Moje konto
  • NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek
  • NERVOMIX 60 kapsułek NERVOMIX 60 kapsułek

NERVOMIX 60 kapsułek

4 oferty z 4 sklepów

Producent ADAMED Postać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1258 opinii

Nervomix kapsułki 60 sztuk

Nervomix kapsułki 60 sztuk

… co najmniej ? szklanki płynu. Stosowanie preparatu u dzieci do 12 roku życia należy uzgodnić z lekarzem. Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąć poł godziny do godziny przed snem. Nie zaleca się stosowania dłużej, niż przez 3 tygodnie.Skład:1 kapsułka zawiera: Valerianae radix - 210 mg, Lupuli strobilus - 52,5 mg, Melissae folium - 52,5 mg, Hyperici herba - 35 mg.Opakowanie: 60 …

Dostępność sprawdź w sklepie →

ALLECCO.PL

★★★★★
8031 opinii

Nervomix 60 kaps.

Nervomix 60 kaps.

… i młodzież 2-4 kapsułki 3 razy na dobę, zależnie od nasilenia objawów, popić co najmniej 1/2 szklanki płynu, nie rozgryzać. Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąc pół godziny do godziny przed snem. Nie zaleca się stosowania dłużej niż przez 3 tygodnie.DziałanieUspokajające, ułatwiające zasypianie. Zawarte w nim substancje czynne łagodzą stany napięć emocjonalnych oraz ułatwiają …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Nervomix - 60kapsułek

Nervomix - 60kapsułekDziałanie: Preparat o działaniu uspokajającym, ułatwiającym zasypianie. Związki farmakologicznie czynne korzenia kozłka, kwiatostanów chmielu i ziela dziu

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentADAMED
Postaćkapsułki

Nervomix cechuje duże bezpieczeństwo stosowania. Od czasu wprowadzenia na rynek nie zanotowano żadnego przypadku działań niepożądanych. Jego stosowanie nie prowadzi do nałogu lub uzależnień. Ważne jednak jest aby stosować się do zaleceń i środków ostrożności.

Literatura podaje, że kozłek lekarski nie powinien być przyjmowany z alkoholem. Nieznane są przeciwwskazania dla stosowania kozłka w czasie ciąży lub karmienia piersią, jednak ze względu na brak wystarczających danych na temat bezpieczeństwa produktu nie zaleca się stosowania kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.

Dziurawiec może być stosowany z miłorzębem w celu zwiększenia efektywności antydepresyjnej. Łączne stosowanie tych ziół z innymi antydepresantami wymaga konsultacji lekarskiej. Dziurawiec zwyczajny powoduje że skóra staje się bardziej wrażliwa na światło.

Osoby z jasną karnacją w czasie terapii powinny unikać słońca i innych źródeł promieniowania ultrafioletowego Napięcie nerwowe jest reakcją organizmu na stawiane mu wymagania psychiczne bądź fizyczne. Powszechnie nazywane jest stresem.

Krótkotrwały mobilizuje i pomaga przezwyciężać trudności. Problemy pojawiają się gdy do organizmu dociera zbyt wiele bodźców powodujących dyskomfort psychiczny. Jeżeli taki stan się przedłuża - pogarsza samopoczucie i zdrowie.

Przyczyną najczęściej jest środowisko pracy: nadmiar obowiązków, presja czasu, obawa porażki i utraty pracy oraz środowisko życia: nieustający hałas, tłok ale też trudności w kontaktach z bliskimi. Nervomix: •gdy odczuwany wahania nastrojów, •mamy poczucie wewnętrznego niepokoju, •w stanach pobudzenia nerwowego i trudnościach z koncentracją, •w zaburzeniach snu Nervomix jest tradycyjnie stosowany w przejściowych stanach nadpobudliwości nerwowej i zaburzeniach zasypiania, zawiera składniki uznane przez współczesną fitoterapię: korzeń kozłka, kwiatostany chmielu, liść melisy i ziele dziurawca.

Łagodzi napięcia emocjonalne i rozdrażnienie, jest skuteczny w stanach niepokoju i nadpobudliwości nerwowej. Nervomix to lek, który dzięki ziołowym składnikom skutecznie uspokaja nie obniżając aktywności intelektualnej w ciągu dnia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też