do stosowania w przypadkach stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Pokrywa uszkodzoną lub podrażnioną błonę śluzową - zmniejszając uczucie drapania i łagodząc ból. Zawarte w LARIMAX T spr

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentSIA SILVANOS
Postaćspray

Wskazania:
Larimax T spray Larimax T spray jest przeznaczony do stosowania w przypadkach stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Stosuje się go również w leczeniu zadrapań skóry,ran,oparzeń oraz pielęgnacji jamy ustnej i gardła. Larimax T może być stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Larimax T spray jest przeznaczony do stosowania w przypadkach stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.
Pokrywa uszkodzoną lub podrażnioną błonę śluzową-zmniejszając uczucie drapania i łagodząc ból.Zawarte w Larimax T spray substancje przyspieszają proces gojenia uszkodzonej błony śluzowej i ułatwiają przełykanie.
Zastosowanie Larimax T spray stosuje się w leczeniu stanów zapalnych oraz nieżytach błony śluzowej jamy ustnej i gardła.Stosuje się go również w leczeniu zadrapań skóry,ran,oparzeń oraz pielęgnacji jamy ustnej i gardła.
Larimax T może być stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć.Przekręcić końcówkę rozpylacza pod katem od 45-90 stopni i zdjąć z niej osłonkę zabezpieczającą.Umieścić końcówkę rozpylacza w jamie ustnej bądź skierować na obszar zmian skórnych.Nacisnąć 2-3 razy końcówkę rozpylacza i rozpulić Larimax T spray.

Właściwości:
Pokrywa uszkodzoną lub podrażnioną błonę śluzową-zmniejszając uczucie drapania i łagodząc ból.Zawarte w Larimax T spray substancje przyspieszają proces gojenia uszkodzonej błony śluzowej i ułatwiają przełykanie.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć.Przekręcić końcówkę rozpylacza pod katem od 45-90 stopni i zdjąć z niej osłonkę zabezpieczającą.Umieścić końcówkę rozpylacza w jamie ustnej bądź skierować na obszar zmian skórnych.Nacisnąć 2-3 razy końcówkę rozpylacza i rozpulić Larimax T spray.

Skład:
zawiera olej z nagietka oraz rokitnika
w 1 ml Ol. Calendulae 0,08ml, Ol. Hippophaes 0,10ml

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też