Moje konto  ▾

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (leki milupa pku 2 secunda granulat 500 g) we wszystkich kategoriach.

leki milupa pku 2 secunda granulat 500 g

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.|escape_attr

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 sasz.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać granulat

… Effect granulat 0,5 g 10 sasz.mso-bidi-font-family:TimesNewRomanPSMT">Aspirin® Effect Aspirin®Effect ma korzystniejszy od zwykłych tabletek profil farmakokinetyczny. Wrandomizowanym badaniu klinicznym wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect(500 mg) w formie suchego granulatu z dodatkiem substancji buforujących,pozwala na znacznie szybsze uzyskanie maksymalnego stężenia ASA we krwi … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

od 9,90

Porównaj ceny
w 10 sklepach

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 20 tabl. (2 blist.po 10 szt.)|escape_attr

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 20 tabl. (2 blist.po 10 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 64%

od 3,28

Porównaj ceny
w 4 sklepach

Codipar, 500 mg, tabl.,24 szt,blistry|escape_attr

Codipar, 500 mg, tabl.,24 szt,blistry

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent glaxosmithkline pharmaceuticals s.a. Postać tabletki

… tabl. lub tabl. musująca zawiera 500 mg paracetamolu.DziałaniePreparat przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, działa głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. (nie upośledza jej aktywności w tkankach obwodowych). Podwyższa próg bólowy. Wpływa bezpośrednio na ośrodek termoregulacji w podwzgórzu. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 53%

od 4,94

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Apap Direct granulat 0,5 g 6 saszetek|escape_attr

Apap Direct granulat 0,5 g 6 saszetek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać granulat

… APAP Direct to wariant dla wszystkich osób szukających oprócz skuteczności i bezpieczeństwa także wygody użycia leku.Właściwości: APAP Direct to propozycja leku przeciwbólowego dla dorosłych w nowoczesnej formie granulek. Dzięki doustnej formie, podawanej bezpośrednio na język, bez konieczności popijania, lek w wygodny sposób usuwa ból i gorączkę u dorosłych, zawsze i wszędzie … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

od 4,88

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Asprocol 10 tabl.|escape_attr

Asprocol 10 tabl.

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent ICN POLFA RZESZÓW Postać tabletki

… tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego i 200 mg glicyny (kwasu aminooctowego). Działanie:Asprocol jest lekiem łączącym w sobie działanie dwóch substancji ? kwasu acetylosalicylowego, który działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz glicyny, która chroni przewód pokarmowy przed drażniącym działaniem kwasu acetylosalicylowego.Wskazania:Lek stosuje się w … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 6,37

Porównaj ceny
w 4 sklepach

Magnezin 0,2g x 30 tabl.|escape_attr

Magnezin 0,2g x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Postać tabletki

… Zaburzenia rytmu serca, niewydolność krążenia z towarzyszącą arytmią komorową, skurcze mięśni i drętwienie kończyn, a także stany zmęczenia, rozdrażnienia, w zaburzeniach snu, bóle mięśni, duże wysiłki fizyczne. Właściwości: MAGNEZIN? wyrównuje niedobory magnezu w organizmie powstałe w wyniku długotrwałego stosowania diety pokarmowej o niskiej zawartości tego mikroelementu, … SZCZEGÓŁY →

od 5

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Jentschura WurzelKraft würzig

Jentschura WurzelKraft würzig "Siła Roślin" aromatyczna 330 g data ważności 10.2014

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent Jentschura

… PureLite Home efektownie, wygodnie i bez nadwrażliwości poprawisz wyglądzębów już po 2-3 aplikacjach preparatu, a następnie pogłębisz i utrwalisz efekt kontynuując zabiegi przez kolejne dni. Dyrektywą Rady Europejskiej 2011/84/UE z dnia 20 września 2011r stosowanie produktów z nadtlenkiem wodoru zostało zakazane lub znacznie ograniczone. PureLite Home to wiodący w Europie preparat non-peroxide, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 100%

od 0,46

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Natur C Active tabl. 0,2 g 100 tabl.|escape_attr

Natur C Active tabl. 0,2 g 100 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent CENTURIA ŁOMIANKI K/WARSZAWY Postać tabletki

… C ACTIVE aktywna witamina C 100 tabletek Suplement diety Zawartość: 100 tabletek po 700 mg Skład: w przeliczeniu na 2 tabletki: dzika róża (Rosa Canina) owoc - 476mg witamina C (kwas L askorbinowy) - 320mg rokitnik (Hippophae rhamnoides) wyciąg - 14 mg żurawina (Oxycoccus) wyciąg- 14 mg czarna porzeczka (Ribes nigrum) wyciąg - 10 mg substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

od 15,07

Porównaj ceny
w 3 sklepach

Calperos 500mg x 200kaps.|escape_attr

Calperos 500mg x 200kaps.

w kategorii Leki na osteoporozę

Producent TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Postać kapsułki

… 500 (Calcii carbonas) 200 mg jonów wapnia, kapsułki twarde Jedna kapsułka twarda leku CALPEROS 500 zawiera 500 mg węglanu wapnia, co odpowiada 200 mg jonów wapnia. mg jonów wapnia. Substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk. Skład kapsułki żelatynowej: tytanu dwutlenek (E 171), indygotyna (E 132), żelatyna. Dostępne opakowania CALPEROS 500: - 15 kapsułek twardych lub 30 kapsułek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

od 33

Porównaj ceny
w 9 sklepach

POLOPIRYNA C 10 tabletek musujących|escape_attr

POLOPIRYNA C 10 tabletek musujących

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent POLPHARMA Postać tabletki

… C Acidum acetylosalicylicum + Acidum ascorbicum 500 mg + 200 mg, tabletki musujące Wskazania Bóle o słabym lub średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle mięśniowe i stawowe oraz inne. Gorączka w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób. Przeciwwskazania Produktu nie należy stosować w następujących przypadkach: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek … SZCZEGÓŁY →

od 7,99

Porównaj ceny
w 9 sklepach

Nurofen Ultima tabl.x 24|escape_attr

Nurofen Ultima tabl.x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent RECKITT BENCKISER POLAND SA Postać tabletki

… Każda tabletka zawiera 200mg ibuprofenu i 500mg paracetamolu, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, kwas stearynowy, otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek, talk, makrogol, potasu glinokrzemian, polisorbat. Działanie Ibuprofen należy do grupy leków określanych jako NLPZ. Działanie tej grupy leków polega na zmniejsznaiu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

od 11,38

Porównaj ceny
w 8 sklepach

NUROFEN ULTIMA 12tbl|escape_attr

NUROFEN ULTIMA 12tbl

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent RECKITT BENCKISER Postać tabletki

… Ultima 200mg+500mg 12tabl. Skład: Ibuprofenum + Paracetamolum, 200 mg + 500 mg Wskazania: W doraźnym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem lub grypą, bólu gardła lub gorączki. Szczególnie … SZCZEGÓŁY →

od 7,21

Porównaj ceny
w 7 sklepach

ACC pr.do p.rozt.doust. 0,2 g/3g 20 sasz.a 3g|escape_attr

ACC pr.do p.rozt.doust. 0,2 g/3g 20 sasz.a 3g

w kategorii Leki na kaszel

Producent SALUTAS PHARMA GMBH Postać roztwór

… saszetka (3 g) granulatu zawiera 200 mg acetylocysteinyWskazania i działanie- Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych, którym towarzyszy obfita i lepka wydzielina z drzewa oskrzelowego. Ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli lub oskrzelików, rozstrzenie oskrzeli, przewlekły spastyczny nieżyt oskrzeli, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa przebiegająca z gęstą wydzieliną, długotrwała … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 41%

od 10,48

Porównaj ceny
w 5 sklepach

Fluimucil Muko gran.do p.roztw.doust. 0,2 g 20 sasz.a 1g|escape_attr

Fluimucil Muko gran.do p.roztw.doust. 0,2 g 20 sasz.a 1g

w kategorii Leki na kaszel

Producent CSC PHARMACEUTICALS HANDELS GMBH Postać roztwór SZCZEGÓŁY →

15,88

Przejdź do sklepu ▸
Świat leku

Artreum 2 x 60 szt kaps. 0,5 g 120 kaps.|escape_attr

Artreum 2 x 60 szt kaps. 0,5 g 120 kaps.

w kategorii Leki na zapalenie stawów

Producent PURITANS PRIDE, INCORPORATED Postać kapsułki

… ARTREUM Zdrowe stawy Artreum to preparat zawierający siarczan glukozaminy. Siarczan glukozaminy występuje naturalnie w organizmie, ale jego niedobór może być przyczyną poważnych zmian w stawach. W licznych, niezależnych badaniach, udowodniono skuteczność działania glukozaminy przy problemach ze stawami. Wpływa ona bezpośrednio na chrząstkę stawową i w efekcie hamuje postęp zmian w … SZCZEGÓŁY →

28,48

Przejdź do sklepu ▸
wapteka.pl

Calcium Polfa 500 prosz. musuj. 0,5 g Ca2+ 20 sasz.|escape_attr

Calcium Polfa 500 prosz. musuj. 0,5 g Ca2+ 20 sasz.

w kategorii Leki przeciwalergiczne

Producent ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Postać proszek SZCZEGÓŁY →

3,40

Przejdź do sklepu ▸
APTEKAWAW.PL

MILUPA PKU 2 Prima granulat 500 g|escape_attr

MILUPA PKU 2 Prima granulat 500 g

w kategorii Mleka dla dzieci

Producent MILUPA GMBH SZCZEGÓŁY →

418

Przejdź do sklepu ▸
wapteka.pl