Oferty 1-9 ułożone według:

Informacje o produkcie

Nervomix Control x 20 kaps.

NERVOMIX® Control suplement diety to preparat zawierający naturalne składniki (melisa, głóg, lawenda), które: ułatwiają kontrolowanie napięcia nerwowego, wspomagają w łagodzeniu rozdrażnienia i wyciszeniu organizmu, wspomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Preparat uzupełnienia codzienną dietę w magnez i witaminę B6, które pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowania układu nerwowego. Nervomix® Control suplement diety to bogata, wysokiej jakości kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych z dobrze przyswajalnym magnezem i witaminą B6. Produkt nie wpływa ujemnie na aktywność psychofizyczną i nie uzależnia. Przeznaczenie: Nervomix® Control suplement diety jest szczególnie zalecany w okresach wzmożonego narażenia na stres. Składniki: wyciąg z ziela melisy, diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy Mg), wyciąg z owoców głogu, żelatyna, wyciąg z kwiatów lawendy, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), E 171 (barwnik), E 172 (barwnik), E 132 (barwnik). SPOSÓB UŻYCIA Dorośli i młodzież :1 kapsułka 3 razy dziennie.

Opisy produktu Nervomix Control x 20 kaps. udostępniane przez sprzedawców

Apteka Galmed: Opis NERVOMIX x 20 kapsułek

Lek ziołowy o działaniu uspokajającym. Łagodzi stany napięć emocjonalnych, niepokoju i podenerwowania nie powodując skutków ubocznych. Przynosi ulgę w sytuacjach stresowych, ułatwia zasypianie.Skład:Valerianae radix pulv. - 210,0 mgLupuli strobulus pulv. - 52,5 mgMelissae folium pulv. - 52,5 mgHyperici herba pulv. - 35,0 mgDziałanie:Preparat pochodzenia naturalnego o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie. Łagodzi napięcie emocjonalne i niepokój.Wskazania:Przejściowe stany nadpobudliwości nerwowej, zaburzenia zasypiania, stany niepokoju (np.

w okresie menstruacji i klimakterium).Dawkowanie:Dorośli i młodzież: 2-4 kapsułki 3 razy na dobę, zależnie od nasilenia objawów i wieku, popić co najmniej ½ szklanki płynu.Stosowanie preparatu u dzieci do 12 roku życia należy uzgodnić z lekarzem.Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąć pół godziny do godziny przed snem.Nie zaleca się stosowania dłużej, niż przez 3 tygodnie.

Apteka Centrum: Opis Nervomix Control kaps. 20 kaps.

( podobny opis w Apteka Internetowa OLMED )

NERVOMIX® Control suplement diety to preparat zawierający naturalne składniki (melisa, głóg, lawenda), które: ułatwiają kontrolowanie napięcia nerwowego, wspomagają w łagodzeniu rozdrażnienia i wyciszeniu organizmu, wspomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Preparat uzupełnienia codzienną dietę w magnez i witaminę B6, które pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowania układu nerwowego. Nervomix® Control suplement diety to bogata, wysokiej jakości kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych z dobrze przyswajalnym magnezem i witaminą B6.

Produkt nie wpływa ujemnie na aktywność psychofizyczną i nie uzależnia. Przeznaczenie: Nervomix® Control suplement diety jest szczególnie zalecany w okresach wzmożonego narażenia na stres. Składniki: wyciąg z ziela melisy, diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy Mg), wyciąg z owoców głogu, żelatyna, wyciąg z kwiatów lawendy, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), E 171 (barwnik), E 172 (barwnik), E 132 (barwnik).

SPOSÓB UŻYCIA Dorośli i młodzież :1 kapsułka 3 razy dziennie.

ALLECCO.PL: Opis Nervomix Control 20 kaps.

( podobny opis w ElixirZdrowia.pl, Biała Stokrotka )

To bogata, wysokiej jakości kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych z dobrze przyswajalnym magnezem i witaminą B6. Produkt nie wpływa ujemnie na aktywność psychofizyczną.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie