Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania

Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania

 • Cena od: 12,69
 • Cena do: 23,50
 • Oszczędzasz: do 48%
Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania
Oferty 1-9 ułożone według:
Efarm244.65/5249 opinii
Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek

Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek

Dostępność sprawdź w sklepie

13,99 zł

+ dostawa od 10 zł
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 17 zł Przesyłka priorytetowa
 • 23 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 10 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,90 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Efarm24

Informacje o produkcie

Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania

OLIMP Kolagen Activ Plus JĘDRNA I ELASTYCZNA SKÓRA Preparat uzupełniający dietę w kolagen - naturalny składnik skóry, który korzystnie wpływa na utrzymanie jej jędrności i elastyczności. Formuła zawiera także odpowiednio dobrane minerały, takie jak wapń i magnez, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości oraz witaminy w tym witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania kości, chrząstki oraz skóry. 8 tabletek (do ssania) zawiera: Kolagen 7,2 g Witamina C 24 mg Witamina B6 0,4 mg Wapń (węglan wapnia) 240 mg Magnez (węglan magnezu) 112,5 mg Substancje pomocnicze: sorbitol, maltodekstryna – substancje wypełniające; kwas jabłkowy – regulator kwasowości; stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, aromaty; acesulfam K, sukraloza – substancje słodzące. Wskazania: Preparat przeznaczony: w szczególności dla kobiet dbających o wygląd skóry. Dawkowanie: 2 razy dziennie po 4 tabletki pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek do ssania udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Olimp Kolagen Activ Plus 80 tabletek

( podobny opis w Apteka Internetowa OLMED )

Kolagen Activ Plus zawiera łatwo przyswajalny kolagen - najpowszechniej występujące białko w organizmie człowieka. Białko kolagenowe wpływa korzystnie na ogólną regenerację aparatu ruchu, wzmacnia ścięgna, mięśnie i stawy nadmiernie obciążone pracą.

Kolagen polecany jest nie tylko sportowcom wyczynowym, ale także wszystkim miłośnikom aktywnego stylu życia, ludziom obarczonym zwiększonym wysiłkiem fizycznym oraz osobom uczestniczącym w zajęciach rehabilitacji ruchowej.

Efarm24: Opis Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletek

( podobny opis w apteka sawa, Biała Stokrotka )

Olimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletekOlimp KOLAGEN Activ Plus 80 tabletekJĘDRNA I ELASTYCZNA SKÓRA Preparat uzupełniający dietę w kolagen - naturalny składnik skóry, który korzystnie wpływa na utrzymanie jej jędrności i elastyczności. Formuła zawiera także odpowiednio dobrane minerały, takie jak wapń i magnez, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości oraz witaminy w tym witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania kości, chrząstki oraz skóry.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie