Oferty 1-10 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
Lyprinol zielone małże nowozelandzkie reumatoidalne zapalenie stawów omega-3 na stawy 60kaps

Lyprinol zielone małże nowozelandzkie reumatoidalne zapalenie stawów omega-3 na stawy 60kaps

Dostępny od ręki

131,45 zł

+ dostawa od 5,90 zł
 • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
 • 15,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

Lyprinol x 60 kaps.

Lyprinol jest bezpiecznym i skutecznym naturalnym środkiem przeciwzapalnym, stosowanym z dobrym skutkiem przez tysiące ludzi na całym świecie. Jest to unikalna mieszanina wielonienasyconychkwasów tłuszczowych i steroli, uzyskiwanych na dr

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu Lyprinol x 60 kaps. udostępniane przez sprzedawców

Siegajpozdrowie.pl: Opis Lyprinol 60 kaps.

Lyprinol® - Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest innowacyjnym, opatentowanym preparatem przeciwzapalnym stosowanym wspomagająco w schorzeniach reumatycznych o podłożu zapalnym. Pobierz ulotkę

Aptekaodnowa.pl: Opis LYPRINOL 60 kapsułek

LYPRINOL 60 kapsułek Charakterystyka: Lyprinol jest bezpiecznym i skutecznym naturalnym środkiem przeciwzapalnym, stosowanym z dobrym skutkiem przez tysiące ludzi na całym świecie. Jest to unikalna mieszanina wielonienasyconychkwasów tłuszczowych i steroli, uzyskiwanych na drodze ekstrakcji z nowozelandzkiego małża Perna canaliculus, przy zastosowaniu innowacyjnego i opatentowanego procesu.

Lyprinol jest formułą zawierającą olej małża zielonego, która została przebadana zarówno w laboratoriach, jak i klinikach, a wyniki tych prac zostały opublikowane w wysokiej klasy czasopismach medycznych i naukowych. •2 x skuteczniejszy w konfrontacji z ibuprofenem •175 x silniejszy niż olej z łososia •200 x silniejszy niż olej z wiesiołka Wskazania: Lyprinol może pomóc zredukować proces zapalny w następujących schorzeniach: •artretyzm i reumatyzm oraz podobne choroby stawów •astma i problemy z oddychaniem spowodowane przez stan zapalny •inne stany zapalne Udowodnione działanie przeciwzapalne w stanach, które Lyprinol może normalizować: •opuchlizna •ból związany ze stanem zapalnym •sztywność •skurcze oskrzeli •zmęczenie mięśni i urazy po treningu •obolałe stawy Działanie: Lyprinol wykazał podczas badań klinicznych niezwykle silne właściwości przeciwzapalne w reumatoidalnym zapaleniu stawów i osteoartretyzmie.

Stosowanie: Rekomendowana dawka, aby uzyskać maksymalny efekt, to 2 kapsułki Lyprinolu zażywane dwa razy dziennie przez pierwsze 2 tygodnie, a następnie zmniejszenie dawki do 2 kapsułek zażywanych raz dziennie, najlepiej po posiłku. Aby osiągnąć optymalne wyniki, należy rozpocząć zażywanie Lyprinolu w wyższej dawce.

Lyprinol jest nutraceutykiem. Oznacza to, że jest w 100% naturalny i nie może szkodzić. Nie wchodzi w interakcje z lekami przeciwbólowymi, więc w stanach ostrych może być łączony np. z diklofenakiem.Bezpieczny (brak efektów ubocznych, można stosować latami).

Brak efektów ubocznych na układ trawienny. Opakowanie: 60 kapsułek

Apteka Zdro-Vita: Opis Lyprinol 60 kapsułek

BEZPIECZNA WYSYŁKA. DOSTAWA OD 0ZŁ. [http://www.zdro-vita.pl/13256,lyprinol-60-kapsulek.html czytaj więcej ->]Lyprinol jest preparatem przeciwzapalnym stosowanym wspomagająco w schorzeniach reumatycznych o podłożu zapalnym. Problem zapalenia stawów towarzyszy między innymi osobom z chorobą zwyrodnieniową stawów (chzs), reumatoidalnym zapaleniem stawów (rzs), łuszczycowym zapaleniem stawów (łzs), zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa (zzsk).Szczególne właściwości preparatu Lyprinol wspierają walkę z objawami wspomnianych dolegliwości.Stosowanie:Początkowo należy stosować 4 kapsułki dziennie, 2 rano i 2 wieczorem podczas posiłku przez okres 4 - 8 tygodni.

Po zaobserwowaniu poprawy, dawkę można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie w celu podtrzymania efektu działania.Aby osiągnąć optymalne wyniki, należy rozpocząć zażywanie Lyprinolu w wyższej dawce. Lyprinol jest w 100% naturalny i nie może szkodzić.

Nie wchodzi w interakcje z lekami przeciwbólowymi, więc w stanach ostrych może być łączony np. z diklofenakiem. Bezpieczny (brak efektów ubocznych, można stosować latami). Brak również efektów ubocznych na układ trawienny.Dodatkowe korzyści: zdrowy układ krwionośny zmniejszenie ryzyka choroby wieńcowej lepszy bilans cholesterolu i trójglicerydówPo latach badań, stwierdzono przeciwzapalne działanie Lyprinolu u wielu ludzi, którzy cieszą się dziś większą ruchliwością stawów oraz lepszą wydolnością oddechową.

Lyprinol może pomoc również przy redukcji bólu związanego ze zmęczeniem i zakwaszeniem mięśni po intensywnym treningu.Bezpieczeństwo:Lyprinol przebadano zarówno w laboratoriach, jak i klinikach. Wyniki prac zostały opublikowane w wysokiej klasy czasopismach medycznych i naukowych.

Uzyskał wiele pozytywnych opinii zarówno wśród lekarzy, naukowców, jak też pacjentów na całym świecie. Sprzedawany już na całym świecie ekstrakt lipidowy z nowozelandzkiego małża zielonego, Lyprinol, wywołał w 2002 roku niezwykłe zainteresowani mediów i świata medycznego.

Informacje o nim ukazywały się w m.in. w BBC World i Channel Nine National News, Australia, gdzie mówiono o jego niezwykłej skuteczności i nadziejach jakie są z nim związane. Badania pokazały że Lyprinol jest 175 razy skuteczniejszy niż olejek z wiesiołka i 2 razy skuteczniejszy niż popularne leki przeciwzapalne (NLPZ) ibuprofen i indametacyna w kontroli opuchlizny stawów związanej z artretyzmem.

Lyprinol jest w pełni naturalny i bezpieczny. Nie posiadając efektów ubocznych stanowi uderzający kontrast dla potencjalnie poważnych niepożądanych skutków stosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Przez stulecia, małż zielony był stałym elementem diety rodowitych Maorysów z Nowej Zelandii.

Ten unikalny małż jest znany nauce jako Perna canaliculus. Od pokoleń, stanowił świetne źródło protein, witamin, minerałów i jednocześnie zapewniał nadzwyczajną sprawność ludom z regionu Marlborough Sounds.Znaczenie Stabilizacji:Aby zagwarantować, że słowo stabilizowany oznacza aktywne niepolarne lipidy o aktywności przeciwzapalnej, radzimy klientom zażywać tylko czyste niepolarne frakcje.

Stabilizowany ekstrakt małża jest znacznie skuteczniejszy od ekstraktu niestabilizowanego (NZ/UK) -Dr. Michael Whitehouse.Proces ten został opracowany oraz opatentowany przez Biomex Australia. Opakowanie:Preparat dostępny w opakowaniu 60 lub 180 kapsułek.Zobacz również:[http://www.zdro-vita.pl/20956,lyprinol-180-kapsulek.html Lyprinol 180 kapsułek]

Apteka Internetowa Gemini: Opis Lyprinol 0,24g 60 kapsułek

Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego. Lyprinol jest naturalnym preparatem o właściwościach przeciwzapalnych. Zawiera unikalny Morski Kompleks Lipidowy (PSCO-524) oraz kombinację estrów steroli, kwasów tłuszczowych nasyconych, nienasyconych i wielonienasyconych.

Uzyskiwany jest na drodze ekstrakcji i stabilizacji z nowozelandzkiego małża zielonego Perna canaliculus za pomocą opatentowanego procesu. Właściwości preparatu Lyprinol znajdują swoje zastosowanie jako uzupełnienie diety szczególnie w chorobie zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Lyprinol posiada wiele dowodów naukowych potwierdzających jego działanie.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie