NERVOMIX 60 kapsułek

NERVOMIX 60 kapsułek

 • Cena od: 12,90
 • Cena do: 26,29
 • Oszczędzasz: do 54%
NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek
Oferty 1-8 ułożone według:
APTEKAWAW.PL0/5269 opinii
Aleve tabl. x 20

Aleve tabl. x 20

Dostępny od rękiWięcej ofert

12,90 zł

+ dostawa od 7,99 zł
 • 13 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7,99 zł Inpost
 • 10,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7,99 zł Inpost
Przejdź do sklepu

APTEKAWAW.PL

Nervomix kaps.x 60

Nervomix kaps.x 60

Dostępny od ręki

24,87 zł

+ dostawa od 7,99 zł
 • 13 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7,99 zł Inpost
 • 10,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7,99 zł Inpost
Przejdź do sklepu

APTEKAWAW.PL

Informacje o produkcie

NERVOMIX 60 kapsułek

Wskazania: Tradycyjnie stosowany w przejściowych stanach nadpobudliwości nerwowej, zaburzeniach zasypiania. Właściwości: Nervomix - produkt ziołowy o działaniu uspokajającym, ułatwiającym zasypianie. Zawarte w nim substancje czynne łagodzą

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu NERVOMIX 60 kapsułek udostępniane przez sprzedawców

Apteka Pigułka: Opis Nervomix kaps.twarde 60 kaps.(blist.)

- uspokajające - ułatwiajace zasypianie - łagodzi stany napięć emocjonalnych W zalecanych dawkach nie są znane. Przy dłuższym stosowaniu możliwe uczulenie na światło u osób o jasnej karnacji. Preparat może upośledzać sprawność kierujących pojazdami i obsługujących zlożone maszyny.

Ze względu na zawartość dziurawca,osoby nadwrażliwe na promieniowanie słoneczne, lub UV powinny unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce w czasie przyjmowania preparatu. 60 kaps.(blist.)Dawkowanie - Dorośli:dorośli i młodzież 1-3 kapsułki 3 razy dziennie,zależnie od nasilenia objawów i wieku.

Dawkowanie - Dzieci:dzieci 3-7 lat po 1 kaps 2 razy dziennie. kaps.twardeskład kaps:Valerianae radix - 210,0 mg Lupuli strobulus - 52,5 mg Melissae folium - 52,5 mg Hyperici herba - 35,0 mg regularne stosowanie preparatu może spowodować indukcję enzymów mikrosomalnych wątroby,co może prowadzić do osłabienia działania innych równocześnie stosowanych leków np.przeciwwirusowych,cycklosporyn. - stany nadpobudliwości nerwowej - zaburzenia zasypiania - stany niepokoju (okres klimakterium) nie zaleca się stosowania u osób nie tolerujących waleriany.

APTEKAWAW.PL: Opis Nervomix kaps.x 60

Lek ziołowy o działaniu uspokajającym. Łagodzi stany napięć emocjonalnych, niepokoju i podenerwowania nie powodując skutków ubocznych. Przynosi ulgę w sytuacjach stresowych, ułatwia zasypianie. Skład: Valerianae radix...

APTEKAWAW.PL: Opis Aleve tabl. x 20

Aleve należy stosować w przypadku występowania: bólów mięśniowych, bólów krzyża, bólów stawów niewielkiego stopnia, bólów miesiączkowych, głowy, zębów oraz w przypadku gorączki i przeziębienia. Skład 1...

ElixirZdrowia.pl: Opis Nervomix kapsułki 60 sztuk

Dawkowanie/Sposob użycia: Dorośli i młodzież: 2-4 kapsułki 3 razy na dobę, zależnie od nasilenia objawow i wieku, popić co najmniej ? szklanki płynu. Stosowanie preparatu u dzieci do 12 roku życia należy uzgodnić z lekarzem. Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąć poł godziny do godziny przed snem.

Nie zaleca się stosowania dłużej, niż przez 3 tygodnie.Skład:1 kapsułka zawiera: Valerianae radix - 210 mg, Lupuli strobilus - 52,5 mg, Melissae folium - 52,5 mg, Hyperici herba - 35 mg.Opakowanie: 60 szt.

Apteka Centrum: Opis Nervomix kaps. 60 szt.

Nervomix cechuje duże bezpieczeństwo stosowania. Od czasu wprowadzenia na rynek nie zanotowano żadnego przypadku działań niepożądanych. Jego stosowanie nie prowadzi do nałogu lub uzależnień. Ważne jednak jest aby stosować się do zaleceń i środków ostrożności.

Literatura podaje, że kozłek lekarski nie powinien być przyjmowany z alkoholem. Nieznane są przeciwwskazania dla stosowania kozłka w czasie ciąży lub karmienia piersią, jednak ze względu na brak wystarczających danych na temat bezpieczeństwa produktu nie zaleca się stosowania kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.

Dziurawiec może być stosowany z miłorzębem w celu zwiększenia efektywności antydepresyjnej. Łączne stosowanie tych ziół z innymi antydepresantami wymaga konsultacji lekarskiej. Dziurawiec zwyczajny powoduje że skóra staje się bardziej wrażliwa na światło.

Osoby z jasną karnacją w czasie terapii powinny unikać słońca i innych źródeł promieniowania ultrafioletowego Napięcie nerwowe jest reakcją organizmu na stawiane mu wymagania psychiczne bądź fizyczne. Powszechnie nazywane jest stresem. Krótkotrwały mobilizuje i pomaga przezwyciężać trudności.

Problemy pojawiają się gdy do organizmu dociera zbyt wiele bodźców powodujących dyskomfort psychiczny. Jeżeli taki stan się przedłuża - pogarsza samopoczucie i zdrowie. Przyczyną najczęściej jest środowisko pracy: nadmiar obowiązków, presja czasu, obawa porażki i utraty pracy oraz środowisko życia: nieustający hałas, tłok ale też trudności w kontaktach z bliskimi.

Nervomix: •gdy odczuwany wahania nastrojów, •mamy poczucie wewnętrznego niepokoju, •w stanach pobudzenia nerwowego i trudnościach z koncentracją, •w zaburzeniach snu Nervomix jest tradycyjnie stosowany w przejściowych stanach nadpobudliwości nerwowej i zaburzeniach zasypiania, zawiera składniki uznane przez współczesną fitoterapię: korzeń kozłka, kwiatostany chmielu, liść melisy i ziele dziurawca. Łagodzi napięcia emocjonalne i rozdrażnienie, jest skuteczny w stanach niepokoju i nadpobudliwości nerwowej.

Nervomix to lek, który dzięki ziołowym składnikom skutecznie uspokaja nie obniżając aktywności intelektualnej w ciągu dnia.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie